Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ok 3 stronki postow przybylo - troche czytania
co do legionow
to najprawdopodobniej "umaszczenie" hitlera (sniady) to poklosie stacjonowania w dolnie - skad pochodzi legiony z polnocnej afryki - kiedys te wioski bywaly odciete od swiata przez ponad pol roku - stad pozostalosc

jest bardzo proste lekarstwo na kolorowych przyjezdzajcych do polski i to bardzo nie rasistowskie
likwidacja socjalu! ci co przyjada maja sobie radzic sami ...
wiec pozostanie im praca i asymilacja (wtopienie sie w krajobraz)

powiem tak gdy moja zona miala operacje anastezjologiem byl murzyn swietny fachowiec i zrobil swoja robote dobrze, ale on nie byl typowym murzynem wychowal sie w moskwie przy przyjechal na studia do polski i zostal, stad on nie mial okazji poznac murzynskiego etosu pracy i tegoz kregu kulturowego...

nie mam nic przeciwko przyjazdom do polski dowolnych obcokrajowcow czy z kinszasy czy innego sajgonu o ile beda sie asymilowac i zyc za swoje, wtedy nie grozi dezintegracja naszego spoleczenstwa, tak ja ma to miejsce w niktorych dzielnicach miast czy francji, czy niemiec czy anglii...
tylko tyle i az tyle
to nei jest nienawisc do obcych czy jakas ksenofbia dla myslacych inaczej polecam slownik
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Szukałem, ale jakoś nic nie trafiłem o negrze-legioniście. Albo to bajka, albo był tak tajny jak Stirlitz.
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Sosnowiec
To moze Ty droga Ksawierynko odpowiesz na moje pytanie, skoro kolezanka Maryhuana sie wstydzi.... :p


Ktoś odpowiedział na tym forum, ze niby nie wie jakiej ty odpowiedzi oczekujesz :D ta osoba twierdziła, ze murzynów uważa za przystojnych... hm ja nie koniecznie.. rzadko który murzyn mi sie wzglednie podoba...
Ale wracając do tematu mialam ci odpowiedziec na pytanie.... :sexy:
Własciwie to nie wiem czy 'to' by mi sie spodobalo, ale jestem ciekawa czy faktycznie sa tak chojnie obdarzeni przez nature.. :rumieniec: :rumieniec: :przewraca:
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam murzynów. I tak samo jak np. ponury murzyn chciałbym być mulatem.

napisz do Bravo :mruga:

Urodziłeś się już Biały,i na zawsze pozostaniesz ,choćbyś cały sie wyczernił,to nikogo nie okłamiesz,Białe zawsze będzie Białe Termnatorr tego już nie zmienisz,nie pomogą ci pięniądze żaden cud cie nie odmienii

Termnatorr,Termnatorr,Termnatorr dziki wypier..dalaj do afryki :lol:
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Własciwie to nie wiem czy 'to' by mi sie spodobalo, ale jestem ciekawa czy faktycznie sa tak chojnie obdarzeni przez nature..
Nic bardziej trudnego. Jezeli tego byc kciała to Spiknij sie z jakis czarnuchem i sprawdz sama na własnej skórze.....a jezeli bedziesz miała potrzebe podzielenia sie z kims tym co "tam" zobaczylas, to my Cie chetnie posluchamy....... :p

Pozdrawiam
 

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Sygnatura powyzej, ta z duza iloscia zdjec, jest co najmniej obrazliwa. :bag:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ja uwielbiam murzynów. I tak samo jak np. ponury murzyn chciałbym być mulatem.
No cóz pogadaj z Michaelem Jacksonem, może odstąpi trochę swoich genów. A gdyby nie wypaliło zawsze możesz zostać kominiarzem, zawsze będziesz trochę ciemniejszy.
 

Olencja:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Koszalin
Chyba jesteście troche niesprawiedliwi

Nie oceniajcie tak trzeba kogoś poznac zeby to zrobic :p
Moj eks byl murzynem i dobrze sie nam ukladalo :p a wydaje mi sie ze minely juz te czasy gdy sie ich przesladowalo chyba ze sie myle .............................
 

Attachments

  • 5385.jpg
    5385.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 30

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Sygnatura powyzej, ta z duza iloscia zdjec, jest co najmniej obrazliwa. :bag:
Jak się zdjęcia Busha ustawi obok zdjęć małpy, to jest śmiesznie, jak się zdjęcia murzynów ustawi obok zdjęć małpy, to jest obraźliwe. Nie kumam. Wychodzi na to, że antyrasiści sami nadają rasistowskie znaczenie pewnym zjawiskom, które rasistowskie nie są...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Chyba jesteście troche niesprawiedliwi

Nie oceniajcie tak trzeba kogoś poznac zeby to zrobic :p
Moj eks byl murzynem i dobrze sie nam ukladalo :p a wydaje mi sie ze minely juz te czasy gdy sie ich przesladowalo chyba ze sie myle .............................
No chyba jednak nie za dobrze jak eks. Ja ze swoją ukochaną, białą żoną wciąż jestem i nie mamy zamiaru się rozstawać nawet na jeden dzień. Kiedyś byłem na delegacji w Warszawie 3 dni. I zamiast nocować w stolicy wracałem na wieczór do niej do Białego, a z rana znowu jechałem do Warszawy.
A i Ona nie jest rasistką.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Sygnatura powyzej, ta z duza iloscia zdjec, jest co najmniej obrazliwa.
obronca troche przesadzil i nie zdziwie sie jak warna zarobi

Jak się zdjęcia Busha ustawi obok zdjęć małpy, to jest śmiesznie, jak się zdjęcia murzynów ustawi obok zdjęć małpy, to jest obraźliwe. Nie kumam. Wychodzi na to, że antyrasiści sami nadają rasistowskie znaczenie pewnym zjawiskom, które rasistowskie nie są...
wybacz ale sie nie zgodze, tak samo jak z zestawianiem busha z malpa

olencja
Chyba jesteście troche niesprawiedliwi
Nie oceniajcie tak trzeba kogoś poznac zeby to zrobic
Moj eks byl murzynem i dobrze sie nam ukladalo a wydaje mi sie ze minely juz te czasy gdy sie ich przesladowalo chyba ze sie myle .............................
tak zapytam bo to akurat w temacie, czy ktos go przesladowal?
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Miałam kiedyś ciemnoskórego kumpla. Jezu jaki on był wporzo! Podziwiałam go za to że wszyscy po nim jechali i robili sobie głupie żarty a on do nich nic. To pokazuje że kolor skóry może być mylący. Biali wypadają bardziej prymitywnie od czarnych kiedy ich tepią i zawsze mi było za nich wstyd. To białych tępicieli murzynów powinno się utożamiać z małpami. Bo tak naprawdę żaden rasista nie może dać przykładu ze swojego własnego życia kiedy czarny go skrzywdził czy cokolwiek złego zrobił.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miałam kiedyś ciemnoskórego kumpla. Jezu jaki on był wporzo! Podziwiałam go za to że wszyscy po nim jechali i robili sobie głupie żarty a on do nich nic. To pokazuje że kolor skóry może być mylący.
I jaki z tego wniosek??
Biali wypadają bardziej prymitywnie od czarnych kiedy ich tepią i zawsze mi było za nich wstyd. To białych tępicieli murzynów powinno się utożamiać z małpami.
Jeżeli chcesz wiedzieć to uczucie nienawiści istnieje jedynie u ludzi tak więc nienawidząc jesteś prawdziwym człowiekiem.
Bo tak naprawdę żaden rasista nie może dać przykładu ze swojego własnego życia kiedy czarny go skrzywdził czy cokolwiek złego zrobił.
A pewna jesteś że żaden?
 
Do góry