Seks Podczas Miesiączki ?

Status
Zamknięty.

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Co sądzicie na temat uprawiania seksu podczas okresu ? Zajście w ciąże jest przecież niemożliwe, a dziewczyny które mają praktycznie bezobjawowe miesiączki, bez bólu brzucha i dużego krwawienia mogą sobie na to pozwolić, oczywiście jeśli to akceptują i ich facet też :)
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
cruel_woman
:D A kochałaś się bez zabezpieczenia czy z ?
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A zdarzył się przypadek że para która uprawiała seks tylko podczas gdy dziewczyna miała miesiączke i jakoś zaszła w ciąże więc jednak prawdopodobieństwo istnieje co prawda minimalne ale jednak :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja sie wiele razy kochalam podzas miesiaczki, w sumie to bardzo przyjemnie mi wtedy bylo, ale bez zadnego zabezpieczenia sie chyba nie zdazylo, albo bralam wtedy tabletki, albo w gumce, lepiej uwazac
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Yyy ja się kochałam bez zabezpieczenia podczas jednej miesiączki 2 razy, tyle,że za każdym razem, mój facet spuszczał się poza moją pochwą, myślicie, że mogłam wpaść ? ;/
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
ja przed miesiączką mam największą chcię ;p znaczy czesto mam dużą, ale wtedy...w pierwszy dzień u mnie odpada, bo wtedy mam straszne krwawienie, ale już poźniej prawie go nie ma, więc żaden problem :) Tym bardziej, że efekty wzmocnione :p
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Yyy ja się kochałam bez zabezpieczenia podczas jednej miesiączki 2 razy, tyle,że za każdym razem, mój facet spuszczał się poza moją pochwą, myślicie, że mogłam wpaść ? ;/

ja ci powiem w ten sposób... ze ja z moim facetem (obecnie byłym ) jak się kochaliśmy jak miałam okres to robił to do środka..dużo razy.. i w ciąży nie byłam...
Ale różnie bywa... może ja albo on byliśmy bezpłodni... :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A ja mam wrazenie ze taki temat juz jest :p

Ja sie nigdy nie kocham w czasie miesiaczki chyba ze np w ostatnim dnou jak nie ma krwawienia.
Dziewczyny a jak sie kochacie to nei przeszkadza wam ta krew? Bo mi to strasznie. i wydaje mi sie to takie niehigieniczne.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi nie przeszkadza
a ja jak mam okres to mam chcice, ale to jest dla mnie smieszne normalnie :] dlaczego akurat wtedy
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Eee tam fajnie jest podczac okresu, może niekoniecznie jak dziewczyna ma mocne krwawienie, ale jak ma małe to jest spoko, w niczym nie przeszkadza :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja chyba raz, jak mialam miesiaczke i bylo fajnie :D Ale nie chcialabym podczas pierwszych dwoch dni. Nie dosc, ze brzuch boli, to jeszcze tyyyyle krwi :p Ale nigdy nie bez zabezpieczenia, bo tak sie sklada, ze te kolejne dni, kiedy krwawienie juz ustepuje moga byc plodne, jak ktos ma krotkie cykle (takie jak moje :/).
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
słyszałam,ze wtedy jest wieksze ryzyko zarazić się wirusem HIV, czy złapać jakas chorobe :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja tez tak slyszalam ale jesli kocha sie ze swoim chlopakiem to nic nie grozne, zadne choroby :) Ja wam powiem ze nigdy chyba naprawde przenigdy nie myslalam o tych wszystkich chorobach bedac z moim chlopakiem. Nawet przez mysl mi nigdy nie przeszlo.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No jesli chlopak nie mial wczesniej kontaktow seksualnych, to nie ma po co przechodzic ;) A jesli mial, ale tylko z dziewczyna/dziewczynami, ktore nie byly rozpustne, to ryzyko jest minimalne...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja jestem spokojna bo moj zadnych kontaktow seksualnych przede mna nie mial :)
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
ja też to robię podczas miesiączki. Ponieważ jestem na tabletkach to nie zabezpieczam się już więcej :] (zresztą w trakcie cyklu też się dodatkowo nie zabezpieczam)
Chorób się nie boję bo mój partner nie miał nikogo przede mną (jeżeli chodzi o seks)
I krew mi nie przeszkadza tylko zazwyczaj rozkładam jakiś duży ręcznikżeby łóżka nie poplamić :p A potem porządny prysznic we dwoje i już jesteśmy czyściutcy :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry