Sądy Boga dotykają ziemię

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Hitler i Stalin posiadali w sobie ducha przeznaczonego do pokuty i rozwoju.
Pewnie. I tylko przypadkiem przyczynili się do śmierci milionów ludzi.
Skończ już z tymi fanaberiami o reinkarnacji, albo znajdź stosowny fragment w tekstach akceptowanych przez Twój kościół.
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
Hitler i Stalin posiadali w sobie ducha przeznaczonego do pokuty i rozwoju.
Jeżeli byli przyczyną śmierci i cierpienia wielu ludzi , to w innym wcieleniu będą musieli być przyczyną zdrowia i ocalenia wielu.
Buuuhahahaha :lol:
Poszukam ich w rodzinie. To mają być Niemcy i Rosjanie czy mogą się urodzić jako Polacy. :rotfl2: :spotkanie: :hahaha:
A mogą się wcielić w przyjazne człowiekowi delfiny dajmy na to ? Bo chyba nie w szczury czczone w Indiach ?
Matejanka to mój 2 minus dla Ciebie. :(
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Kod:
Gwałtowne zjawiska pogodowe w Polsce będą występować coraz częściej i będą coraz intensywniejsze - uważa prof. Halina Lorenc z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW).
  
 [size="3"][b] Prof. Halina Lorenc oceniła, że gwałtowne zjawiska pogodowe są skutkiem ocieplania się klimatu. Chodzi tutaj nie tylko o trąby powietrze, ale również o podtopienia, powodzie, susze czy wezbrania wody - wyjaśniła[/b][/size].
  
  
[size="1"]  Według niej, należy uwzględnić występowanie gwałtownych zjawisk pogodowych w planach strategicznego rozwoju naszego kraju. Musi zostać uruchomiony rządowy program, który będzie lepiej chronił ludzi mieszkających w pasie większego ryzyka występowania trąb powietrznych. Ludzie mieszkający na tych terenach już teraz powinni mieć administracyjny nakaz budowania podziemnych schronów, które uchroniłyby ich od śmiertelnych wypadków - uważa Lorenc.

  Kiedy powstają trąby powietrzne?

  Jak tłumaczyła Lorenc, trąby powietrzne w Polsce powstają, kiedy mamy do czynienia z napływem gorących mas wilgotnego powietrza zwrotnikowego nad obszar Polski, a z północy nadchodzi powietrzne polarno-morskie. Jeśli różnica temperatur pomiędzy masą gorącego powietrza a masą napływającą z północy wynosi co najmniej 12 stopni, już wtedy należy prognozować, że mogą powstać silne nawałnice - przypomniała.

  Aby powstała trąba powietrzna muszą oprócz tego zaistnieć specyficzne warunki terenu. Potrzebna jest woda, suche, piaszczyste wydmy i lasy - powiedziała Lorenc. Jak wyjaśniła, te warunki spełnia wyżynna część Polski, dlatego tam częściej niż w innych rejonach Polski pojawiają się trąby powietrzne.

  Prof. Lorenc uważa, że osoby mieszkające na terenach wyżynnych, a zwłaszcza w południowej części Polski, powinny podlegać innemu niż dotychczas ubezpieczeniu od klęsk żywiołowych, ponieważ są na nie bardziej narażone ze względu na warunki terenowe.

  Burze i nawałnice, które w piątek wieczorem i w sobotę przeszły nad Polską zabiły trzy osoby, kilkadziesiąt zostało rannych. Szacuje się, że zniszczeniu uległo około dwa tysiące budynków.
  (zel)
[/size]
Ot, co !
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Cze...ml?ticaid=16732

Orsa, proszę Cię bardzo, jeśli odpowiadasz na moję pytanie to odpowiadaj konkretnie, albo wcale. I bez cytatów z Bibli :D
Ps. Masz problemy z caps lockiem ?

Odpowiadam jak najbardziej KONKRETNIE , Biblia JEST NAJLEPSZA ODPOWIEDZIą
jesli masz z tym PROBLEM - poprostu - nie pytaj .
a pani profesor ,cóz ma powiedziec - wszystko byle Boga pominąc .

Juz pora na POKUTE ,bo nadchodzi groza .
A co księza mówia ?
kiedyś z ambon nawoływali o GNIEWIE BOZYM , ale teraz sie unowocześnili .
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Hitler i Stalin posiadali w sobie ducha przeznaczonego do pokuty i rozwoju.
Mówiłaś że Bóg zesłał ich żeby czynili zlo , aby mogło się szerzyć dobro.
Gubisz już sie powoli :(
Jeżeli byli przyczyną śmierci i cierpienia wielu ludzi , to w innym wcieleniu będą musieli być przyczyną zdrowia i ocalenia wielu.
Ale mnie nie obchodzi to kim oni mogą być w przyszłym życiu(teraz będę żył ze świadomością, że mój żółw mógł być Hitlerem :( )

Stwierdziłaś, Bóg zesłał na świat Hitlera, aby on stworzył nazizm oraz żeby wszczął II wojnę światową. A to miało służyć jak powiedziałaś :

wzajemnej pomocy, do aków miłosierdzia i do współpracy


Więc można zauważyć pewną ciekawą rzecz :

BÓG - zsyła na świat złych ludzi aby inni ludzie pod wpływem ich czynów czynili dobro - w ten sposób Bogu można przypisać epitet MIŁOSIERNY.
HITLER- zabija ludzi i wszczyna wojne aby ludzie pod jej wpływem czynili dobro - tak samo jak Bogu można mu przypisać epitet MIŁOSIERNY.

