Real Madrid Cf

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Barca przegrała z Osasuną zasłużenie, a my zasłużenie musimy wygrać dziś z Levante ;] Stawiam 2-1 z tym, że pierwszego gola strzelą goście, a blancos nadgoni.
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
4-2 i piękna cztery tysięczna bramka na Santiago w wykonaniu Ronaldo - stadiony świata ;] Campeones, campeones, ole, ole, ole !
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Ja bym się jeszcze tak bardzo nie cieszył. 10 pkt przewagi to wprawdzie bardzo dużo, ale jak np. przegramy z Barceloną to nagle robi się z tego 7 punktów, a sezon jeszcze trochę potrwa.

Mam nadzieję, że się uda dowieźć mistrza do końca, ale nie skreślałbym Barcelony.
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Wiem, że sezon jeszcze trwa, ale w obecnej passie trzeba wygrywać, jak najwięcej. Jeżeli wygramy na CN to mistrzostwo jest na 90 %
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Real zostanie Mistrzem, nie ma innej opcji. To musi być ten sezon.
Z Realem na zawsze!
 
B

Blancos

Guest
I z 10 punktów przewagi zrobiło się właśnie 8.

Po bezbarwnym i słabym meczu, Real zremisował na Estadio Santiago Bernabeu 1:1 z Malagą.

Bramki strzelali Karim Benzema w 35 minucie (asysta Ronaldo) oraz w 92 Santi Cazorla (rzut wolny)
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Zorc już powiedział, że Piszczek zostaje w Niemczech. Dla mnie ten transfer mógłby dojść do skutku, bo Łukasz dałby więcej drużynie niż Alvaro. Niemniej osobiście wolę Daniela Carvajala w Realu niż kogoś spoza.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Kolejne "Realowe dywagacje"
Jak się okazuje, nie tylko Łukasz Piszczek może znaleźć się w drużynie nowego mistrza Hiszpanii na przyszły sezon, zagrać tam może także Łukasz Fabiański. W przypadku słowa "zagrać", trzeba jednak wziąć duża poprawkę, bo nikt nie ma wątpliwości, iż wygryzienie ze składu Ikera Casillasa jest wręcz niemożliwe. Jose Mourinho szuka jedynie jego zmiennika, który pełniłby rolę taką jak niegyś Jerzy Dudek, czyli - jesteś zawodnikiem Realu, ale nie nastawiaj się na częste granie.
http://www.sport.banzaj.pl/Lukasz-Fabianski-w-Realu-Madryt-Mourinho-szuka-zmiennika-dla-Casillasa-49715.html
 
Do góry