Rurki a jakie buty do nich

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
do balerinek dobrze wyglądają ale jak ma się małą stopę, ja jestem wysoka i mam dużą nogę i nie wszystkie balerinki mi pasują bo w niektórych mam stopy jak kajaki,
do rurek najbardziej podobają mi się adidasy za kostkę np freestyle reeboka, ja mam czarne z różowymi wstawkami i białe z różowymi wstawkami i super w nich wyglądam ;)
reebok_freestyle.jpg
 

Xana

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Według mnie do rurek najlepiej pasują baleriny ;d A na zimniejsze dni mogą być trampki (ale takie ponad kostkę, te niskie mi się nie podobają).
Szpilki? Sama nie wiem, może również. Ja nie noszę, bo w szpilkach byłabym Kolosem Rodyjskim ;d
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja noszę rurki do moich RBK, do japonek, do szpilek i do balerinek =]
 

porcelanowa.

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
ja tam noszę do rurek baleriny najczęściej.. ale to chyba nie tylko od spodni zależy, jakie pasują buty :>
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Ostatnio podoba mi się ubiór rurki + reeboki top down (takie ala trampki) super! Widziałam ostatnio dziewczynę tak ubrana i świetnie się to prezentuje, muszę je koniecznie upolować:)
 

PannaRapu

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja jeśli już noszę rurki, to buty do nich takie :p
W sumie to nie wiem czy to pasuje, ale jakoś tak mi wygodnie :lol:
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
No wiadomo jak rurki to i trampki ;))konwersy muszą być ^^ Nie no , zależy od stylu.

przede wszystkim- Trampyy!!!! Conversy albo Top Down dla odmiany:]
fajnie, że moda na trampy nastała, ja juz od dawna je uwielbiam, ale teraz patrzę, że coraz więcej osób w nie wskakuje.
 
Do góry