Różnice wiekowe...

Necator

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
242
Punkty reakcji
0
Drogi autorze. Jeśli chcesz się bawić w miłość, to odradzam, bo 14 latka to jeszcze dziecko. Jeśli jednak nie chcesz niczego poważniejszego, to próbuj. Co kto lubi...
otóż to. ja bym generalnie nie polecał, bo osoby w tym wieku zmieniają się mentalnie z dnia na dzień - i to często bardzo drastycznie... ale decyzja jest twoja.
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Mialem 17 to ni sie 13 latka podobala xd
Wygladala na 16 noi coz zrobic:)

W gornym przedziale wiekowym nie gra on stosownej roli ale w tych nizszych jak np 17-14 to tak bo wiadomo ze Ci mlodsi to raczej sami nie wiedza czego chca itp itd:)

Probowac zawsze warto, a jezeli nie sprobujesz tylko dlatego ze na forum ktos Ci tak doradzil to bedzie glupstwo:)
Dlatego zrob tak jak podpowiada Ci serce a jezeli nic Ci nie podpowiada to nic nie rob..proste:)
 

stenciu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Dzięki wam wszystkim. :) Pomyślę. Odrobię wszystkim w polu xD
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
za pedofila raczej nikt Cię nie uzna. bo 3 lata to nie jest dużo.
ale nie angażuj się za bardzo w zwiazek z 14latką...
bo wg mnie, musi jeszcze emocjonalnie dojrzeć.
 

szalwia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
w miłości bywa różnie, póki nie spróbujesz, nie przekonasz się.

w sumie to niezależne od wieku, :)


powodzenia :)
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Między mną, a moim Mężczyzną jest 8 lat różnicy i to w niczym nie przeszkadza. :) Jeżeli Ci na niej zależy, to warto spróbować! :)
 

los91pl

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek nie gra roli, czasem 20sto latek będzie strasznie dziecinny, a trafi się na 14sto latka, który będzie naprawdę dojrzały ;)
 

cyjanek

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nibylandia
Takiej 14latce się jeszcze wszystko co najmniej 10razy odmieni zanim dojrzeje do prawdziwego związku. Może uznacie, że jestem jakaś"niedzisiejsza" ale moim zdaniem dziewczyna w tym wieku jest za młoda na jakiekolwiek związki.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Może uznacie, że jestem jakaś"niedzisiejsza" ale moim zdaniem dziewczyna w tym wieku jest za młoda na jakiekolwiek związki.
Podejrzewam, że wielu tak pomyśli. Wielu jednak poprze Twoje zdanie. Ja należę do drugiej grupy :) Ludzie w tym wieku nie wiedzą czego chcą i myślą, że pozjadali wszystkie rozumy.
 

missblue

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Mielec, Tuszyma
Tak, gorzej jak to dziewczyna jest starsza. Wiek nie gra roli, tak tak. Mnie np. podoba się chłopak, który rocznikowo ma tyle samo co ja, ale w miesiącach jest młodszy. ;] Różnica mała , ale jest.
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Takiej 14latce się jeszcze wszystko co najmniej 10razy odmieni zanim dojrzeje do prawdziwego związku. Może uznacie, że jestem jakaś"niedzisiejsza" ale moim zdaniem dziewczyna w tym wieku jest za młoda na jakiekolwiek związki.

Oj to prawda zgodze się z tobą sam znałem 14 latkę ale jak na swój wiek dojrzała ale hm... umysłowo bo fizycznie to raczej nie, ale chyba jest ''dojrzała'' do przyjazni i nie uwierzę że jest inaczej dopóki nie zobaczę jakiegoś przykładu z życia wziętego.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
jest ''dojrzała'' do przyjazni
Cóż, do tego ludzie potrafią dojrzeć w bardzo młodym wieku. Taka przykładowa 14 latka również i nikt chyba tego nie kwestionuje. Jednakowoż jeśli chodzi o związki...to już zupełnie inna bajka i ja z kolei nie uwierzę, że powiedzmy taka 14 latka może być na tyle dojrzała emocjonalnie żeby być w prawdziwym, stałym związku.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ja majac 14 lat zwiazałam się z mężczyzną i byłam z nim prawie 4 lata
Z mężczyzną? Nie rozumiem co tych ludzi ciągnie do małolat, ale mniejsza. Jesteś jednym z bardzo niewielu wyjątków...
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Do małolat? Moze właśnie młodość? żywiołowośc..kreatywność.. brak ugruntowanych poglądów, świeżość.
Albo desperacja wynikająca z braku zainteresowania wśród rówieśników :)
 

e_moll_ka

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
250
Punkty reakcji
8
Wiek
62
Ja majac 14 lat zwiazałam się z mężczyzną i byłam z nim prawie 4 lata ,, czy to bylo niedojrzałe? Niektóre 20 kilku latki nie potrafią wytrwac w związku kilku miesięcy..
czy taki związek jest zgodny z prawem?chyba dopiero od 16 lat dziewczynka ma ograniczoną zdolność do czynności prawnych.Taki związek chyba podlega pod prokuratora?
 
Do góry