rozstępy po ciąży:(

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
nika napisał:
w końcu mam ślicznego synka:)
no wlasnie cieszmy sie tymi naszymi szczesciami , a i niedaj sie namowic na zadne cudowne kremy bo to bzdura, mam kumpele co juz chyba z tone kremu wtarla w siebie i nic, wydane pieniadze i tyle.
Nie jest aż tak źle. Niektóre te kremy działają, a póki rozstępy są jeszcze świeże (czerwone) to nawet da się ich częściowo pozbyć. Wiem po sobie. Wcieram krem Evolet z masą perłową, koszt dużego kremu (jest bardzo wydajny)120 g - 33 zł.
 
J

Jula92

Guest
A jak zapobiegać rozstępom? Slyszałam że warto od razu używać zapobiegawczo różnych kosmetyków, balsamów przeciw rozstępom czy oliwek? Jakie byście poleciły??
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
lipa napisał:
Chyba moge pomoc ;p co prawda to nie domowy sposob a krem firmy "no-scar" z tym ze jest dość drogi 30-50zl zaleznie od pudeleczka. Zeby efekt byl bardz dobry trzeba go bardzo czesto wcieracja kilka razy dziennie wcieralam i zeby byly widoczne to musze skore napiac. Tylko jest jeden haczyk, zuzylam 2 pudelka chyba po 30ml zeby uzyskac taki efekt. Dodam ze mam ee-e miałam bardzo głębokie blizny na piersiach po rozstepach, ale nie bylo to w wyniku ciazy ;)
Stosowałam ten krem i powiem, że blizny robią się jaśniejsze tylko w momencie posmarowania, na drugi dzień jest to samo, czyli on jak dla mnie dzieła bardziej maskująco niż redukująco, ale szczerze polecam bardzo tani sposób..olejek rycynowy i olejek ze słodkich migdałów.. W końcu po tych olejkach blizny zrobiły się jaśniejsze, skóra jędrniejsza i blizny się obkurczają..
 
Do góry