Rady przed pierwsza randką.

  • Thread starter tajemniczy
  • Rozpoczęty
B

Baryla

Guest
Ja jak byłem było to z dziewczyna w zime:] gadalismy wcześniej na gadu wiedz troche sie poznalismy no ale około 2 godzinek sobie pogadalismy poznije poszlismy pod moja szkołe:))) no i jej sie nudziło jak zawsze zemna :p :hyhy: no i zaczeła wemnie rzucac kulkami ze sniegu a na gadu -gadu domagała sie wojny;] na kulki ze sniegu wiedz miała ja była cała mokra i musiałem zanieśc ja do domq na rekach bo nie mogła chodzic:p teraz juz jestesmy szczesliwi i nie domaga sie juz zadnych wojen:p Narx papapapa Pozdr0 666
 
R

roleczka

Guest
Wydaje mi sie ze nie ma na to reguly...kazda dziewczyna jest inna...najlepiej byc soba....jezeli to nie spodoba sie tej dziewczynie to oznacza ze nie jest Ciebie warta...proste =)
 
M

misiek

Guest
no tak jak ktos powiedział wczesniej.....jesli rozmowa sie z nia nie klei to nie dla Ciebie:p mam kolezanke z ktora pogadam gora 20 min i nie mam o czym....a nie dawno poznalem taka dziewczynke z ktora pogadalem 4 godz i nawet nie wiem kiedy to umknelo;o
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
escape zgadzam się z tobą. Jeśli jesteście dla siebie szybko znajdziecie temat do rozmowy!!! powodzenia życzę :hyhy: :hyhy:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
"Mam dla was rady dotyczące waszego zachowania podczas pierwszego i zwykle najważniejszego spotkania z kobietą. Bo to właśnie wtedy wywieracie pierwsze wrażenie na osobie, z którą się spotykacie. A szansa na wywarcie dobrego wrażenia jest tylko jedna. Zatem lista ta z pewnością się wam przyda, nawet wtedy, gdy macie za sobą dziesiątki "pierwszych" randek.

1. Kobiety respektują i szanują mężczyzn ambitnych, ale nie aroganckich. Zatem rada - zostawcie swój szczegółowy życiorys w domu. Jeśli kobieta jest zainteresowana waszą pracą, osiągnięciami, marzeniami i zainteresowaniami, to powinniście powiedzieć jej o nich w sposób przynajmniej skromny. Nie ma sensu rozwodzić się nad swoimi osiągnięciami, bo co jeśli trafiliście na zakamuflowaną successfull bussinesswoman? Tak samo nie wchodzi w rachubę mówienie o sobie w trzeciej osobie oraz czekanie na ciszę w restauracji, by dobitniej wyrazić jakiś fakt z waszego zawodowego życia. Czyli - przynajmniej umiarkowana skromność!

2. Jak zdobyć kobietę? Trzeba być pełnym kurtuazji, szarmancji i dobrych manier. Nie muszę chyba nikogo uczyć, że wchodzenie przed panią do lokalu jest traktowane jako grubiaństwo, a z drugiej strony otwarcie przed nią drzwi nabija wam punktów. Tak samo odsunięcie przed nią krzesła by wygodnie usiadła czy pomoc w nałożeniu jej płaszcza. Nie wspominając już o podaniu ręki przy powitaniu i pocałowaniu jej dłoni. Szczególnie ten drugi gest ma duże znaczenie - jest coraz rzadszy, a facet wykorzystujący go z gracją i elegancją naprawdę już wysoko punktuje. Co dalej? Nie należy na randce w obecności kobiety grzebać sobie w zębach, czy co gorsza w uszach. Jeść należy spokojnie, bez pośpiechu przeżuwając, nie "wsysać" jedzenia, nie siorbać, nie pociągać nosem itp. Czyli - obowiązuje pełna etykieta. Zresztą nie tylko podczas pierwszej randki!

