Rozstępy ://

Prromyczekk

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Macie jakieś skuteczne metody na usuwanie rozstępów???Ja w sumie nie rozumiem dlaczego mam rozstępy bo dużo ćwicze i trenuje pływanie, no ale mam i nie wiem jak sie ich pozbyc........Co radzicie?
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja w sumie nie rozumiem dlaczego mam rozstępy bo dużo ćwicze
bo skora mimo to jest malo elastyczne, wlokna kolagenowe sa slabe.
Usunac usuniesz jedynie operacyjnie (laserem). Kremy sprawia,ze beda jasniejsze i plytsze.
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
ja tez mam troszke na udach... nie wiem, moze za szybko urosłam?? (bo raczej z nadwagą problemow nie mam) Moja karnacja jest dość jasna wiec widac je tylko latem gdy sie opale ale to i tak nie jakos bardzo wyraźnie, bo na szczescie są cieniutkie i płytkie... ale skoro wiesz ze twoja skora ma juz predyspozycje do tego to stosuj moze jakies kremy przeciw rozstępom, choc tak naprawde nie wiadomo ile one są warte... bo jak juz poprzedniczka napisała usowac mozna jedynie laserowo bo kremy tylko owoduja ze staja sie mniej widoczne :]
 

Prromyczekk

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ale wiecie co byłam wczoraj u lekarki i ona mi przepisała taką maść z mocznikem, podobno bardzo skuteczna, nie usunie ich wprawdzie do końca, ale mają być prawie niewidoczne...No zobaczymy dam wam znać za jakiś czas, czy rzeczywiście pomogło.....Aha i poleciła mi masować te miesjca gdzie są rozstępy jakimś kremem ujędrniającym i w czasie prysznica dawać raz ciepłą a raz zimnę wodę bo to pobudza krążenie. Mam nadzieje, że do wakacji nie będa juz taki widoczne. :) Pozdrawiam
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio to promyczek trzeba bedzie sprobowac masazy tak jak mowisz... :)
ja zauwazyłam ze chyba na udach z tyłu tez mam kilka malutkich... tylko to jest z tyłu i nie za bradzo moge zobaczyc to z bliska... :p :/
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja też kiedys dużo ćwiczyłam i i tak miałam rozstępy,
więc to chyba bez różnicy.
Stosowałam różne kremy przeciw rozstępom.
Miałam je na piersiach i mam ciągle na udach.
Ale mało widoczne,
choć też chciałabym się dowiedzieć o różnych metodach.
Bo poza kremem nie wiem nic :}
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
podobno nie wolno stosowac kremów w młodym wiekó to znaczy kremów i balsamów na rozstepy ujędrniających na celulitis bo w tarszym wieku już podobno nic nie pomoz ena to teraz to tzreba ćwiczyc robic masaże i tego typu rzeczy :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja codziennie weiczorem daje balsam i pozniej biore gabke do masazu mam taka z Dove i masuje :)

ale to raczej dla jedrnosci pupy i posladkow robie, nie na rozstepy :)
na rozstepy to sposobu nie mam :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nka jedrnosc pupci tez jest wazna :D
faceci to tylko patrza za fajnymi :cenzura:ciami.... :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja własnie zauważyłam, ze też zaczynają mi się robić te cholerne rozstępy... :/
Prromyczekk, a co to za maść?? Możesz podać dokładną nazwę i czy ta maść jest na receptę??
 

martusiaa115

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
katowice
niedawno zauważyłam że na moim ciele pojaiwiły sie rozstępy :/ wiecie może jak można się tego pozbyć? jakieś kremy czy coś? najgorsze ze mam je na nogach i nie bede mogla chodzic w lato w ktrotkich spodenkach !! pomóżcie
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
JEzlei rozstepy sa w fazie zapalnej mozna cos na nie poradzic...tzn uzywac dobrego kremu!
Faza zapalna to poczatkowa wtedy kiedy rozstep powstaje-jest wtedy fioloetowaty.Kiedy rozstep przechodzi w blizne zanikowa niestey bardzi trudne je wtedy usunac:/ tzn nie da sie ich wtedu usunac mozna tlyko sprawidz aby byly mniej widoczne.
Rozstepy powstaja gdy pekaja wlokna kalogenowe...
 

martusiaa115

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
katowice
JEzlei rozstepy sa w fazie zapalnej mozna cos na nie poradzic...tzn uzywac dobrego kremu!
Faza zapalna to poczatkowa wtedy kiedy rozstep powstaje-jest wtedy fioloetowaty.Kiedy rozstep przechodzi w blizne zanikowa niestey bardzi trudne je wtedy usunac:/ tzn nie da sie ich wtedu usunac mozna tlyko sprawidz aby byly mniej widoczne.
Rozstepy powstaja gdy pekaja wlokna kalogenowe...


no wlasnie mam takie fioletowe :/ a jakie kremy są najlepsze?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Jak fioletowe jest to dopiero powstaje ??
O kurde, musze zacząć działać...
Jedne, na udach, udało mi się ''ukryć'' właśnie kremem (tylko już nie pamiętam jakim [ah ta skleroza])
A drugie (w ważniejszym miejscu :p) już kiedys miałam i też sie udało, a teraz znów =/
I jest właśnie takie fioletowe... Łee już nikt mnie nie bedzie chciał ;(
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
O f*u*c*k Kizia błagam przypomnij sobie nazwę tego kremu. Ja mam rozstępy na bioderkach i pod kolanami. :(
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jeżeli macie problemy z rozstępami to powinnyście zażywać jakieś gotowe preparaty multiwitaminowe uzupełnione minerałami. Powinno się też stosować oliwki, olejki, balsamy do ciała, albo tak jak piszecie jakieś kremy na rozstępy, przy czym najważnejszy jest masaż ciała w tym miejscu, czyli wcierajcie powoli te kremy czy co tam macie bo to wazniejsze niż to co wcieracie (ja osobiście na rozstępy stosowałam oliwki do dzieci :p ) i dieta bogata w cynk i krzem :D Powodzenia
 

martusiaa115

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
katowice
kurde dziewczyny musimy coś na to poradzić :/ bo w lato w krotkich spodnkach nie bedziemy mogly sie pokazać :/ wescie przypomnijcie se tą nazwe kremu !! <plis>
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
NA rozstepy polecam masci z mocznikiem (recepta - 6-8zl)
Kup w aptece Kolagen (Olimp) i Vigor. napewno pomoze
Mozesz jeszcze dorzucic capivit A+E
Pozdrawiam

btw z jakiego zespolu jest ta panienka na zdieciu?
 
Do góry