Różnice wiekowe...

stenciu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Jak myślicie czy różnica wiekowa między chłopakiem a dziewczyna może mieć 3 lata? Podoba mi się pewna dziewczyna, lecz nie chcę by uznano mnie za jakiegoś pedofila.. Mam 17 lat,ale jakoś boje się tego że właśnie możecie mnie uznać za jakiegoś dziwoląga czy właśnie pedofila ; d
 

Cycek1910

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak myślicie czy różnica wiekowa między chłopakiem a dziewczyna może mieć 3 lata? Podoba mi się pewna dziewczyna, lecz nie chcę by uznano mnie za jakiegoś pedofila.. Mam 17 lat,ale jakoś boje się tego że właśnie możecie mnie uznać za jakiegoś dziwoląga czy właśnie pedofila ; d

ja tam się nie znam, ale między moimi rodzicami jest 13 lat różnicy (i uprzedzam pytania - nie jestem wpadką ;p)... Jak mnie 'wypukali' to mama miała 22 a tatuś 35 latek xD
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Jak myślicie czy różnica wiekowa między chłopakiem a dziewczyna może mieć 3 lata? Podoba mi się pewna dziewczyna, lecz nie chcę by uznano mnie za jakiegoś pedofila.. Mam 17 lat,ale jakoś boje się tego że właśnie możecie mnie uznać za jakiegoś dziwoląga czy właśnie pedofila ; d
No co ty! :p Moja siostra ma lat 19 zaś jej chłopak 24. I chciała mnie swatać z jej kolegą o 5 lat starszym xD
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ona ma 14, tak? Hmm.. Najlepiej by było poczekac jeszcze z 2 lata, ale to troche trudne; Trzy lata to nie jest wiele, a nawet nie dużo, ale jeśli ona ma 14? Hmm no nie wiem sama...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Też mi problem. 14-latka to nie 5-latka. Przecież nie będziecie się kopulować (raczej), więc nie widzę problemu. ;p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ona ma 14, tak? Hmm.. Najlepiej by było poczekac jeszcze z 2 lata, ale to troche trudne; Trzy lata to nie jest wiele, a nawet nie dużo, ale jeśli ona ma 14? Hmm no nie wiem sama...
Pfff.... Też mi coś. Znam 15 latke, która chodzi z 19 latkiem (a rocznikowo 20) :p
 

barx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że może miec trzy i więcej. W miłości wiek nie gra roli :) Najwazniejsza jest sama miłość :)
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Pamiętaj, że nad 14latką wisi jeszcze prokurator.
Różnica wieku sama w sobie nie jest duża, ale pamiętaj żeby jak narazie poczekać z pieszczotami, bo możesz mieć problemy.
A pozatym za młodzi jeszcze jesteście;)
 

buraczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
sie biora dzieci??
hym.. To może być problem wszyscy piszecie ze znam kogoś i takie tam. Ja byłem z dziewczyna 3 lata młodszą w twoim wieku i powiem Ci ze warto, jeszcze trochę poczekaj albo szukaj kogoś starszego
 

nnndmowska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Uzasadnisz może ?


Traktuje mężczyzne jako coś w rodzaju "opiekuna". Ma mnie kochac, zapewnić bezpieczeństwo itd :p Nie wydaje mi się, by chłopcy w moim wieku temu sprostali. Aleeee, ale jak zwykle są wyjątki.
Pozdrawiam
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
3 lata to normalna różnic wieku. Nie ma w tym nic złego. Pewnie chodzi tylko o te "spojrzenia" ludzi. Bo inaczej wygląda w mniemaniu niektórych kiedy on ma 24 a ona 21, a inaczej kiedy on 17 a ona 14. To to samo. Kwestia tylko dojrzałości ;)

Pozdrawiam
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Nie wiedzę tu żadnych przeszkód.
Zgadzam się.

Moja koleżanka ma chłopaka ktory ma 20 lat a ona 16. Tak podobno to dziwnie wygląda bo ona ma tylko 16 lat. Jej rodzice przed tym troche się buntowali, że chłopak może czegoś wiecej chcieć ale jak narazie doskonale im się układa i co najważniejsze on ją szanuje :)
 

karolina9259

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja byłam kiedyś z chłopkiem o 5 lat starszym<on 20 ja 15>:/...przy nim strasznie dojrzałam co wyszło mi na dobre...teraz jestem ze starszym o 2 lata i jest cudnie:*
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Traktuje mężczyzne jako coś w rodzaju "opiekuna". Ma mnie kochac, zapewnić bezpieczeństwo itd :p Nie wydaje mi się, by chłopcy w moim wieku temu sprostali. Aleeee, ale jak zwykle są wyjątki.
Pozdrawiam

Kochać i zapewnić bezpieczeństwo może też ten młodszy :p. Ile to już razy widziałem, że to młodszy wychodził obronną ręką z opresji tudzież starszego z trudem było gdzieś w oddali szukać :D
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Drogi autorze. Jeśli chcesz się bawić w miłość, to odradzam, bo 14 latka to jeszcze dziecko. Jeśli jednak nie chcesz niczego poważniejszego, to próbuj. Co kto lubi...
 
Do góry