Odpowiadam jak najbardziej KONKRETNIE , Biblia JEST NAJLEPSZA ODPOWIEDZIą
jesli masz z tym PROBLEM - poprostu - nie pytaj .
a pani profesor ,cóz ma powiedziec - wszystko byle Boga pominąc .

Juz pora na POKUTE ,bo nadchodzi groza .
A co księza mówia ?
kiedyś z ambon nawoływali o GNIEWIE BOZYM , ale teraz sie unowocześnili .

Przestań używać caps locka. Dla Ciebie może biblia jest najlepszą odpowiedzą , dla mnie to stek bzdur napisany przez zwykłych ludzi w celach politycznych. Więc proszę Cię o uszanowanie mojego zdania na temat bibli i odpowiadanie konkretnie na pytania.
 

matejanka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
923
Punkty reakcji
0
Mówiłaś że Bóg zesłał ich żeby czynili zlo , aby mogło się szerzyć dobro.
Gubisz już sie powoli :(
Po prostu nie słuchasz.
Bóg nikogo nie zsyła żeby czynił zło
Bóg jednak wie kto je będzie czynił. Tak kieruje losami ludzi i świata , zebyśmy z rąk bliźnich doświadczali tego czego byliśmy przyczyną wobec innych naszych bliźnich.
Tylko poznając smak tego co uczyniliśmy innym jesteśmy w stanie zrozumieć zło które uczyniliśmy aby już nigdy nikogo nie stawiać w takiej samej sytuacji.najogólniej rzecz biorąc tak jak powiedział Jezus ..mieczem wojujesz od miecza zginiesz
Jeżeli nie chcemy jednak płacić swoich długów cierpieniem i jesteśmy gotowi wejśc na drogę Boskiego Prawa możemy spłacać długi uczynkami miłosci i miłosierdzia. ALe długi spłacone być muszą, bo takie jest duchowe Prawo.
Raz wysłana przez nas fala zła musi albo do nas kiedyś wrócić i na nas się zatrzymać albo zostać uniecestwiona falą miłości.




Ale mnie nie obchodzi to kim oni mogą być w przyszłym życiu(teraz będę żył ze świadomością, że mój żółw mógł być Hitlerem :( )

Stwierdziłaś, Bóg zesłał na świat Hitlera, aby on stworzył nazizm oraz żeby wszczął II wojnę światową. A to miało służyć jak powiedziałaś :
Znowu nie słuchasz.
Duch który raz zamieszkiwał człowieka nigdy nie spadnie ewolucyjnie niżej. Jeżeli do świata powróci to tylko jako człowiek.
I jeszcze raz powtarzam Bóg nie zesłał Hitlera aby czynił zło, ale Bóg przewidział zło, które Hitler będzie czynił aby wyprowadzić z tego zła dobro.
Dobro które jest dobrem duchowym a nie ziemskim .
nasz materialny świat nie jest wieczny a śmierć ciała nie jest śmiercią ducha .
Dopiero gdy zrozumiesz kim jesteś i jaki jest sens Twojego życia zrozumiesz sens tego co napisałam.
Na razie możesz szydzić i kpić ale to w niczym nie zmieni faktu , że Sąd zbliża się do każdej duszy i od jej przygotowania zależy jej dalszy los po Sądzie.






.
HITLER- zabija ludzi i wszczyna wojne aby ludzie pod jej wpływem czynili dobro - tak samo jak Bogu można mu przypisać epitet MIŁOSIERNY.
nie zamysły Hitlera były całkiem inne i to była żądza władzy i mania wielkości



Przestań używać caps locka. Dla Ciebie może biblia jest najlepszą odpowiedzą , dla mnie to stek bzdur napisany przez zwykłych ludzi w celach politycznych. Więc proszę Cię o uszanowanie mojego zdania na temat bibli i odpowiadanie konkretnie na pytania.
Orsa odpowiada bardzo konkretnie na pytania, tylko to nie Twoja "bajka"... niestety, a szkoda bo czasu już jest bardzo mało.
Pozdrawiam
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Odpowiadam jak najbardziej KONKRETNIE , Biblia JEST NAJLEPSZA ODPOWIEDZIą

ta Biblia wszytsko wyjasnie dobre sobie.. z Toba jest gorzej niz tragicznie.. a nie mowil ci nikt ze Bibli nie nalezy interpretowac doslownie ?

pani profesor ,cóz ma powiedziec - wszystko byle Boga pominąc

kto ci to powiedzial ze badania naukowe sa przeciwne Bogu, Kosciolowim, Bibli ??

