Rządy pisu

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to przecież racja że wszyscy rządzący do tej chwili pirwsze co było dla nich ważne to grabili państwowe pieniądze i zapełniali kumplami stołki, tak Petru żerował na tych etacikach jak dziś Misiewicz. trzeba to powiedzieć wyraźnie że oni wszyscy najbardziej kochają kaskę i stołeczki. A tylko robią sobie propagandę odwracającą uwagę ludzi od tego. PO rozdymało słowo europejski i robiło szyderstwo z PIS a teraz to PIS robi swoją propagandę i szyderuje z opozycji. Przecież to jest całkowita analogia.

pamiętam jak Tusk mówił że nie ma z kim wygrać, jak Niesiołowski śmiał się z PIS jak jak im się odrzucanie ich poprawek nie podoba to niech sobie wygrają wybory. Była wtedy u nich ogromna pycha i wkurzająca wręcz chęć naigrywania się z PIS. To było wręcz obrzydliwe

i co mamy teraz ? Role się zmieniły i teraz PIS robi to samo. I tak samo twierdzi że jest bezkonkurencyjny. Tyle że właśnie PO mówiła wtedy to samo,
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Dzięki rządom PIS można normalnie używać Krzyża Celtyckiego i hasła Biała Siła .
Naszym kraju przeciwieństwie do Europy Zachodniej panuje normalność .
Krzyż Celtycki jest normalnym symbolem Chrześcijaństwa w Irlandii
i Szkocji.
Biała Siła pokazuje Dumę przynależności do tej rasy.
Inne rasy mogą nosić hasła Azjatycka siła i Czarny Siła .
Nawet satyryczne hasło Duma Gejowska też są uznane za
normalne.
Mogą używać tych haseł a Biali nie .
Przypadku Białych wmawia się Nazizm a innym rasą nie wmawia się tego.
Czarni i Azjaci mogą sprzeciwiać się mieszaniu i mogą bronić
swoją rasę a Biali nie mogą tak uważać.
Ziobro zachował się mądrzę odmawiając realizacji
wymysłów Michnika .
Który wymyślił sobie zakaz Krzyża Celtyckiego
i hasła Biała Siła .
Nie proponował zakazania symboli komunistycznych.
Służby nie będą szykanowały za te symbole .
Nie będą realizowały absurdów skrajnej poprawności.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Brave napisał:
życie nie znosi próżni, więc teraz chyba na wodza antypisu jest "oddolnie" wybierany Frasyniuk, facet, który zrobił pogrzeb wszystkiemu w polityce, czego się dotknął
Jak bym postawiła na Tomasza Lisa :D
Tak żarliwego rewolucjonisty nigdzie nie znajdą. On tam ze swojej dziupli przez ostatni rok hurtowo sypie takimi zachętami i się nie męczy! :

148284088114662891307.jpg
https://twitter.com/lis_tomasz



Herbatniczek napisał:
i co mamy teraz ? Role się zmieniły i teraz PIS robi to samo. I tak samo twierdzi że jest bezkonkurencyjny. Tyle że właśnie PO mówiła wtedy to samo,
Więc pytanie, z kim przegra PiS, bo że kiedyś przegra jest oczywiste. Miejmy nadzieję, że nie z PON. Bo to by było jak wpaść z deszczu pod rynnę. Ale jak na opozycji dwóch się żre (Petru ze Schetyną), tam obecnie trzeci korzysta :) Według ostatniego sondażu IBRiS, na lidera opozycji ludzie wybierają Pawła Kukiza.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pawel-Kukiz-liderem-opozycji-Slabi-Ryszard-Petru-i-Grzegorz-Schetyna-Sondaz-IBRiS-dla-Rzeczpospolitej,wid,18666933,wiadomosc.html
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Bianko, wybacz, ale Lis zawsze wypowiada się służbowo, nawet chyba w kiblu to robi, dyktując spłuczce tempo spływu wody.. żarty na bok, głupek mnie na twitterze zbanował, chociaż nigdy nie napisałem u niego nawet 1 słowa, nie jestem jedyny, znajomy mówił, że po zbanowaniu go (ten mu akurat dogryzł i to przefajnie - w memach było) więcej jego znajomych zostało zbanowanych, ten stachanowiec, chyba wchodzi na profil pacjenta i banuje jego folowersów, biorąc pod uwagę tempo w jakim cenzuruje kontakt do siebie, musi mu to zajmować godziny dziennie, albo kogoś do tego zatrudnia - chory z nienawiści do inaczej myślących...

