Rage Against The Machine

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Mają jaja.




Ale małe.
Stają się nudni po jakimś czasie. Jednak mam do nich jakiś szacunek, ze fajnie mi się kiedyś grało ich utwory, szczególnie "Killing in the name of" ;p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Miec do nich to nic nie mam bo nawet maja jakies 2 czy 3 dobre kawalki, ale wsadzanie ich do jednego worka z RATM'em to jest potezny pocisk po legedzie imo. Bo jednak papa roach to nie jest jakis nawet dobry zespol... A ratm nalezy do najleprzych:)

Kiedyś grali rapcore, więc byli podobni do RATM, obecnie grupa gra rock i nie sądzę, żeby była słaba, mają masę świetnych kawałków. Wystarczy się wsłuchać. ;p
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Kiedyś grali rapcore, więc byli podobni do RATM, obecnie grupa gra rock i nie sądzę, żeby była słaba, mają masę świetnych kawałków.
Do ratm podobni nie byli nigdy... to ze grali (zekomo) ten sam gatunek muzyczny nic nie znaczy...
Wystarczy się wsłuchać. ;p
Gdyby mieli mase swietnych kawalkow to nie trzeba by sie wsluchiwac:)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
1. W sensie gatunku. Posłuchaj Infest.
2. Chodziło mi o to, że ktoś nie zna, a gada, że zespół jest nie szczególny. Ja też tak myślałem, ale sprawdziłem całą dyskografię i zmieniłem zdanie.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Chodziło mi o to, że ktoś nie zna, a gada, że zespół jest nie szczególny. Ja też tak myślałem, ale sprawdziłem całą dyskografię i zmieniłem zdanie.
Jak juz pisalem jakis czas temu w innym temacie... nie wypowiadam sie na temat zespolow ktorych tworczosci nie znam. A papa roach znam w miare dobrze bo kumple truli mi nimi zycie...
 

Predat0r

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Opole
Komunizm a socjalizm to dwie różne rzeczy. Zgadzam się z wieloma lewicowymi poglądami, a nie jestem za tym by ustrój komunistyczny panował w tym kraju. Co to do RATM to GENIALNA muzyka, walka w dobrej sprawie, działalności na rzecz człowieka nie pieniądza... Nieludzkie solówki Toma sprawiły że zacząłem grać na gitarze, cała ta ich charyzma na scenie.. Coś wielkiego.
 
Do góry