A co księza mówia ?
kiedyś z ambon nawoływali o GNIEWIE BOZYM , ale teraz sie unowocześnili

kiedys tez palili na stosach i torturowali ludzi oraz wiele innych.. rozumiem ze teraz nie wypenialja juz misji bozej jak nalezy.. moze dlatego tez trana powietrzna nie osczedzala kosciolow ?

Przestań używać caps locka. Dla Ciebie może biblia jest najlepszą odpowiedzą , dla mnie to stek bzdur napisany przez zwykłych ludzi w celach politycznych. Więc proszę Cię o uszanowanie mojego zdania na temat bibli i odpowiadanie konkretnie na pytania.

nie pros o konkretne odpowiedzi bo znowu zobaczysz stek cytatow.. czy nie zauwazyliscie ze dyskusja z tym urzytkownikiem mija sie z celem ?? na gleboko zakorzeniony fanatyzm i schizofremie lekarstwa nie ma.. chyba ze terapia wstrzasowa
 

Enki

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
379
Punkty reakcji
0
Panowie,nie wyśmiewajmy się z naszych dziewczyn,to pobożne niewiasty! :)
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Po prostu nie słuchasz.
Masz racje - nie słucham . Ja czytam :D

Bóg nikogo nie zsyła żeby czynił zło
Bóg jednak wie kto je będzie czynił. Tak kieruje losami ludzi i świata , zebyśmy z rąk bliźnich doświadczali tego czego byliśmy przyczyną wobec innych naszych bliźnich.
Możesz mi dokładnie wyjaśnić jak kieruje losami ludzi i świata.

Znowu nie słuchasz.
Znowu :D

I jeszcze raz powtarzam Bóg nie zesłał Hitlera aby czynił zło, ale Bóg przewidział zło, które Hitler będzie czynił aby wyprowadzić z tego zła dobro.
To po cholere go zsyłał ?

Na razie możesz szydzić i kpić ale to w niczym nie zmieni faktu , że Sąd zbliża się do każdej duszy i od jej przygotowania zależy jej dalszy los po Sądzie.
A co jest przewidziane dla ludzi którzy odrzucają istnienie boga aczkolwiek żyją tak aby nie krzywdzić drugiego człowieka i są dobrzy wobec innych ?

Orsa odpowiada bardzo konkretnie na pytania, tylko to nie Twoja "bajka"... niestety
To może odpowiadałybyście tak abym mógł się nawrócić , bo jeśli to nie moja "bajka" to nie mam już szans :(

a szkoda bo czasu już jest bardzo mało.
Jesteście w stanie określic ile jeszcze tego czasu zostało ?
 

matejanka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
923
Punkty reakcji
0
Możesz mi dokładnie wyjaśnić jak kieruje losami ludzi i świata.
A możesz mi wyjaśnić przebieg Drugiej Wojny Światowej?




To po cholere go zsyłał ?
W takim samym celu w jakim zesłał Ciebie lub mnie!


A co jest przewidziane dla ludzi którzy odrzucają istnienie boga aczkolwiek żyją tak aby nie krzywdzić drugiego człowieka i są dobrzy wobec innych ?
to samo co dla wierzących w Boga!

To może odpowiadałybyście tak abym mógł się nawrócić , bo jeśli to nie moja "bajka" to nie mam już szans :(
nie od naszych odpowiedzi zależy Twoje nawrócenie lecz od Ciebie.
My tylko dzielimy się z Tobą owocami swojej wiary.
Jeżeli Ci one nie smakująto nic na to nie możemy poradzić. Wielu ludzi odrzuca zdrowe pożywienie i woli oferowane przez masową produkcję.

Jesteście w stanie określic ile jeszcze tego czasu zostało ?
Weług mnie to już jest koniec tego samolubnego świata i nadchodzi nowy , oparty na zupełnie innych zasadach.
Przeżyją tylko ci którzy odnowią sie na ciele i na duszy aby budować Nową Ziemię.
już od 1866 roku zostały otwarte Boskie Księgi Sądu nad duszami i nad światem.
Obie wojny były tego objawiem, potem kolejne katastrofy, zarazy i wszelkie plagi.
Dzisiaj zmiany klimnatyczne są wyraźne i grożą nam następne katastrofy.
To wszystko tak długo będzie trwało, aż ludzkosć zrozumie że musi zmienic zasady życia na ziemi i przestanie czcić złotego cielca.
Uratuje nas prawdziwe braterstwo i miłość do wszystkich bliźnich!
Pozdrawiam
 

Enki

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
379
Punkty reakcji
0
A możesz mi wyjaśnić przebieg Drugiej Wojny Światowej?





W takim samym celu w jakim zesłał Ciebie lub mnie!



to samo co dla wierzących w Boga!


nie od naszych odpowiedzi zależy Twoje nawrócenie lecz od Ciebie.
My tylko dzielimy się z Tobą owocami swojej wiary.
Jeżeli Ci one nie smakująto nic na to nie możemy poradzić. Wielu ludzi odrzuca zdrowe pożywienie i woli oferowane przez masową produkcję.


