Seks Podczas Miesiączki ?

Status
Zamknięty.

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
niemozliwe to moze sie, raczej prwie niemozliwe, wszystko sie moze zdarzyc
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
niemozliwe to moze sie, raczej prwie niemozliwe, wszystko sie moze zdarzyc

Dokładnie, nigdy nic nie wiadomo. Np kobiety, którym lekarz powiedział że są bezpłodne do końca życia raptem za jakiś czas zachodzą w ciążę... Organizm ludzki jest pełen tajemnic.
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
może nie niemozliwe ale mało prawdopodobne. Mamy wtedy dni niepłodne najbardziej w całym cyklu ...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
myslisz princess ze jednak lepiej nie ryzykowac? nawet jezeli zastosuje sie stosunek przerywany?
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Przerywany to już jest jakieś zabezpieczenie. I to nawet najczęściej stosowane przez Polaków :p
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
no i dlatego jest tyle nieplanowanych ciąż ... stosunek przerywany to lipa !!!!!!!
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Ehh zobaczymy,jak dostanę okres to wam powiem :D
Ale to jest chustkowe, no bo niby masz te dni niepłodne, płodne. W trakcie miesiączki wydaje się, że są nikłe szanse na wpadkę, a tu proszę ktoś pisze że są duże.. Masakra :|
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
logicznie to mnie sie wydaje ze szanse sa małe. "stare" jajeczko jest wydalane z krwią a nowe jeszcze nie zostało uwolnione przez jajnik ... !! Facet musi mieć niesamowicie zywotne plemniki żeby mogły przeczekać do "nowego" jajeczka :p
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja tam myślę, że lepiej dmuchać na zimne. Nigdy nic nie wiadomo.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no ale jak przy okresie i do tego stosunek przerywany- czego absolutnie nie traktuje jako metode antykoncepcji tak normalnie? hm co o tym myslicie bo wieczorek sie zbliza :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dzieki olgus bo ja zawsze mam jakies schizy, czyli dzis mozna w razie czego powtorzyc :D
 

hedonistka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
UK
Ja rowniez kochalam sie ze swoim facetem podczas miesiaczki (jak bralam tabletki,teraz juz je odstawilam) i nigdy nam nie przeszkadzala krew... :D Ale przyznam sie szczerze,ze wyczytalam iz kochajac sie podczas okresu mozesz szybciej zalapac jakies zapalenie badz wirusa... Mimo wszystko jak najbardziej polecam :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Szkoda ze ja tak nie moge mam za obfite i zbyt bolesne miesiączki :( nio cóż przebole tę strate , ale nie ma co żałować po okresie też jest wesoło :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry