RATUNKU!

Szymek24

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Siemka,

mam problem w piątek jade na zawody i musze mieć wage poniżej 60 kg, a mam 60,8 co jeść zeby zgubić ten kilogram i żeby nie czuć głodu? PROSZĘ!!
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
Ruszyć dupę sprzed komputera i pobieraj z dwie godziny. Przy okazji nic nie jedz. Możesz tez wziąźć też jakieś tabletki ja rozwolnienie. Wtedy z pół kilo wysrasz :)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Błonnik sobie kup. Ale nie chudnij na ślepo bo tylko na tym ucierpisz. Nic na rozwolnienie nie kupuj bo się odwodnisz.
 

konik92

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Moi kumple robili tak, że zakładali jakieś grube ciuchy, spali w nich, mało pili itp. - żeby się odwodnić xD
Jednak to byli zapaśnicy i oni tylko do ważenia, a potem robili co chcieli.
A co do spalania tłuszczu - organizm jest zdolny spalić 1kg tłuszczu w tydzień bez skutków ubocznych. Policz sobie.
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Wielu kulturystów na kilka dni przed zawodami narzuca rygorystyczną dietę składającą się z białka i bardzo małej ilości tłuszczy znam takiego który przez takie odżywianie zszedł z 77 do 75 w parę dni oczywiścia odstaw sól która wiąże wodę. Wykonuj ćwiczenia aerobowe lecz nie trenuj nóg bo to duzy mięsień i wchłania dużo wody. Naklepiej jest jeść pierś z kurczaka bez potraw pieczoną a nie przypiekaną 0 węgli a wtedy szybko zejdziesz z wagi ale ostrzegam po odstawieniu tej diety bardzo szybko powrócisz do poprzedniej wagi a może i będziesz ważył jeszcze więcej. Taką dietą nie jedzie się długo kilka dni przed zawodami i kontroluj ilość wody suplementy w postaci czystego białka też by się przydały. A co to za zawody??
 
Do góry