Weług mnie to już jest koniec tego samolubnego świata i nadchodzi nowy , oparty na zupełnie innych zasadach.
Przeżyją tylko ci którzy odnowią sie na ciele i na duszy aby budować Nową Ziemię.
już od 1866 roku zostały otwarte Boskie Księgi Sądu nad duszami i nad światem.
Obie wojny były tego objawiem, potem kolejne katastrofy, zarazy i wszelkie plagi.
Dzisiaj zmiany klimnatyczne są wyraźne i grożą nam następne katastrofy.
To wszystko tak długo będzie trwało, aż ludzkosć zrozumie że musi zmienic zasady życia na ziemi i przestanie czcić złotego cielca.
Uratuje nas prawdziwe braterstwo i miłość do wszystkich bliźnich!
Pozdrawiam
Powinny nami rządzić kobiety,one są mniej krwiożercze! :)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
A możesz mi wyjaśnić przebieg Drugiej Wojny Światowej?
Ja z najwyższą chęcią Ci wytłumaczę. Dokładnie. Chcesz z punktu widzenia Niemców, a może Anglików? Czy też Francuzów, albo Japończyków? Jak zechcesz.
Tylko wytłumacz dokładnie jak Bóg kieruje losami ludzi i świata.

Uratuje nas prawdziwe braterstwo i miłość do wszystkich bliźnich!
Aha, to o to chodzi.
Gdzieś ktoś napisał dziwny tekst o tym, że nadchodzi apokalipsa.
I pewne osoby postanowiły 'przetrwać'.
A więc teraz biegają po forum i gadają o Bogu. Umierają i się w nim rodzą.
Fajna paranoja.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
A możesz mi wyjaśnić przebieg Drugiej Wojny Światowej?

Czyżby brak argumentów jest powodem zadania tego nie mającego nic do tematu pytania ?
haha, mam Cię :D



W takim samym celu w jakim zesłał Ciebie lub mnie!
A więc w jakim do cholery ? W jakim celu zesłał na Ziemie mnie - agnostyka , Ciebie - fanatyczkę religijną i Hitlera - zbrodniarza wojennego i twórce nazizmu.

to samo co dla wierzących w Boga!
To dobrze :eek:k: Jestem bezpieczny :D


nie od naszych odpowiedzi zależy Twoje nawrócenie lecz od Ciebie.
My tylko dzielimy się z Tobą owocami swojej wiary.
Jeżeli Ci one nie smakująto nic na to nie możemy poradzić. Wielu ludzi odrzuca zdrowe pożywienie i woli oferowane przez masową produkcję.

Ale chyba Wam zależy na tym aby owoc Waszej wiary posmakował innym ? Czy nie ?

Weług mnie to już jest koniec tego samolubnego świata i nadchodzi nowy , oparty na zupełnie innych zasadach.
Przeżyją tylko ci którzy odnowią sie na ciele i na duszy aby budować Nową Ziemię.
już od 1866 roku zostały otwarte Boskie Księgi Sądu nad duszami i nad światem.
Obie wojny były tego objawiem, potem kolejne katastrofy, zarazy i wszelkie plagi.
Dzisiaj zmiany klimnatyczne są wyraźne i grożą nam następne katastrofy.
To wszystko tak długo będzie trwało, aż ludzkosć zrozumie że musi zmienic zasady życia na ziemi i przestanie czcić złotego cielca.
Uratuje nas prawdziwe braterstwo i miłość do wszystkich bliźnich!
Pozdrawiam
Powiedz mi kiedy , bo jak narazie nikt nie buduje Nowej Ziemi ? Mów wreszcie konkretnie bez owijania w bawełne. Podaj date, powiedz ile jeszcze godzin mi zostało, czy chociaż określ to na zasadzie "mniej więcej" !
 

matejanka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
923
Punkty reakcji
0
Czyżby brak argumentów jest powodem zadania tego nie mającego nic do tematu pytania ?
haha, mam Cię :D
Nic z tego, nie masz pojęcia ile trzeba się o mnie starać BB)



A więc w jakim do cholery ? W jakim celu zesłał na Ziemie mnie - agnostyka , Ciebie - fanatyczkę religijną i Hitlera - zbrodniarza wojennego i twórce nazizmu.
A po co ta cholera? :mruga:
Zesłał nas Najwyższy wszystkich dokładnie w tym samym celu, dla rozwoju naszego ducha, dla pokuty naszej duszy i dla jej oczyszczenia i żeby wreszcie zacząła iść drogą Boskiego Prawa zapisaną w jej sumieniu. MóWiąc innymi Słowami aby weszła na ścieżkę czynnej miłości bo takie jest właśnie Boskie Prawo. Chrystus to Miłość Boga i żeby Go poznać nawet nie musisz znać Go po Imieniu

My tylko w naszych oczach tak straszliwie się różnimy!


To dobrze :eek:k: Jestem bezpieczny :D
Bezepieczny jesteś jeżeli kochasz z całegoserca i z całej duszy wszystkich swoich bliźnich , jeżeli żyjesz z naturą w harmonii i ze wszystkiom otaczającym!

Ale chyba Wam zależy na tym aby owoc Waszej wiary posmakował innym ? Czy nie ?

Zależy mi, aby przestano bluźnić Bogu z powodu nieznajomości Prawdy!


