Rurki a jakie buty do nich

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
takk ;] balerinki mm;] tak delikatnie to wygląda, wczorak widziałam dziewczyn e w rurkach i glanach no normalnie myślałam ze sie przewróce:/
 

Fabolous

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek ;)
Ja tam nosze skejty do rurek i w nich najlepiej się czuje :D W dodatku rurki dobrze wyglądają z balerinkami i szpilkami tak jak wczesniej pisano. Najbardziej nie podoba mi się połączenie rurek ze zwykłymi adidasami, wtedy ta noga jest taka długa i nie ładnie to wygląda.
 

Justa656

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
J bym proponowała
Szpilki, szpilki i jeszcze raz szpilki ;)
Ale za nie wysokie bo przecież trzeba
się dobrze w butach czuć ;))
 

Make_Love_Not_War_

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wg. mnie baleriny pasują do rurek, ale ja np. nie lubię balerin i do rurek noszę trampki.

Ostatnio dużo dziewczyn chodziło w skejciarskich butach do rurek. Mnie się takie coś nie podoba.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
takk ;] balerinki mm;] tak delikatnie to wygląda, wczorak widziałam dziewczyn e w rurkach i glanach no normalnie myślałam ze sie przewróce:/
mogłas sie przewrócic, a co w tym złego?
W zasadzie rurki i marchewy nosiły punki, albo skórzane rury metale, wiec nei wiem o co chodzi z tymi glanami do rurek.
lepiej niz wyglądac jak kazda dziewczyna na ulicy, oczopląsu mozna dostac.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
ja do rurek zakładam japonki z cienkim paseczkiem.
to jak jest ciepło a jak zimno to balerniki.

a fakt do takich skejciarskich butów nie za bardzo pasuje, też tak kiedyś wyszłam i mi to nei pasowało ;d
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
ja tam mam sportowe buty z pumy , właśnie nie takie zwykłe adidasy tylko troche jakby zkejciarskie i są świetne ;p przynajmniej wygląda się na luzie... xD Nie wyobrażam sobie 15-latki chodzącej na codzień w rurkach i szpilkach... ;/ baleriny... ok. Japonki tym bardziej.
 

Rokoki

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Warszawa :D
Według mnie do rurek wszystkie buty ok wyglądają .. oprócz trampek na obcasie, bo one do niczego nie pasują :D A szczególnie baleriny, trampki i adidasy .. takie skate'owskie :D
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Rurki nadają się do wieeelu butów.
A to do szpilek,balerinek,adidasów,trampek,kozaczków.
Można wybierać,przebierać.
Ja nie mam kłopotów.
Widziałam wiele dziewczyn {chociażby w szkole},które noszą takie buty do rurek,i nie wyglądało t źle,aczkolwiek mam za małą stopę do takich butów,i wyglądałabym śmiesznie ;)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja tam nie patrzę czy buty pasują do moich spodni. nakładam te na które mam ochotę, aby było wygodnie :D a co ludzie myślą na ten temat to akurat mnie nie interesuje, bo to dla mnie ma być wygodnie :]

a balerinek nie mam i nie miałam, jakoś nie "pociągają" mnie te buty.
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
wydaje mi sie ze najbardziej pasuja baleriny, chociaz powiem szczerze ze nie przepadam za rurkami, ale wydaje mi sie ze np bury ze szpicem nie pasuja
 

dariawilk

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
polska
wg mnie buty nie tylko ubiera się do spodni ale do całości, zależne od stylu jaki się nosi czasem mogą to być baleinki, a czasami szpilki, a czasem i trampeczki, naprawdę zależne od tego co mamy w całości, bo do rurek można ubrać elegancką bluzeczkę no i wtedy trampki nijak będą pasowały ....
ale tak ogólnie to wole szpileczki.... ;)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Dajcie spokój... to śmieszne.. nastolatka chodząca na codzień w szpilkach... ;/ sama mam 9 cm szpilki, ale zakładam je raczej nie wiem.. do kina, kawiarni, na rozpoczecie roku... spójrzcie na to realnym okiem. Zresztą ciekawa jestem czy długo byście tak wytrzymały... a tak pozatym to nie wszystko pasuje do szpilek np. sportowa bluzka, czy bluza .. ciekawa jestem co osoby, które proponuja do rurek tylko szpilki nosza do nich na codzień... przepraszam, ale to co piszecie jest po prostu niedorzeczne.
 
Do góry