Rodzina 500 plus

S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
a czasem nawet na ich dotrzymywaniu

więc nie dziw się PO że też tak chce
Jak powiedział Baron PO Radosław Sikorski dwa razy obiecać to tak jakby raz dać.
Polacy to pamiętają i obiecują że następnym razem zagłosują na PO.
A dzieci rodzi się coraz więcej, Polacy lubią dzieci, w Wielkiej Brytani To Pakistańczycy i Polacy to nacje z największą liczbą dzieci w rodzinie , przegoniliśmy nawet Hindusów.
Brave napisał:
to przecież logiczne, przez 2 lata po powtarzało, że to jałmużna, że tak nie wolno, że nas na to nie stać, po czym stwierdza, że zrobi to samo
kłamali wtedy czy teraz?
Oni zawsze kłamią.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to jak giełda samochodowa, wszyscy zachwalają że niebite, mało jeżdżone i Niemiec płakał jak sprzedawał

polityk musi być kłamcą bo inaczej powinien zmienić zawód
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tak się ma że PO zrozumiało że może wrócić do władzy też obiecując i rozdając pieniądze podatników
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
obiecywali a nie tak mocno jak z 500 +, w tym aspekcie PIS przebiło hojnością
 

kafe466

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
3
Kartka z kalendarza:

Napisano 08 luty 2016 - 23:32

Masz niepokolei w głowie....przykro mi się czyta jeśli ktoś pisze tak absurdalne bzdury jak Ty.
Jesteś przykładem szympansa ekonomicznego...dna...pokolenia Y...totalnych idiotów.

Co tu taka cisza? Kopara opadła.
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
obiecywali a nie tak mocno jak z 500 +, w tym aspekcie PIS przebiło hojnością
PiS po prostu jako jedyne obiecało i dało.
Ludzie to pamiętają.



Herbatniczek napisał:
polityk musi być kłamcą bo inaczej powinien zmienić zawód
Jesli za dużo kłamie przestaje być politykiem po wyborach.
Tak już było z Unią Wyborczą. Niektórzy zdąrzyli uciec do PO lub PiSu, większość zatoneła na okręcie UW.

Niektórzy zdążyli oczywiscie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale zauważ że można było przejeść z PO do PIS i robić karierę jak np. poseł Jaki
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Z Jakim to chyba przesada ale ogólnie to tak mogło być i chyba było. Dla mnie jednak największy "Wędrowniś" to Rysio Czarnecki choć akurat do przykładu z góry on nie pasuje. Ciekawie jednak się ustawił: niezależnie czy PiS jest "u żłobu" to on jest europosłem i w zasadzie pobory ma te same , znaczy się:Wysokie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dlaczego z jakim to przesada ? chłopak jak "działał" w Opolu to był mistrzem kreowania kariery

a Czarnecki to jest mistrz nad mistrzów w wazeliniarstwie, dlatego kariera na pewno się nie skończy
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Wydaje mi się że jest za młody aby istniał w UW.....przyznaję że nie sprawdzałem bo to wątek dotyczący 500+ a Jaki nie jest w nim
ważną postacią.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Herbatniczek napisał:
500 +, w tym aspekcie PIS przebiło hojnością
500zł = 120€ a 120€ to ile to? To niemieckie rodzinne na dzieciaka?
No widzisz Herbatniku. Doskonały przykład na to że Polak to i z kupy będzie się cieszył. 500+ to pikuś w porównaniu z tym co Panstwo człowiekowi powinno oddawać... Pikuś...
No ale lepsze te 500 jak poprzednie 44 zeta rodzinnego ... Teraz trójka dzieci = 5letnie Audi A6 na raty a kiedyś trójka dzieciaków + 3 x rodzinne = zabrakło na pieluchy...
Radujmy się zatem póki dają.

A teraz tak serio:
Na ile i do kiedy ważne jest 500+?
Jest to już opisane szczegółowo w ustawach i podobnych?
Pytam bo sam się zastanawiam nad spędzlowaniem 3 sztuk... jeszcze. Serio mówię. Za 500zł na miche będzie a za 1000 to i na trzy michy... więc spoko to by było.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
500+ obowiązuje do 18 roku życia, jak urodzi się tobie pierwsze dziecko to na te dziecko dostaniesz tylko wtedy kiedy nie przekroczysz progu dochodowego, dosyć niskiego
jak będziesz miał dwójkę dzieci to wtedy na to drugie dostajesz bez ograniczeń dochodowych, podobnie jest z następnymi dziećmi
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Trochę kiczowatno że do 18-stki max. Mając 19 lat kończysz szkołe średnią i dopiero wtedy tak naprawdę zaczynasz resztę nauki (studia).
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a teraz zobacz jak chamsko potraktowano osoby, które mają dwoje dzieci: jedno na studiach a drugie w podstawówce, i nic nie dostają, chyba że nie przekraczają progu dochodowości, a przecież przekroczą bo utrzymanie studenta kosztuje
i koło się zamyka
 

Regis_II

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2017
Posty
102
Punkty reakcji
4
Miasto
Banks od Eden
Herbatniczek napisał:
a teraz zobacz jak chamsko potraktowano osoby, które mają dwoje dzieci: jedno na studiach a drugie w podstawówce, i nic nie dostają, chyba że nie przekraczają progu dochodowości, a przecież przekroczą bo utrzymanie studenta kosztuje
i koło się zamyka
Lidzie dostali po 500 zł wedle mało restrykcyjnych kryteriów. Program zlikwidował ubóstwo wśród dzieci i wspomógł polskie rodziny. Mówienie, że to chamstwo, że to "tylko" do 18. roku życia, jest niewdzięczne, wręcz niemoralne.

Państwo do pełnoletności kładzie pieniądze na dziecko. To bardzo dużo i bardzo długo! Przecież nie klmozna w nieskończoność opłacać dziecka, dorosłego byka. Bez przesady.
Herbatniczek napisał:
a teraz zobacz jak chamsko potraktowano osoby, które mają dwoje dzieci: jedno na studiach a drugie w podstawówce, i nic nie dostają, chyba że nie przekraczają progu dochodowości, a przecież przekroczą bo utrzymanie studenta kosztuje
i koło się zamyka
Lidzie dostali po 500 zł wedle mało restrykcyjnych kryteriów. Program zlikwidował ubóstwo wśród dzieci i wspomógł polskie rodziny. Mówienie, że to chamstwo, że to "tylko" do 18. roku życia, jest niewdzięczne, wręcz niemoralne.

Państwo do pełnoletności kładzie pieniądze na dziecko. To bardzo dużo i bardzo długo! Przecież nie klmozna w nieskończoność opłacać dziecka, dorosłego byka. Bez przesady.
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
a teraz zobacz jak chamsko potraktowano osoby, które mają dwoje dzieci: jedno na studiach a drugie w podstawówce, i nic nie dostają, chyba że nie przekraczają progu dochodowości, a przecież przekroczą bo utrzymanie studenta kosztuje
i koło się zamyka
To ciekawe, to teraz zarobki zależą od tego czy ma się studenta w rodzinie czy nie?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Student to ćpun. Ile byś mu nie dał to i tak przepali a jak zabraknie to idzie robić za 13zł/h.
 
Do góry