Seks analny

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Zakładacie do seksu analnego prezerwatywę? Chodzi mi o antykoncepcję jak i stronę estetyczną - czy faceci są zdolni włożyć penisa do odbytu kobiety z kontaktem... bezpośrednim?
Ja dopiero się "uczę", jakby to można powiedzieć :sexy: stąd te pytania i przemyślenia. Z tego co tu widzę, to mam w tym dziale do czynienia w większości z poważnymi, dorosłymi ludźmi, dlatego tez nie krępuję się poprosić o pomoc i liczę na dojrzałe odpowiedzi :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
nauczyc to sie najpierw musisz ze przed zalozeniem jakiegos tematu nalezy sprawdzic czy juz taki nie istnieje...
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
Za dużo filmów oglądasz .

A temu co? :mruga:
Że ktoś tak jak ty nie uprawia seksu analnego, albo w ogóle seksu, to nie znaczy, że ktoś inny tego nie robi. Jaki był cel napisanego przez ciebie posta?
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Nie ma żadnych powodów do zakładania prezerwatywy podczas stosunku analnego. Odbyt to w zasadzie koniec układu pokarmowego, a nie rozrodczego, więc nie ma powodów do paniki, że kobieta zostanie zapłodniona.
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja musze powiedzieć,że jestem z góry uprzedzona do sexu analnego. Choć nigdy nie próbowałam (i nie mam zamiaru) wydaje mi się to totalnie niehigieniczne. Bo przecież odbyt nie jest przystosowany do stosunku tak jak pochwa. Ja jestem na NIE jeśli chodzi o anal. Ale to moje zdanie,ciekawią mnie wasze opinie :eek:k:

Ja musze powiedzieć,że jestem z góry uprzedzona do sexu analnego. Choć nigdy nie próbowałam (i nie mam zamiaru) wydaje mi się to totalnie niehigieniczne. Bo przecież odbyt nie jest przystosowany do stosunku tak jak pochwa. Ja jestem na NIE jeśli chodzi o anal. Ale to moje zdanie,ciekawią mnie wasze opinie :eek:k:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dziękuję za odpowiedzi :)
Mam jeszcze pytanie do mężczyzn - nie macie jakichś zahamowań przed włożeniem "gołego" penisa, bez prezerwatywy?
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Szczerze mówiąc nie mam 'żadnych' zahamowań, chociaż to zależy głównie od okoliczności.
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
Ja też nie mam żadnych zahamowań pod tym względem
 

marcin53

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zakładacie do seksu analnego prezerwatywę? Chodzi mi o antykoncepcję jak i stronę estetyczną - czy faceci są zdolni włożyć penisa do odbytu kobiety z kontaktem... bezpośrednim?
Ja dopiero się "uczę", jakby to można powiedzieć :sexy: stąd te pytania i przemyślenia. Z tego co tu widzę, to mam w tym dziale do czynienia w większości z poważnymi, dorosłymi ludźmi, dlatego tez nie krępuję się poprosić o pomoc i liczę na dojrzałe odpowiedzi :)
hej. ja tez nie mam zachamowan przed wlozeniem swojego penisa do odbytu. lubie to i kazda osoba ktora by chciala to jej wsadze bez prezerwatywy
 

mikens

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Również nie mam z tym problemu ;). Z moją partnerką ten rodzaj pieszczot uprawiamy bez prezerwatywy. Wystarczy odpowiednie zachowanie higieny i jest super ;).
 
W

wroneczki4

Guest
Jeśli dziewczyna jest pewna( estetyka i zdrowie), a do tego ma na to ochotę, to nie widzę problemu, ale jeśli miałbym jakąś autostradę tak bez niczego zaliczyć, to wolałbym się po masturbować.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Nie ma żadnych powodów do zakładania prezerwatywy podczas stosunku analnego. Odbyt to w zasadzie koniec układu pokarmowego, a nie rozrodczego, więc nie ma powodów do paniki, że kobieta zostanie zapłodniona.
No jasne, bo prezerwatywy chronią tylko przed zapłodnieniem.
A fakt, że najłatwiej o złapanie wszelkich chorób właśnie przez seks analny to bujda.
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
Seks Analny jest :cenzura:iaszczy ;] polecam , tyle że moja dziewczyna rzadko chce ponieważ to bolesne;/
pamiętajcie żeby potem dobrze umyć penisa xD hehe
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Niezależnie od wszelkich opinii zabezpieczenie jest konieczne. Tym bardziej podczas seksu analnego. Podczas penetracji odbytu i odbytnicy członkiem wzrasta ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Powodem jest bardziej delikatny nabłonek wyściełający odbytnicę w porównaniu z nabłonkiem pochwy, co skutkuje większą podatnością na uszkodzenia drobnych naczyń krwionośnych. Środkiem zapobiegającym zarażeniu jest najczęściej stosowana dodatkowo nawilżona prezerwatywa, która niweluje tarcie.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Zakładacie do seksu analnego prezerwatywę? Chodzi mi o antykoncepcję jak i stronę estetyczną - czy faceci są zdolni włożyć penisa do odbytu kobiety z kontaktem... bezpośrednim?
Ja dopiero się "uczę", jakby to można powiedzieć :sexy: stąd te pytania i przemyślenia. Z tego co tu widzę, to mam w tym dziale do czynienia w większości z poważnymi, dorosłymi ludźmi, dlatego tez nie krępuję się poprosić o pomoc i liczę na dojrzałe odpowiedzi :)

My robilismy bezposednio z finalem w srodku, ale tylko raz, bo bol byl okropny i mam traume :p
 
Do góry