rozstępy po ciąży:(

K

kropka

Guest
Ja mam dość powszechne i może głupie pytanie, ale mam problem z rozstępami na brzuszku po ciąży. Półtora miesiąca temu zostałam szczęśliwą mamą, ale mam niestety pamiątki :( Nie pytam jednak jak się ich pozbyć bo to raczej oczywiste ale o jakieś dobre i skuteczne kremy bo po co mam wydawać kupe kasy na darmo, jeżeli może ktoś jakieś zna z doświadczenia...pozdrawiam i dziękuję. :*
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Wiesz ja smarowalam sie w ciazy od poczatku oliwka dla dzieci i dzieki temu udalo mi sie nie miec ani jednego, a przytylam w ciazy 22 kilo :zawstydzony:
 
K

kropka

Guest
:)

Ja tez smarowałam przez jakis czas... Nic mi sie nie robiło wiec przestałam, ale dopiero pod koniec 8 miesiaca bardziej mnie wypchało i sie pojawiły..szkoda bo zbliża sie lato itd. no ale da sie żyć nie narzekam w końcu mam ślicznego synka:) dzieki za odp. pozdrawiam :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
kropka napisał:
w końcu mam ślicznego synka:)
no wlasnie cieszmy sie tymi naszymi szczesciami , a i niedaj sie namowic na zadne cudowne kremy bo to bzdura, mam kumpele co juz chyba z tone kremu wtarla w siebie i nic, wydane pieniadze i tyle.
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
gratuluję dziecka :) to musi być prawdziwe szczęścia - potomek... jak to dumnie brzmi :)
ja jeszcze nie byłam w ciąży więc niestety nie moge pomóc, ale może Ty kiedyś pomożesz mi swoimi doświadczeniami... :)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Gratuluje synka.Ja niestety nie pomoge.Sama mam rozstepy i nie potrafie sobie poradzic :zdegustowany:
 
K

kropka

Guest
tak wiem dzieki ale raczej wolałabym sprawdzone nazwy bo szkoda kasy na darmo:)
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Hmmm kosmetyki z Avonu są bardzo dobre ale nie probowalam kremow na rozstepy ale mozna sprobowac!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
jeeeeeeejku. też chce dzidziusia! *__*
Z chłopakiem postanowiliśmy, że nie będę brała już tabletek antykoncepcyjnych. Jak będzie dziecko to będzie :)

Ja bym w sumie bardzo chciała!

A własnie jak mają na imię wasze dzidziusie? :))
 

konwalja

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
no tak moja kolerznka ma takie same problemy no ale czym sa roztepy w obliczu słodkiego dzieciaczka naszego potomka
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
Chyba moge pomoc ;p co prawda to nie domowy sposob a krem firmy "no-scar" z tym ze jest dość drogi 30-50zl zaleznie od pudeleczka. Zeby efekt byl bardz dobry trzeba go bardzo czesto wcierac
ja kilka razy dziennie wcieralam i zeby byly widoczne to musze skore napiac. Tylko jest jeden haczyk, zuzylam 2 pudelka chyba po 30ml zeby uzyskac taki efekt. Dodam ze mam ee-e miałam bardzo głębokie blizny na piersiach po rozstepach, ale nie bylo to w wyniku ciazy
mruga.gif
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ja mam dość powszechne i może głupie pytanie, ale mam problem z rozstępami na brzuszku po ciąży. Półtora miesiąca temu zostałam szczęśliwą mamą, ale mam niestety pamiątki
sad.gif
Nie pytam jednak jak się ich pozbyć bo to raczej oczywiste ale o jakieś dobre i skuteczne kremy bo po co mam wydawać kupe kasy na darmo, jeżeli może ktoś jakieś zna z doświadczenia...pozdrawiam i dziękuję. :*


Moja zona miała podobny problem. Próbowała wszytskiego, bo strasznie jej to przeszkadzaiło. Na szczęście w skońcu trafiliśmy do dobrego lekarza medycyny estteycznej, który jej to usuną naprawdę prawie w całości. Byliśmy zaskoczeni. Dr Marek Wasiluk sam nam mówił, że to co teraz wykorzystuje do leczenia rrozstepów jest innowatorskie i w Polsce raczej mało znane, nie pamiętam jak nazywa sie ta metoda, ale pewnie gdzieś jest opisana na jego blogu.
 

LittleDragon

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kremy pomogą Ci tylko rozjaśnić białe paseczki, ale na pewno ich nie usuną... Jeśli chciałabyś je usunąć, to pozostaje kosmetyka laserowa, jest najskuteczniejsza i nieinwazyjna przy tym. :)
 

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hej

Ja po ciąży miałam całkiem podobne problemy, poza rozstępami, dokuczał mi cellulit i oczywiście niezbyt fajny wygląd , znaczy zbyt duże obwody, doprowadzające mnie wprost do szaleństwa. Powiem wam szczerze, a ile na cellulit ćwiczenia, dieta i kosmetyki troszkę mi pomogły, to w przypadku stracenia nadmiernych kilogramów już nie było tak dobrze. Na szczęście znalazłam fajny gabinet kosmetyczny w Warszawie. W Q Institute naprawdę mi pomogli. Oczywiście bałam się, że koszty będą strasznie duże, na szczęście okazało się, że zabiegi tam są najtańsze w stolicy, a np. za kriolipolizę zapłaciłam tylko 100 złotych, bo przy pierwszej wizycie dostałam kartę VIP, uprawniającą do zniżek. A sam zabieg ma to do siebie, że nie trzeba go powtarzać, a kilka nadprogramowych centymetrów mi ubyło. Polecam Wam to miejsce, naprawdę warto.Można umówić się chociażby na konsultację, to nic nie kosztuje tel.732 555 222
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Póki rozstępy są czerwone całkiem skuteczne mogą być różne zabiegi laserowe i pilingowe. Tylko, że są drogie.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja zaczelam robic regularne masaze i jakies efekty sa. wiadomo ze w takim gabinecie wiecej zrobia, ale dobrze jest tez samemu dbac o to na codzien. ja smaruje wlasnie podczas masazu balsamem sexi mama na rozstepy i daje rade :)
 
Do góry