Powiedz mi kiedy , bo jak narazie nikt nie buduje Nowej Ziemi ? Mów wreszcie konkretnie bez owijania w bawełne. Podaj date, powiedz ile jeszcze godzin mi zostało, czy chociaż określ to na zasadzie "mniej więcej" !
Nie irytuj się, nie można podać żadnej daty. A wiesz dlaczego ?
Gdyż Nowa Ziemia to odnowiony człowiek. Budowa nowej Ziemi będzie od ludzkiego wnętrza , a nie od budowania nowych dróg i mostów.
Gdy odnowi się człowiek odnowi się wszystko go otaczające , a ziemia wyda nowe wspaniałe owoce. Zewnętrzny świat jest odbiciem wewnętrznego DUCHOWEGO ŚWIATA.
JAKI CZLOWIEK WEWNĄTRZ TAKI ŚWIAT(odkryła to również fizyka kwantów)

Nauka otworzy dla nas nowe prawdy no i poznamy wreszcie naszych braci z innych planet.
Czy taka przemiana jest możliwa w jednym dniu.?
Pismo mówi że przyjdzie DZIEŃ PANA , czyli godzina sumienia na wszysktie dusze i w tym momencie każda odczuje obecnośc Boga w swoim sumieniu i nigdzie się przed Boskim Głosem w swoim sercu i duchu nie będzie mogła ukryć i ten moment nastąpi zarowno dla inkarnowanych jak i dezinkarnowanych dusz. O DNIU PANA GORĄCYM JAK PIEC MÓWIĄ WSZYSTKIE TESTAMENTY.

ALe czy nastąpi ten moment dla wszystkich dusz w jednym dniu ? Tego nie wiem.
Napewno w naszych czasach , gdyż są one Czasem Ostatecznym , czasem Sądu nad naszym postępowaniem w przebiegu licznych inkarnacji.

A Ostateczne, gdyż po tym Sądzie zmieni się oblicze świata i zło zostanie z niego zlikwidowane.
Przychodzący na świat ludzie będą kierować się swoim sumieniem i będziemy mogli każdemu ufać !
Te dusze które nie posłuchają Głosu Boga w Dniu Pana , które nie wejdą na ścieżkę dobra i miłości te zostaną zabrne ze świata i zatrzymane w Zaświatach co w Apokalipsie nazywa się spetaniem diabła.
Gdy na ziemi zapaniuje dobro te dusze będą mogły inkarnować pomiędzy dobrymi i od nich uczyć się dobra.
Wszechobecne dobro zmieni te dusze gdyż nie będą one miały szans aby pokonac przeważające wśród ludzi dobro i miłość. I tak jak dotychczas egoizm, samolubstwo i materializm panowały pośród ludzi, zarazając przychodzące na świat dusze jak trądem, tak nastąpi sytuacja odwrotna!!!
Do tego czasu jeszcze będzie trwał Boski Sąd nad naszym światem, co zewnętrznie będzie widoczne jako katastrofy(odbicie walki duchowej dobra ze złem) będzie to Sąd nad tym wszystkim co myśmy sami złego stworzyli abyśmy to ujrzeli i nigdy więcej nie powtórzyli. I o tym wszystkim bardzo szczegółowo mówią Trzy Boskie Testamenty.
Bóg niczego co jest Dobre , co osiągnęliśmy naszą nauką i co jest korzystne dla ciała i duszy nigdy nie zniszczy, ani żadne z Jego dzieci nie zginie na zawsze. Wszystko zostanie odbudowane. ALe nie jako czary mary bez naszego udziału! Co by to było za wychowanie Boga jako Ojca.
On nas uczy POPRZEZ DOŚWIADCZENIA abyśmy stawali się doskonali i godni bycia DZIEDZICAMI JEGO WSPANIAŁOŚCI I WSZYSCY TO OSIĄGNĄ GDYŻ ON KOCHA NAS JEDNAKOWO
Pozdrawiam
 

era.lfc

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
"Matejanka" napisał:
Zesłał nas Najwyższy wszystkich dokładnie w tym samym celu, dla rozwoju naszego ducha, dla pokuty naszej duszy i dla jej oczyszczenia i żeby wreszcie zacząła iść drogą Boskiego Prawa zapisaną w jej sumieniu. MóWiąc innymi Słowami aby weszła na ścieżkę czynnej miłości bo takie jest właśnie Boskie Prawo. Chrystus to Miłość Boga i żeby Go poznać nawet nie musisz znać Go po Imieniu

Czysty fanatyzm. Sama to wymyśliłaś, czy copy/paste? Termin, który mógłbym nazwać "prawdopodobieństwem boga" istnieje tylko z powodu błędu logicznego, polegającego na tym iż: Nie da się udowodnić czegoś istnienia, jeżeli nie istnieje.
Dla jakiego ducha? Dla jakiej duszy? Potrzebujesz tych idiotycznych terminów do życia?


"Matejanka" napisał:
Zależy mi, aby przestano bluźnić Bogu z powodu nieznajomości Prawdy!

