Rodzeństwo

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
u mnie wszyscy sluchamy ciezkiej muzyki i punk rocka wszystkie siostrzyczki :D na koncerty jezdzimy razem nie ma sporow :p
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Ja to mam 3 starszych braci z jednym mieszkałem i dziękuje mu za PINK FLOYD.Moją fascynacje Chylińską też zaakceptował.Teraz już nie mieszkamy razem... ale wiele mu zawdzięczam.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Mój brat słucha tej samej muzy co ja, moja siora słuchała kiedyś muzy zespołu Metallica więc akceptuje to co słucham-narzeka tylko wtedy gdy odpalę Slipknota :D
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
u mnie wszyscy sluchamy ciezkiej muzyki i punk rocka wszystkie siostrzyczki :D na koncerty jezdzimy razem nie ma sporow :p

Omg... ja tesh tak chce :D no a u mnie jak u mnie.... siora sie na inne rytmy przerzuca, braciak to jush nawet nie wiadomo czy zyje itp :p
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
u mnie jest nawet spoko z rodzicami, jestem jedynaczka totez z rodzenstwem sporow nie mam ;D glosno muzyki slucham tylko czasem, ale najczesciej nightwisha podglaszam bo moja mam go bardzo lubi!! a poza tym mam ten sam problem co HaKeRyK, mieszkam prawie przy samym kosciele i sluchanie takiej muzyki na full grozi ukamienowaniem ;-)
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Mam młodszego brata, który tak naprawdę fascynuje sie moją muzyką bardziej niż ja :D nie wiem dlaczego :p
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
hah, ostatnio przyszli do mnie znajomi, puściłam Frontside, Ihsahn, Sepulture i jakieś jeszcze ;P muzyka leciała dosyć głośno i w końcu wparował mój brat (lat 5) i zaczął tańczyć :D Ci sie patrzą i nie wiedzą czy się śmiać czy nie, w końcu przestaliśmy zwracać uwagi na małolata i coś gadaliśmy o POGO :D wtedy mały spytał się co to jest, to go uczyli :D
OMG, ale to wyglądało :D
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No moich dwóch starszych braci to mi kumple z klasy zazdroszczą :). Ramole po 25 lat, a w zasadzie nie czuje się żadnej różnicy wieku między nami - są lepsi niż niejeden "ziomal" z klasy. Wszystko, co najlepsze w muzyce dla mnie (począwszy od Metallici poprzez Rammstein, System of a Down, Paradise Lost, Crematory, Pink Floyd, a skończywszy na Apocaliptyce i Linkin Parku) poznałem dzięki nim. Zero problemów.
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
moj brat słuchał wczesniej HIM ,IROnów nic wiecej ...
teraz słucha POp Techno hehe dlaczego ?
nie wiem .... A U mnie na komputerze cały czas
giną albumy jak słucham Głosniej :[ wrr ...
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a poza tym mam ten sam problem co HaKeRyK, mieszkam prawie przy samym kosciele i sluchanie takiej muzyki na full grozi ukamienowaniem ;-)

eee tam :p sprobuj podczas mszy otworzyc okno i puscic muze na fulla to xiądz wpadnie na pomysl otwarcia sklepu z świetymi kamieniami, by nas mogli ukamieniowac po katolicku :D
 

rozdept

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
gorzów wlkp/szczecin
mam brata starszego o eee 16 lat ;] maniak wszelakiej gitarowej muzyki, zostawił mi sporo płyt i kaset zanim sie od nas wyprowadził. tak wiec majac ledwo 11 lat zaczełam pochłaniac jego płyty, zaczynajac od mansona, ktorego teraz juz rzadziej, ale nadal słucham ;]

mieszkam sama z mama i przywykła do mojej muzyki. sama sobie nawet czasami odpala anatheme albo tiamat, co mnie na poczatku na maksa dziwiło :mruga: bo mama starszej daty i powinno byc inaczej ale teraz juz luz jak słysze jak mama sobie coś nuci ;]

a z babcia kiedys deine lakaien słuchałam:D
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"mieszkam sama z mama i przywykła do mojej muzyki. sama sobie nawet czasami odpala anatheme albo tiamat, co mnie na poczatku na maksa dziwiło bo mama starszej daty i powinno byc inaczej ale teraz juz luz jak słysze jak mama sobie coś nuci ;]"

-najbardziej podoba mi sie moment o "Tiamat" . :D
 

rozdept

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
gorzów wlkp/szczecin
a mamusia jeszcze raz mnie rozwaliła jak cos ciezkiego leciało i mama zaczeła machać głowa i krzyczeć "AAAAAAAAARRRGGGGGGGGHHHHHAAAAAAAAA SZATAAAAAAAN SZAATAAAAAAAN" a potem zaczeła zbijac z tego :mruga: to najpierw zaniemówiłam i dopiero jak zczaiłam co sie stało, zaczełam sie turlać ze śmiechu ;]
brzmi nieprawdopodobnie, ale tak było. mama ma czasami takie odpały ;]
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a mamusia jeszcze raz mnie rozwaliła jak cos ciezkiego leciało i mama zaczeła machać głowa i krzyczeć "AAAAAAAAARRRGGGGGGGGHHHHHAAAAAAAAA SZATAAAAAAAN SZAATAAAAAAAN" a potem zaczeła zbijac z tego :mruga: to najpierw zaniemówiłam i dopiero jak zczaiłam co sie stało, zaczełam sie turlać ze śmiechu ;]
brzmi nieprawdopodobnie, ale tak było. mama ma czasami takie odpały ;]

O lol :lol: ja tesh chce taka sytuacje zobaczyc :p
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Ludzie opamiętajcie się. Co potem wyrośnie z młodszego rodzeństwa? Szataniści co uwielbiają mrok i nienawidzą słońca i żarówek.
A wy skończycie w piekle. :D
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
:mruga:

Ludzie opamiętajcie się. Co potem wyrośnie z młodszego rodzeństwa? Szataniści co uwielbiają mrok i nienawidzą słońca i żarówek.
A wy skończycie w piekle. :D
eee tam mój braciak jush biega po domu z pentagramem i mopem na głowie moszując do behemotha, a siora kupiła sobie zestaw do make up'u "Ave-on Solution wife shatan design" w promocyjnej cenie 66,6 zł :D co w tym jest dziwnego? :lol: - My jesteśmy nadzieją świata :loldev:
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
U mnie jest tak:
-Siostra słucha takich mocniejszych brzmień kij wie co to jest... cociaż czasem ,ale rzadko słucha sobie popu... Słysze to codziennie za ścianą, ale sie nie kłócimy.
-Brat Udaje wielkiego hip-hopowca i techniowca:D i słucha też niektórego popu. Dokucza mi , ze słuchałam Brytney Spears jak jej słuchałam 7 lat temu :lol: On wogóle rzadko słucha muzyki, a jak juz to ja jej nie słysze bo mam pokój u góry :D
 
Do góry