czekam na nowego zbawcę lewackiego antypisu - Lis forsuje Frasyniuka (wsławionego zniszczeniem każdej struktury politycznej jakiej przewodził), a Lis zbyt samodzielny nie jest...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Kukiz ? to już przeszłość tryumfu, ciekawe że poparcie dla jego ruchu ani drgnie choć możliwości miał ogromne.


coś mi się wydaje że całe to zamieszanie to przygotowanie do powrotu Tuska, i wtedy już obecnej ekipie rządowej nie będzie do śmiechu
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
poza tym Tusk ma ogromne doświadczenie w pokonywaniu Jarosława kaczyńskiego
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
Kukiz ? to już przeszłość tryumfu, ciekawe że poparcie dla jego ruchu ani drgnie choć możliwości miał ogromne.


coś mi się wydaje że całe to zamieszanie to przygotowanie do powrotu Tuska, i wtedy już obecnej ekipie rządowej nie będzie do śmiechu
Porzucił swoich dla stanowiska .
Dostał je za zlikwidowanie Polskich stoczni i doprowadzenie do wyemigrowania
kilku milionów Polaków .
Nie ma do czego wracać.
Gdyby stracił stanowisko to zyskał wspaniały majątek .
Stanowisko które dostał nie posiada żadnej realnej władzy
ale daje wspaniałe wynagrodzenie i dostał też bardzo drogie mieszkanie.
Przed odejściem okradł całkowicie OFE i wcześniej je okradł i zlikwidował
rezerwę demograficzną .
Za kradzież pieniędzy z OFE powinien zostać aresztowany jak wróci do kraju.
Na taśmach Wprost jego ludzie powiedzieli że po dostaniu stanowiska
żyje innym świecie i do kraju już nie wróci.
Jest człowiekiem bez honoru.
Po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z UE On i wszyscy urzędnicy którzy
pracują w tej organizacji powinni złożyć dymisje .
Mandaty Europosłów Brytyjskich powinny zostać anulowane i rozpisane
nowe wybory i po wystąpieniu nie bierze w nich udziału.

Herbatniczek napisał:
poza tym Tusk ma ogromne doświadczenie w pokonywaniu Jarosława kaczyńskiego
Szczęście do podziałów w tej partii które
zabrały PIS głosy.
Dodatkowo Opozycja Anty systemowa nie potrafiła się zjednoczyć razem z PIS .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i rozumiem że za kradzież OFE będzie Tusk siedział w jednej celi z Morawieckim, bo ten chce zagarnąć resztę tych środków
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Herbatniczek napisał:
poza tym Tusk ma ogromne doświadczenie w pokonywaniu Jarosława kaczyńskiego
A Kaczyński ma do dyspozycji wiedzę nt. różnych świństw rządów PO-PSL aż z 8 lat! Jestem na bank przekonana, że gdyby Tusk chciałby zaatakować Kaczora, to ten popuści nieco smrodku z akt i go usadzi. Pisowcy wszystkiego jeszcze nie opublikowali. Bo niby dlaczego? Na razie układa się jeszcze po myśli prezesa. Do tego Amber Gold ma skutecznie wyeliminować Tuska z polskiego życia politycznego, wszak sam Kaczyński mówił, że "być może będą mu postawione zarzuty prokuratorskie". Już powstają sugestie w komisji śledczej, że Tusk był politycznym parasolem całego przekrętu. Kaczyński dysponuje straszakiem, który ma moc oddziaływania na opinię publiczną.

Co ma Tusk? Słomiane poparcie Brukseli i Berlina oraz części polskich elit, które go wylansowały, plus twardy elektorat środowisk platformerskich. A poza tym dosyć spory elektorat negatywny, który się przez ten czas nazbierał. Ponadto wracałby na tarczy z Brukseli. Cała ta propaganda o "prezydencie Europy" już się dawno przejadła. To, co kiedyś 5, 10 lat temu się sprawdziło, dziś mogłoby nie wypalić - bo sam zainteresowany figuruje już jako polityk wypalony. A to, że są tacy, którzy tęsknią za tłustymi latami z Tuskiem, jest oczywiste. I jak trwoga to do Tuska, dlatego rzeczywiście w razie nieciekawej sytuacji (np. jaka jest teraz), mógłby przejąć pałeczkę lidera totalnej opozycji. Ale czy to sprawi, że staną się wybieralni? Nie sądzę. Musiałby stanąć na czele przewrotu, bo legalnie trudno dopatrywać szans na przejęcie władzy, nawet gdyby PiS utracił większość (rozkruszenie się np. Gowina i Ziobry) to przyspieszone wybory nie dają gwarancji sukcesu.