Tak.. A prawda boli. Greatest bullshit ever told, trzyma się jeszcze tylko z powodu tradycji i indoktrynacji. Gdybyśmy przeszli do kwestii dowodów, chrześcijańska historyjka zostałaby obalona w kilka sekund.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Weług mnie to już jest koniec tego samolubnego świata i nadchodzi nowy , oparty na zupełnie innych zasadach.
Przeżyją tylko ci którzy odnowią sie na ciele i na duszy aby budować Nową Ziemię.
już od 1866 roku zostały otwarte Boskie Księgi Sądu nad duszami i nad światem.
Obie wojny były tego objawiem, potem kolejne katastrofy, zarazy i wszelkie plagi.
Dzisiaj zmiany klimnatyczne są wyraźne i grożą nam następne katastrofy.
To wszystko tak długo będzie trwało, aż ludzkosć zrozumie że musi zmienic zasady życia na ziemi i przestanie czcić złotego cielca.
Uratuje nas prawdziwe braterstwo i miłość do wszystkich bliźnich!
Pozdrawiam

sredniowiecze i fala wsteczniastwa wiecznie zywa

Powinny nami rządzić kobiety,one są mniej krwiożercze!

Taa to by sie dopiero dzialo :D
 

matejanka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
923
Punkty reakcji
0
sredniowiecze i fala wsteczniastwa wiecznie zywa



Taa to by sie dopiero dzialo :D

No cóż, zawsze głos tych , którzy wzywali bliźnich do otworzenia oczu był głosem na pustyni.
ALe czuję sięw obowiązku i podaję link http://www.duchprawdy.com/gizela.htm
Tym , którzy jednak stwierdzą, że być może jest to jakieś ważne przesłanie proponuje porównać je z rozdziałem z Trzeciego Testamentu Sąd i Oczyszczenie ludzkości.
Dodam, że TT na razie nie jest uznawany przez kościół i pani Gizela też nie zna Trzeciego Testamentu
Podane jej przez Ducha Świętego proroctwa(pod postacią Marii) są całkowicie niezależne od Objawienia Ducha Swiętego w Meksyku.
Kto ma uszy niechaj posłucha co Duch Święty oznajmia światu poprzez narzędzie jakim jest Gizela.
Dodam jeszcze, że sformułowania i słownictwo są dostosowane do sposobu myślenia chrześcijan katolickich.
Pozdrawiam

No cóż, zawsze głos tych , którzy wzywali bliźnich do otworzenia oczu był głosem na pustyni.
ALe czuję sięw obowiązku i podaję link http://www.duchprawdy.com/gizela.htm
Tym , którzy jednak stwierdzą, że być może jest to jakieś ważne przesłanie proponuje porównać je z rozdziałem z Trzeciego Testamentu Sąd i Oczyszczenie ludzkości.
Dodam, że TT na razie nie jest uznawany przez kościół i pani Gizela też nie zna Trzeciego Testamentu
Podane jej przez Ducha Świętego proroctwa(pod postacią Marii) są całkowicie niezależne od Objawienia Ducha Swiętego w Meksyku.
Kto ma uszy niechaj posłucha co Duch Święty oznajmia światu poprzez narzędzie jakim jest Gizela.
Dodam jeszcze, że sformułowania i słownictwo są dostosowane do sposobu myślenia chrześcijan katolickich.
Pozdrawiam
jeszcze raz podajęlink bo nie działa
www.duchprawdy.com/gizela.htm
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Moj kumpel jak dobrze wypije tez ma roznego rodzaju wizje ale niestety w taka forme przewidywania przyslosci nie wierze...
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Nic z tego, nie masz pojęcia ile trzeba się o mnie starać cool.gif
Dobra, żarty żartami a teraz wracam do pytania ;)

Możesz mi dokładnie wyjaśnić jak Bóg kieruje losami ludzi i świata ?

A po co ta cholera? blink.gif
To owoc mojego zirytowania, które powstało na skutek nie udzielania konkretnych odpowiedzi przez Ciebie. Bez urazy.

Bóg tak kieruje losami świata, aby nie naruszając naszej wolnej woli wyprowadzać ze zła dobro.
Bóg nikogo nie zsyła żeby czynił zło
Zesłał nas Najwyższy wszystkich dokładnie w tym samym celu, dla rozwoju naszego ducha, dla pokuty naszej duszy i dla jej oczyszczenia i żeby wreszcie zacząła iść drogą Boskiego Prawa zapisaną w jej sumieniu. MóWiąc innymi Słowami aby weszła na ścieżkę czynnej miłości bo takie jest właśnie Boskie Prawo.

W każdym zdaniu napisałaś coś innego na ten sam temat. Mówiłem, że się gubisz :D

My tylko w naszych oczach tak straszliwie się różnimy!
Czyli ja jestem taki sam jak ty i Hitler tak ?

