Seks analny

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Nieeee.... Jedyna chyba rzecz której nie spróbuję na pewno :p
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
nigdy nie mow nigdy :D

niektore kobiety twierdza ze to im sie podoba ;)

Wiem, nie bronię im tego, może nie wiem co tracę :)
Ale mi jakoś się to wydaje po prostu niehigieniczne i koniec, z prezerwatywą czy bez :p i nie wyobrażam sobie jaka może byc z tego przyjemność dla kobiety (choć przeciez tak jak piszesz - są takie które to lubią, więc ta przyjemność musi być)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Wiem, nie bronię im tego, może nie wiem co tracę :)
Ale mi jakoś się to wydaje po prostu niehigieniczne i koniec, z prezerwatywą czy bez :p i nie wyobrażam sobie jaka może byc z tego przyjemność dla kobiety (choć przeciez tak jak piszesz - są takie które to lubią, więc ta przyjemność musi być)

Bo podobno caly proces trzeba specjalnie przygotowac i przeprowadzic, to zabawa dla koneserow :p tak lopatologicznie to zapewne nic fajnego..
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Nie każda kobieta to lubi, trzeba umieć się do tego dobrze przygotować i nauczyć się czerpać z takiej miłości przyjemność.
A co do zabezpieczenia, jeśli chodzi o ciąże to nie ma obaw :p , jeśli o higienę- to tylko od Ciebie zależy.
Pozdrawiam.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No ja wiem że do tego trzeba się przygotować, ale choćbym użyła tony nawilżacza i już z tydzień wcześniej dzień w dzień robiła sobie lewatywę nawet, to i tak to nie jest dla mnie :p
Jest tyle innych przyjemnych rzeczy, że jak nie doznam nigdy w życiu tej płynącej z seksu analnego to nic mi się nie stanie :D
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
No ja wiem że do tego trzeba się przygotować, ale choćbym użyła tony nawilżacza i już z tydzień wcześniej dzień w dzień robiła sobie lewatywę nawet, to i tak to nie jest dla mnie :p
Jest tyle innych przyjemnych rzeczy, że jak nie doznam nigdy w życiu tej płynącej z seksu analnego to nic mi się nie stanie :D

Nikt Ciebie nie zmusza :D po prostu niektorzy wychodza z zalozenia ze w lozku mozna sprobowac wszystkiego, sprobowac nigdy nie zaszkodzi, nie spodoba sie trudno ;)
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Generalnie kiedyś spróbowałem, cóż... filmy, opowiadania kolegów, alkohol... itp. No i było to raz i wystarczy. Ale to ja. Znam i facetów i kobiety, którzy uwielbiają seks analny. To naprawdę kwestia upodobań. Ja wolę oralek.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie każda kobieta to lubi, trzeba umieć się do tego dobrze przygotować i nauczyć się czerpać z takiej miłości przyjemność.
A co do zabezpieczenia, jeśli chodzi o ciąże to nie ma obaw :p , jeśli o higienę- to tylko od Ciebie zależy.
Pozdrawiam.

Dokladnie.
Pameloo, skoro nie chcesz, nie ciagnie Cie do tego, to partner na pewno rozumie. Przeciez kazdy lubi co innego, jeden to lubi, inna osoba nie. Kazdy ma prawo nie lubic jakis rodzajow seksu lub jakies lubic bardziej. Ludzka sprawa. Ja np nie przepadam za oralnym.
Ja probowalam tylko raz i facetowi podobalo sie, mi troche mniej :p
Nie wiem czy jeszcze sprobouje, ale moze bo w sumie mam jakas ochote sprobowac jeszcze kiedys, mimo tej traumy, bo byl bol.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Nie wiem czy jeszcze sprobouje, ale moze bo w sumie mam jakas ochote sprobowac jeszcze kiedys, mimo tej traumy, bo byl bol.

Moze musisz bardziej profesionalnie sie do tego przygotowac, a twoj partner umiejetnie to zrobic ;)
 

rmfn

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Zapraszam do udziału w sondzie!
Pozdro!
 

Zielony Feniks

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
121
Punkty reakcji
2
Polecam oliwkę nawilżającą dla niemowląt.:) Jak się nie sprawdzi przy stosunku analnym, to jest cudowna do masażu i świetnie nawilża, więc się nie zmarnuje. Prezerwatywa według mnie jest zbędna... Zazwyczaj w środku jest czysto, więc trzeba tylko trafić z odpowiednią porą dnia.:) I ważny jest też partner, zaufanie. Dla mnie długo to było straszne doświadczenie, wymuszane przez drugą stronę, teraz nareszcie umiem spojrzeć na to z innej strony.:) Orgazmy są nieziemskie, tylko trzeba być psychicznie przygotowanym, spokojnym, rozluźnionym. Lewatywa wcale nie jest konieczna.
 
Do góry