Rurki a jakie buty do nich

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
do rurek szpilki jak na wyjście a tak normalnie preferuje trampki i ' skejciochy ' ;)
 

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jak jest ciepło to ubieram do rurek baleriny lub japonki, a jak zimniej to przewaznie skejty
do rurek pasuja tez buty na obcasie i podobaja mi sie tez trampki, naprawde dobrze ty wygląda;)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Jak dla mnie to tylko i wyłącznie takie papciowate kozaki.Do innych nie wejdą,na wierzch też nie.Ja mam taki problem,że wszystkie spodnie mam za długie i podwijam,a te rurki podwinięte żle wyglądają.Więc addidasy,połbuty odpadają.Trochę niepraktyczne,ale mam tylko jedne.
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
baleriny, trampki, adidasy, słynne skejty,latem można japonki (ładne zestawienie) :D
 

Sini

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
:papa:
do rurek pasuje obuwie sportowe, ale skejtowskie nie za bardzo.. sprawdzają się baleriny albo szpilki (superwysokie na specjalne okazje, na codzień polecam obcasik niższy)
radziłabym się też zastanowic przed zakupem rurek. nie nadają się dla osób przy kości, ale odradzam je też chudzielcom!!!
 

AnonimkaS

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja chodze tylko w rurkach, bo je uwielbiam i pasuja do mojej figury, podkreslając to co chce, czyli nogi i pupe. Decydując sie na rurki trzeba najpierw pamiętać o dopasowaniu ich do figury, nie każda dziewczyna może sobie na nie pozwolić. Jednak spokojnie buty mogą także dopasować figure do rurek. Jeśli jestes niska, masz krótkie i grubsze nogi i uparłaś się na noszenie rurek to koniecznie szpilki! Moim zdaniem najlepsze są te z zaokrąglonym czubkiem, wtedy stopa nie wydaje się duża, tylko zgrabna i mała. A jesli jesteś wysoka i masz długie nogi, możesz zalożyć każdy rodzaj obuwia, od balerinek po adidasy i szpilki. Teraz mamy zimę, więc botki, kozaki, to wsyztsko pasuje. Ponadto dziewczyny, które chca wydłużyć swoją sylwetke najlepiej niech wybierają obuwie w takim samym lub zblizonym kolorze co kolor spodni, optycznie wydluzy to wasze nogi ;)
 

ciequn

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
ej a pomozcie jeszcze facetowi. troche moze ingeruje w wasz kącik ale w temacie "moda meska" piszą o dresach i o zlotych garniturach o_O wiec jakie buty facet powinien zalozyc do marchewek (bo to nie sa typowe rurki, marchewki zwezane u dolu). i wcale nie sa pedalskie!! bo czasem sie spotyka ludzi co odrazu tak pomysla/powiedza. yy a wiec tak moja propozycja jest taka

http://www.allegro.pl/item548168366_nike_d...air_okazja.html
http://www.allegro.pl/item535706489_nike_a...unk_vandal.html

i jeszcze jedno.. co sadzicie o tym. teraz tak nie ma tam bezposredniego linku wiec to bedzie tak

wejsc tu http://www.wrangler.pl/#/lookbook i poszukac spodni clyde (sa troche dalej, trzeba przesunac w prawo) i podoba mi sie jeszcze model 2rrb ale to trzeb zobaczyc w dziale denim.
 

Sowaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z przedmówczynią. ;]
Ale buty skejtowskie też dobrze wyglądają. ;))
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Ja uwielbaiam balerinki,japonki(nawet te na szpileczce)-latem,zima-kozaczki w ktore wpuszczam spodnie.
 

Ag121

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
noo ja też mam ten problem.
a rurki bardzo lubię :D
tylko, że Ty nie masz stopy nr. 42.. przy wzroście 175 ;[[ !
porażka..
a ja myślę, że buty do kostki pasują.. np. Nike dunk itp. Twoje linki mi się nie otwierają.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Trampki :krol:, szpilki (bądź inne buty na obcasie) lub baleriny.
 
I

impresja_switu

Guest
Do rurek chyba najbardziej pasują delikatne, damskie buciki. Mogą być zarówno na obcasie, jak i na płaskiej podeszwie, jeżeli nadają wyglądowi wystarczająco dziewczęcy charakter. Wydaje mi się, że "skejciory" nie pasują zupełnie, ponieważ nieudolnie kontrastują swoimi rozmiarami z wyszuploną przez rurki nogą. Widziałam jednak na stronce 1buta parę modeli butów sportowych, które mogłyby nie razić przy rurkach. Są bardzo dobre jakościowo, w sportowym guście, więc skoro preferujesz styl skate'owski mogą być alternatywą wobec subtelnych pantofelków;)
 
Do góry