Bezepieczny jesteś jeżeli kochasz z całegoserca i z całej duszy wszystkich swoich bliźnich , jeżeli żyjesz z naturą w harmonii i ze wszystkiom otaczającym!
O cholera to nikt nie jest bezpieczny :mruga:

Zależy mi, aby przestano bluźnić Bogu z powodu nieznajomości Prawdy!

egoizm, samolubstwo i materializm panowały pośród ludzi, zarazając przychodzące na świat dusze jak trądem, tak nastąpi sytuacja odwrotna!!!
Widzisz , czyli nie zależy Ci na tym aby ludzi poznali prawdę. To się nazywa egoizm i samolubstwo. Więc nawet ty możesz być narażona na gniew Boga. Uważaj !

ALe czuję sięw obowiązku i podaję link httpkwasny.gif/www.duchprawdy.com/gizela.htm
Umiesz zwerywikować prawdziwość jej wizji ?
Ja myślę że uwierzyłabyś każdemu. Naiwność ?

Nie irytuj się, nie można podać żadnej daty.
No i znów sobie zaprzeczasz. Jeszcze nie dawno pisałaś, że to już niedługo, czyli dałaś tym do zrozumienia że mniej więcej wiesz ile.
 

matejanka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
923
Punkty reakcji
0
Możesz mi dokładnie wyjaśnić jak Bóg kieruje losami ludzi i świata ?
Nawt gdybym bardzo chciała, nie mogę i pewnie dlatego nie jestem Bogiem!
Ale mogę Ci wyjaśnić zasadę ogólną, a własciwie zasady
1. Każdy duch jest dzieckiem Boga i posiada nienaruszalną wolną wolę!
ALe w pełni tylko duch. Człowiek jest już zdeterminowany decyzją swojego ducha z duszą(zanim dusza się wcieliła ) , której jako człowiek nie zna .
Cały bój toczy się o duszę, bo tylko ona po zjednoczeniu z duchem posiada życie wieczne.To dusza musi udowodnić w ciągu swojego wcielenia w ludzkie ciało swoją wyższość nad materią i swoje nawrócenie(a przez to mądrość i moc swojego ducha)
Dlaczego musi?
Bo życie w ciele jest wygnaniem, i ograniczeniem dla ducha będącego Boskim dzieckiem , a stało się to z powodu jego duszy, która jest efektem jego buntu przeciwko Boskiemu Prawu jeszcze w duchowosći. Dlatego to dusza wcielając się musi udowodnić że akceptuje to Prawo pomimo tego, że kusi ją materia do ponownemu sprzeciwiania się Bogu i Jego Prawu.
2.Najważniejsze, aby człowiek pojął kim jest naprawdę i jaki jest cel jego życia i żeby to poczuł w swoim całym jestestwie.
W jego wnętrzu żyje klejnot Boskiego pochodzenia , jego duch! I tylko ten duch jest wieczny!
Wtedy taki obudzony człowiek musi nauczyć się żyć na ziemi w dwóch Ojczyznach.
W Duchowej tej prawdziwej i w tej czasowej jaką jest ziemia.
Musi nauczyć się respektować Prawo zarówno Duchowe jak i materialne czyli oddawać co cesarskie cesarzowi a co Boskie Bogu.
niestety żadna dusza za jednym ziemskim pobytem nie osiąga Poznania i wciąz potykając się na swojej drodze i uchybiając Boskiemu Prawu stwarza dla siebie coraz większy ciężar swojego krzyża.
3. Prawo Duchowe oparte jest na zasadach zachowania Duchowej energii.(uwaga to częsciowo moje własne konkluzje ze Świętych Pism)
oznacza to że każda myśl, każdy uczynek, każde zdarzenie odbywajace się w naszym świecie materialnym mają swój zapis i oddziaływanie w świecie Duchowym.
Jeżeli piszemy nasz los w naszej księdze życia duszy to tam będą zarówno dobre jak i złe myśli i uczynki zapisane, ale nie w sposób bierny.
Aby dusze mogły na stałe powrócić do Domu ich rachunek musi być wyrównany i muszą mieć czyste konto.
To się róznie nazywa w róznych Pismach i Proroctwach. ale chodzi o to samo
Energia zła musi być zrównoważona energią dobra. Czyli duchowe długi energetyczne muszą zostać spłacone.
Mozna to sobie wyobrazić jako fale na morzu które pochodząc z różnych źródeł trafiając na siebie mogą sie wzmacniać ale i wygaszać.
Naszym zadaniem jest wysylanie fali dobra które wzmacniając się z innymi będą wygaszać fale zła.
FALe zła wygasza również cieprienie tego który przed tem tę fale wysłał. DLatego długi mozna spłacać swoim cierpieniem.
A nawet mozna spłacać czyjeś długi o ile czynimy to dobrowolnie, aby cieżar krzyża bliźniego nie był nie do zniesienia i mu pomóc w przejściu jego drogi zbawienia.
ALe na to nie wszystkie dusze jest stać , większośc i tak ugina się pod cieżarem własnych win , zgromadzonych w przebiegu wielu inkarnacji.
Ale długi również mozemy spłacać miłoscią i czynionym dobrem.
Dlatego Hitlera czy Stalina, czeka nie wieczny ogień ale pełne wyrzeczeń działania na rzecz ratowania bliźnich być może w wielu inkarnacjach na ziemi!!!
W tym objawia się Milosć Ocja do wszystkich dzieci !
Niech zaden z nas sobie nie wyobraża że jest dobry!!!
My wszyscy znaleźliśmy się na ziemi w ludzkiej szacie z powodu zła, a nie dobra które uczyniliśmy.
DLatego wraz ze świadomością obowiązywania Prawa Reinkarnacji potwierdzonego nam w Objawieniu w Meksyku , każdy z nas musi być przekonany o swojej grzesznosći.
Właśnie o tym mówił Jezus obiecując Ducha Prawdy i Pocieszyciela na Czasy Ostateczne i że On przekona świat o grzechu, o Sądzie i o Sprawiedliwości(nie o grzechu pierwszych rodziców za które cała ludzkosć pokutuje , lecz każdy za swój pierwszy grzech)
Bóg tak układa losy ludzkie indywidualnie i zbiorowo, aby w naszych Czasach Ostatecznych każdy odebrał należny mu Sąd i każdy poniósł swój własny krzyż, ten który sam sobie przygotował.
nawet jak ktoś dzisiaj przyszedł na ziemię już z duszą skłonną do dobra, to posiada długi , które w ten czy inny sposób muszą zostać spłacone.

