Rasizm, napływ imigrantów i inne podobne kwestie

Crock

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
z Seattle.
Ludzie nie wiem co wy macie do murzynów :| . Ja mam kolegę, który jest czarny. Jest naprawdę spoko gościem i szczerze nie zwracam uwagi na jego kolor skóry...
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie mogę powiedzieć, czy ich lubię czy nie, ja sama nie miałam z nimi do czynienia, wg mnie są takimi samymi ludźmi jak my i nie dyskryminuję ich ze względu na kolor skóry tak jak niektórzy. Słyszałam z opowiadań moich znajomych, którzy mieli z nimi do czynienia, że murzyni zgrywają cwaniaków, wożą się po swoim mieście jak króle i nie pozwolą nikomu podskoczyć, są też znani z tych swoich melanży z tłumami dziwek, to akurat i mnie się nie podoba,ale nie wszyscy tacy są, w każdej kulturze są i tacy i tacy ludzie i nie należy nikogo wrzucać do jednego worka

przypomniało mi się, że kiedyś miałam do czynienia z murzynem, był lekarzem w mojej przychodni i ja akurat byłam do niego zapisana :) parę razy mnie wyleczył i zawsze był miły i uprzejmy, dlatego pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie :)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Princess - ładnie. Ja słyszałam też takie opowiadania, ale dotyczyły Polaków, białych, jeżdżących Betkami albo Merolami, o przepraszam, jeszcze Audicami. No - żeby nie było, to były te czarne owce które psują opinię tych marek, bo przecież nie każdy właściciel takiego auta jest taki i o tym wiem.

Nic gorszego niż powtarzanie stereotypów o ludziach o których nie ma się zielonego pojęcia.
Heh - nie musisz wysyłać mi PW. Nie musisz się za mnie wstydzić. Ja nawet za ciebie osobiście nie wstydzę się, bo zwisa mi i powiewa cvo robisz i myślisz, ale jeżeli nasze drogi kiedyś się przypadkiem przetną i przy mnie ktokolwiek zachowa się jak łajdak i świnia, to bez wahania pomogę pokrzywdzonej osobie choćby to oznaczało zeznanie na policji. Mam nadzieję żę większość obecnych powie ci to samo.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nic gorszego niż powtarzanie stereotypów o ludziach o których nie ma się zielonego pojęcia.



Dokładnie Aniu!!! :eek:k:

HEH a tak na przyszłośc to radze Ci żebyś nie oceniał ludzi wyłącznie po wyglądzie,pochodzeniu,po tym,co inni mówią o nich itp.(tym bardziej jeśli ich nawet nie znasz),bo możesz jedynie na tym stracić...a i przy okazji zranić innych!
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
fajny temat mam przyjaciol ktorzy maja ciemna karnacie i sa spoko, mala uwaga nienazywajnych ich czarni to tez moze zabolec , niema podzialow kazdy jest czlowiekiem
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Takie pytanie na wstęp:
Od kiedy murzyni są subkulturą?
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
Takie pytanie na wstęp:
Od kiedy murzyni są subkulturą?
panu juz podziękujemy :) poczytałbyś to byś wiedział że ten temat jest już zamknięty i uzgodniliśmy że to nie subkultura pare stron temu, na przyszłość nie wyskakuj kolo jak filip w grządki buraków tylko poczytaj

co do tematu, z tego co widze i czytam w innym tematach to pan HEH to typowy kolo który zgarnia całe ścierwo jakie płynie kanalizą i przypisuje do siebie, wszelkie odstęptwa od normy w jakiej żyje i każda mozliwość wybicia sie ponad to co go otacza jest dla niego, i widze ze ma juz wprawe w grzebaniu w gównie bo wybiera elementy i zagadnienia jak najbardziej kontrowersyjne, inaczej nie da sie tego wyjaśnić bo jeśli w jednej osobie skupia sie ateista homofob i rasista i pewnie jeszcze by sie coś znalazło to znaczy że ten kolo niema raczej równo poukładane w głowie

