Rozstępy ://

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja dałam 400 zł za 5 zabiegów i mówiłam kosmetologowi żeby robił mocno :) A robiłam w Laime w Krakowie. Mogę szczerze polecić. Tylko tam chodzę. Jest na prawdę tanio i profesjonalnie.
 

Malinoowa

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja mam rozstępy na bokach tułowia i na piersiach
smaruję się balsamem ujędrniającym i czasami robię peeling, mam nadzieję, że nie będę miała na udach.
no ale to nie zależy tylko ode mnie no bo w końcu to jest też czasami dziedziczne, więc, co poradzic ?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Marika a zniknely calkowicie? Nie widac ich? Czy tylko wyrownala sie skora? I nie czuc ich przy dotykaniu. Chyba bede musiala sie udac na taki zabieg, ale najpierw musze uskladac pieniazki :)
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
No na pewno zabieg jest niezły, ale tak się zastanawiam, czy same kosmetyki nie pomogłyby usunąć rozstępów. Wiadomo, że trzeba zainwestować w dobre kosmetyki, bo byle jakich nawet nie opłaca się kupować. Znalazłam na aanatural.pl krem body treatment marki merino - wydaje mi się, że może to być dobra rzecz, bo skład kremu jest całkiem ciekawy, nietypowy i może działać naprawdę na te nieładne rozstępy.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Mnie nie pomagały zadne kremy niestety.Podobno świetnie działa na te rzeczy zabieg laserowy fraxel.
Mysle ze jak sie pozbywac tych wstretnych kresek to juz na dobre.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Mnie nie pomagały zadne kremy niestety.Podobno świetnie działa na te rzeczy zabieg laserowy fraxel.
Mysle ze jak sie pozbywac tych wstretnych kresek to juz na dobre.

A to prawda, Fraxel na rostępy jest bardzo spoko. Wiesz, juz na takie starsze, bo dopóki są rózowe, to podobno mozna jakimiś kremami to nieco złagodzić, ale nie do końca. Jak już sa wygojone - koniec. Nic nie zrobisz. Dermabrazja (ale to najbardziej bolesne podobno, ścierają aż do krwi skórę,), wycięcie skóry z rozstępami (przestarzałe podobno no i zostają blizny nowe, po szyciu itd.) no i laser. Tu masz więcej o tym http://www.elite.waw.pl/zabiegi-laserowe/
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
A możecie polecić jakieś dobre kremy, maści? Chodzi mi bardziej o profilaktykę, bo dopiero co zaczynają mi się pojawiać, a nie chcę by się powiększyły. Laser niestety nie wchodzi z rachubę.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
A możecie polecić jakieś dobre kremy, maści? Chodzi mi bardziej o profilaktykę, bo dopiero co zaczynają mi się pojawiać, a nie chcę by się powiększyły. Laser niestety nie wchodzi z rachubę.

Podobno oliwka dla dzieci jest najskuteczniejsza. Aczkolwiek na mnie za bardzo nie podziałala... A moge zapytać, dolaczego nie chcesz lasera (oprocz tego, z3e nie potrzebujesz na razie)?
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Jakoś usuwanie leserem w ciąży było by niewskazane, poza tym jeszcze mi się powiększą, po trzecie koszt trochę za duży jak na moje możliwości finansowe.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A to prawda, Fraxel na rostępy jest bardzo spoko. Wiesz, juz na takie starsze, bo dopóki są rózowe, to podobno mozna jakimiś kremami to nieco złagodzić, ale nie do końca. Jak już sa wygojone - koniec. Nic nie zrobisz. Dermabrazja (ale to najbardziej bolesne podobno, ścierają aż do krwi skórę,), wycięcie skóry z rozstępami (przestarzałe podobno no i zostają blizny nowe, po szyciu itd.) no i laser. Tu masz więcej o tym http://www.elite.waw.pl/zabiegi-laserowe/


Super, poczytam sobie o tym zabiegu dokładniej i zastanowie czy jednak taki zabieg nie wychodzi taniej w porównaniu do tej cełej kasy,która juz udało mi sie wydac na kremy.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Ja też miałam robiony zabieg w klinice urody Amaya ale w Warszawie. Bardzo dobry zabieg, który polegał na przykładaniu głowicy od urządzenia do miejsca gdzie są rozstępy. Uczucie jakby nakłuwana szpileczką dlatego wcześniej też nakładany jest żel znieczulający. Nie jest to zbyt przyjemne ale efekt widać już po pierwszym, razie. Oczywiście, żeby to było trwałe i porządnie zrobione min muszą być 4 zabiegi.
 