Cierpieniem
Miłością
Zdośćuczynieniem i dobrem

Gdyż z brudnmymi od grzechu duszami nie wejdziemy do Królestwa Boga!


To owoc mojego zirytowania, które powstało na skutek nie udzielania konkretnych odpowiedzi przez Ciebie. Bez urazy
Ja tylko żartowałam, nie tak łatwo mnie urazić.




W każdym zdaniu napisałaś coś innego na ten sam temat. Mówiłem, że się gubisz :D


Czyli ja jestem taki sam jak ty i Hitler tak ?


O cholera to nikt nie jest bezpieczny :mruga:
O matko kochana!
W każdym zdaniu napisałam jeden z elementów.
Duchowej Nauki nie da się wyjasńić w jednym poście i o każdym z tych elementów musiałabym pisać elaboraty. Zapytaj Dezertera, on mnie już trochę zna BB)

nie wiem jaki jesteś, ani kim byłeś i kim będziesz.
W sednie swojej istoty wszyscy posiadamy ten sam klejnot Boskiego pochodzenia , naszego ducha i hitler też go posiadał.
W duchu jest nasienie zasiane w nas przez Boga i owo nasienie kiedyś w kazdym z nas (w kazdej duszy wzejdzie)
To nasienie jest zabezpieczeniem, że żaden duch nie zginie. To co Boskie w nas posiada życie wieczne, ale musi osiągnąć swoją doskonałośc, gdyż na razie jest tylko nasieniem.
Droga do owej doskonałości z niezbędną pomoca i Łaską Ojca i Duchowego Swiata będzie naszą zasługą i przepustką do życia wiecznego


Widzisz , czyli nie zależy Ci na tym aby ludzi poznali prawdę. To się nazywa egoizm i samolubstwo. Więc nawet ty możesz być narażona na gniew Boga. Uważaj !
Bóg sie nigdy nie gniewa.
Ja konsekwencje swojego złego działania ponoszę jak wszyscy ludzie żyjący w Czasach Ostatnich


Umiesz zwerywikować prawdziwość jej wizji ?
Ja myślę że uwierzyłabyś każdemu. Naiwność ?
Dlatego wam ją dałam do czytania , że jest spójna z Objawieniem w Meksyku, które trwało od 1866-1950 obejmując setki Przekazicieli i tysiące wyznawców, potwierdzone znakami na ziemi i niebie, licznymi cudami i przekraczajaće mozliwości fałszerstwa . Objawinie Chrystusa w Meksyku było przepowiadana przez ST i NT jako powrót Chrystusa i Nadejście Dnia Pana!
Wszystkie objawienia współczesne weryfikuję Świałem Trzech Testamentów ST NT i TT
Oczywiscie możliwość ze się pomylę zawsze istnieje, ale te Trzy są pewne i prawdziwe
pozdrawiam

Pardon za liczne błędy ale nie mam czasu ich korygować
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Lud wobec Proroka


[sup]30[/sup] Synu człowieczy, twoi rodacy opowiadają o tobie przy murach i bramach swych domów i mówią jeden do drugiego: Pójdźcież i posłuchajcie, co też to za słowo, które wychodzi od Pana.


[sup]31[/sup] I przychodzą do ciebie jak na zebranie ludowe, siadają przed tobą i słuchają twoich słów; jednakże według nich nie postępują, bo kłamstwa są w ich ustach, według nich oni postępują, a serce ich ciągnie ich do zysku.

[URL="http://"../Mt/7.html#7-26""]Mt 7,26;
Łk 8,21

[/URL][sup]32[/sup] Oto jesteś dla nich jak ten, co śpiewa o miłości, ma piękny głos i doskonały instrument: słuchają oni twoich słów, jednakże weług nich nie postępują.

<a href="../Lk/7.html#7-32">Łk 7,32

http://[sup]33[/sup] Kiedy jednak wszystko się wypełni – oto już się spełnia – wtedy poznają, że pośród nich był prorok.
 
Do góry