tyle powiem
 

HEH

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
panu juz podziękujemy :) poczytałbyś to byś wiedział że ten temat jest już zamknięty i uzgodniliśmy że to nie subkultura pare stron temu, na przyszłość nie wyskakuj kolo jak filip w grządki buraków tylko poczytaj

co do tematu, z tego co widze i czytam w innym tematach to pan HEH to typowy kolo który zgarnia całe ścierwo jakie płynie kanalizą i przypisuje do siebie, wszelkie odstęptwa od normy w jakiej żyje i każda mozliwość wybicia sie ponad to co go otacza jest dla niego, i widze ze ma juz wprawe w grzebaniu w gównie bo wybiera elementy i zagadnienia jak najbardziej kontrowersyjne, inaczej nie da sie tego wyjaśnić bo jeśli w jednej osobie skupia sie ateista homofob i rasista i pewnie jeszcze by sie coś znalazło to znaczy że ten kolo niema raczej równo poukładane w głowie

tyle powiem

Ojej tak mi przyko :D Biedny RAMZE$ sie rozpłakał...Podać ci chusteczki czy jeszcze nie?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ramzes, ty także jesteś żenujący.

Wracając do tematu.
Nienawiść do murzynów można porównać, do nienawiści dla ludzi którzy mieszkają na drugim końcu miasta.
Mieszkają daleko ode mnie - nienawidzę ich.
Dla mnie to zwykła ignorancja.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ehm, ten temat oraz temat o Niemcach poprostu tutaj sa i tyle :D.

A Wy się spokojnie wyzywajcie :D - jak jutro wróce ze szkoły to sobie to poczytam i humor poprawie :D.
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Subkultura murzynów, lol. Przenieście do 'polityka i społeczeństwo'. A czarni sa spoko, wyluzowani, niezle sie gibaja i są ogólnie przyjaźni. Przynajmniej w UK.
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
A ja nie rozumiem pytania... i nie rozumiem też określeń typu -,,nie wiem bo ich nie znam'' stwierdzenie tego typu brzmi jakby powiedzieć ,,nie wiem czy lubie piwo bo go nie piłem'' ... a tak wogóle czy lubicie białych???
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Zastanawia mnie tylko to, dlaczego ktoś może ich nie lubić bo jak to stwierdził kolega wyżej: bo tak ogólnie.

Ja nie znam żadnego, ale nie mam nic do ludzi z czarnym kolorem skóry.
To zupełnie tacy sami ludzie jak my, tylko ają inną skórę
 

kresia

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łask
Nie wiem czy lubie ,bo nie znam .
Ale toleruje i szaleje za mrzynami typu skate :D
ach!:)
jak ktos ogladal ,, Honey'' to wie co to znaczy murzyn typu skate !:)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Dla mnie stwierdzenie "nie wiem czy lubię bo nie znam" jest dość oczywiste. Lubisz owoc bez skojarzeń - pipa? Większość obecnych pewnie nie próbowało, bo nie sprowadza się go do marketów, więc powiedzą że nie wiedzą. Dopiero bliższy kontakt daje możlwiwości prawidłowej oceny.

Stwierdzenie "lubię" lub "nielubię" ogółu, podczas gdy tak różni to ludzie jest śmieszne. Można nie lubić jednostki, albo zachowania - np. ja nie lubię - no, to trywialnie zabrzmiało, ale dobrze - nie lubię zabójstw honorowych - pewnie wiecie o co chodzi. Ale nie powiem, że nie lubię całej narodowości.
 

spoot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja znam jednego...:) A mianowicie uczył mnie języka angielskiego i przyjechal z Anglii...:D... I był wporządku... super sie z nim gadało, miał swietne poczucie humoru...:D
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
murzyni (płeć meska)strasznie mi sie podobaja.... a tak po za wygladem to sa naprawde fajnymi ludzmi .... I.L.Y.J.J.M.
 
Do góry