R

rusalka_lesna

Guest
No zazwyczaj wszelkiego rodzaju zabiegi trzeba powtarzać, bo po jednym raczej nie ma jeszcze efektów, te pojawiają się dopiero za jakiś czas. Najlepiej byłoby co jakiś czas chodzić na taki zabieg, ewentualnie stosować jakieś zabiegi profilaktycznie, aby zapobiec powstawaniu rozstępów, ale szczerze nie wiem czy to działa, bo nie sprawdziłam.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
To wszystko tez jest uzaleznione od tego jaką mamy skóre.Niektóre kobiety tak naprawde nie wiedza co to znaczy mieć rozstępy.
Mozna wszystko "naprawić" takim zabiegiem, to wszystko oczywiście zalezy od stanu naszej kieszeni,ale tu mamy pewność,ze rozstępy pojda raz na zawsze.
 

ikabana83

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jak tylko zaszłam w ciąże smarowałam się olejkiem na rozstępy Mamamil (doradził mi go farmaceuta w aptece), i obyło się bez rozstępów... Ale podczytując różne fora widzę, że większość kobiet martwi się o rozstępy jak już jest po fakcie ;) ale widzę, że jest też mnóstwo dziewczyn u których te rozstępy pojawiają się zupełnie niespodziewanie, czytałam ze ten olejek pomaga też na te istniejące już rozstępy...
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Słyszałam, że niestety jedynym sposobem na usunięcie rozstępów jest zabieg laserowy, który oczywiście swoje kosztuje. Ale zawsze można próbować, żeby nie były tak bardzo widoczne, w tym na pewno pomocne są różne kremy, lub zabiegi u kosmetyczki (co wydaje mi się bardziej skuteczne). Ważne, żeby regularnie na te zabiegi chodzić.
 
H

halek77

Guest
Ważne jest to by zadbać o siebie kiedy rozstępy są jeszcze czerwone. Wówczas jeszcze możemy zawalczyć o naszą skóre. Po ciąży znalazłam skuteczną metodę do walki z rostępami, a mianowicie codzienny masaż (u mnie ud i pośladków) przy pomocy szorstkiej rękawicy lub Zablockiej Soli Termalnej. Jest najlepsza do peelingu, złuszcza naskórek, poprawia krążenie i ukrwienie. Ostatecznie, gdy rozstępy stały się już różowe nie były praktycznie widoczne.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jak tylko zaszłam w ciąże smarowałam się olejkiem na rozstępy Mamamil (doradził mi go farmaceuta w aptece), i obyło się bez rozstępów... Ale podczytując różne fora widzę, że większość kobiet martwi się o rozstępy jak już jest po fakcie ;) ale widzę, że jest też mnóstwo dziewczyn u których te rozstępy pojawiają się zupełnie niespodziewanie, czytałam ze ten olejek pomaga też na te istniejące już rozstępy...
To naprawde miałas duzo szczescia ze olejek Tobie pomógł na rozstepy.Niewielu kobietom pomaga i okazuje sie skuteczny w walce włanie z czerwono-białymi kreskami.
 

moccacino

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja stosowałam chyba już wszystkie możliwe specyfiki na rozstępy od tych najtańszych po te droższe jak vichy czy elancyl. efekt nikły niestety.. Podobno dopiero zabiegi, masaże i drogie kosmetyki pomagają jedynie wybielić rozstępy i lekko je zmniejszyć.. Niestety usunąć się ich całkiem nie da ;/
 

Dzini

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
polecam sprawdzić jak będzie się wyglądać za 30-40 lat :)Żaden krem już nie pomoże :D - www.pocztowkazprzyszlosci.pl
 
Do góry