Btw, z innej beczki. Jak przypada do gustu Ucho Prezesa? Ktoś oglądał? :D

 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie bardzo rozumiesz na czym polega współczesna walka polityczna: to jest walka na lepszy show

Przypominam że wybory w 2007r upłynęły pod znakiem krytyki PO i Tuska a mimo to wygrał, przypominam że wybory w 2011r odbyły się już po smoleńsku i aferze hazardowej i mimo to Tusk wygrał.

Walka odbędzie się w dyscyplinie: kto lepiej prezentuje się medialnie
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Tusk to jeden z najlepszych krawców w politycznym lumpexie
potrafi ze starych szmat wykroić cuda mody, problemem nie są jego umiejętności, ale materia (rozłazi się przetarta tkanina), a chętnych do nabycia jego modowych pomysłów ubywa, inna rzecz, że są łatwo przewidywalne, chociaż nie wykluczam, że pokaże się jeszcze jako zbawca domu mody lumpex2019, ale aby mogło się to wydarzyć, jego konkurencja, musi podążać ścieżką pogardy i bylejakości zarządzania, jaką on sam wyznaczył, jak do tej pory tylko czasami idą koncepcjami krawca na etacie w Bruxeli
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wszystkie sztuczki PR już były i są odświeżane
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Tusk może być mocny. Przy odpowiednim scenariuszu i reżyserii może wrócić jak rycerz w lśniącej zbroi na białym rumaku. Tyle, że tego rumaka i zbroję mu dostarczy, albo nie, PIS.
Komisja AmberGold jest za wcześnie na pogrążenie PO. Do następnych wyborów ludzie zapomną, a nie spodziewałbym się realizacji najmocniejszych zapowiedzi dot. zarzutów dla najważniejszych polityków. To się nie zdarza.

Na razie dziś jest ciekawy dzień. KOD już jedzie ratować demokrację przed PISem?

Mucha zgłosiła przerwę... tygodniową. Tytani pracy :]

https://twitter.com/SlawekNeumann/status/819110785108639744/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
Po co im ten powrót? Serio pytam. Czy to oznaczałoby, że wtedy budżet nie został uchwalony w terminie i sejm ma się rozwiązać? Czy o to, że znowu będzie można zrobić szopkę i doprowadzić do nieuchwalenia budżetu i rozwiązania sejmu? No bo chyba nie o zwykłe głosowanie bo wynik jest oczywisty.
PS. jakbym w jakimś postępowaniu przetargowym albo administracyjnym takie pismo wyprodukował to bym się zapadł pod ziemie ze wstydu, sam bełkot.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
faktycznie ludzie szybko zapominają, przecież ta komisja ds. Amber Gold też pracuje jakby jej nie było, nudy nudy nudy

w 2007r. Kaczyński miał wszystko w garści a przegrał przez pojedynek na show z Tuskiem, PR rządzi wszystkim
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
i rozumiem że za kradzież OFE będzie Tusk siedział w jednej celi z Morawieckim, bo ten chce zagarnąć resztę tych środków
Plan Morawieckiego jest bardziej sprawiedliwy.
Większość pieniędzy trafi do ludzi a pozostałe pieniądze na fundusz który ma
wspierać Polską gospodarkę .
Tusk i media wykreowały że te pieniądze mają iść do ZUS i dzięki
temu ludzie dostaną przyszłości większą emeryturę.
Rzeczywistości pieniędzmi obywateli spłaconą długi które zrobiła jego partia.
Po tej kradzieży dostał stanowisko w UE .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
pieniądze poszły do ZUS czyli na bieżące emerytury, dzięki temu też spadło zadłużenie na papierze

ale usprawiedliwianie Morawickiego że robi to samo tylko w pozytywnym znaczeniu to majstersztyk w twoim wykonaniu.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
PO ukradło 150 miliardów z OFE, Morawiecki zasadza się na to aby ukraść pozostałe ponad 20, mam nadzieję, że tego nie zrobi, chociaż słabo wierzę, że tak się nie stanie

to na ile jest Morawiecki zakładnikiem układu banksterskiego okaże się przy sytuacjach kryzysowych, ja obstawiam, że stanie po stronie banksterki, a nie obywateli
 
Do góry