3. Mamy XXI wiek - kobiety są w pełni niezależne, więc pozwólcie im decydować (czasami...). każdy związek jest sztuką kompromisów, a im szybciej nauczycie się je wypracowywać, tym lepiej wam wróżę. Niech zatem wasza partnerka zabierze głos w sprawie wyboru lokalu i menu. Czyli - uszanujcie i dostrzeżcie niezależność kobiety!

4. Często się zdarza, że zupełnie nie szanujemy kobiety jako partnerki w rozmowie. Dlaczego? Bo na pierwszej randce zarzucamy ją pytaniami nie dbając zupełnie o jej odpowiedzi. Niewybaczalna jest wręcz sytuacja, gdy zadajemy jakieś pytanie i w tym samym momencie nasz wzrok ulatuje za jakąś laską w mini. Skupmy się, słuchajmy jej odpowiedzi i przynajmniej udawajmy, że nas ona interesuje. Sam kilka razy zostałem złapany na tym, że nie pamiętałem jakichś faktów z życia partnerki, o których ona mi z pewnością mówiła. Nawet zasłanianie się roztargnieniem czy postępującą sklerozą na niewiele się zdało. A zatem - trochę szczerego zainteresowania partnerką podczas rozmowy!

5. Znów coś osobistego. Zbyt często zdarza mi się, że to co mówię nasycone jest ironią i pełne czarnego humoru. Podoba się to mojej rodzinie, bo tam mnie znają i wiedzą kiedy żartuję a kiedy jestem śmiertelnie poważny, ale sarkazm i ironia są ciężkim orzechem do zgryzienia dla kobiety na pierwszej randce. Jeszcze w porządku, gdy trafimy na dziewczynę, która za Chiny nie łapie naszej ironii. Gorzej - gdy mamy do czynienia z osobą inteligentniejszą. Wtedy wiadomo, że mamy z góry przechlapane, bo kobiecie będzie się zwykle wydawać, iż sobie z niej jaja robimy i nie traktujemy jej w ogóle poważnie. I drugiej randki już raczej nie będzie. Wniosek? Powstrzymajcie ironię i angielski humor - żartujcie w sposób bardziej jednoznaczny.

6. Częstym błędem popełnianym przez mężczyzn na pierwszej randce jest fakt, iż zabierają oni swoje partnerki do lokali, w których czują się jak w domu. To zrozumiałe z psychologicznego punktu widzenia - chcemy się czuć pewnie przynajmniej w minimalnym stopniu podczas zupełnie niepewnego spotkania. A taką pewność daje nam lokal, w którym często bywamy. Ale działa to na niekorzyść - kobieta, z którą się w tym miejscu umówiliście może nabrać nieuzasadnionych podejrzeń, że jesteście "zwierzęciem nocnym" lub, że opuszczacie imprezę tylko dlatego, że gdzie indziej właśnie zaczyna się następna. Rada - na pierwszą randkę warto wybrać lokal, jakiego nie mieliśmy okazji oglądać osobiście od środka.

7. Kobiety interesują się bogatymi facetami. Ale nie znoszą facetów, którzy chwalą się nieustannie i pokazują w każdej chwili na co to ich nie stać. Badania wykazały nawet, iż kobieta woli związać ssięz facetem rokującym nadzieje na majętną przyszłość (czyli przedsiębiorczym) niż z gościem, którego jedynym życiowym osiągnięciem było odziedziczenie rodzinnego spadku. Wniosek? Nie szastajcie pieniędzmi na pierwszej randce, nie brzęczcie złotymi bransoletami, nie rańsie oczu sygnetami wielkości 100-watowej żarówki, nie wywalajcie złotych łańcuchów na wierzch.

8. Zawsze to powtarzam, ale i tym razem przypomnę - pod żadnym pozorem nie czyńcie nawet wzmianki o swojej byłej dziewczynie. Ugryźcie się lepiej w język i to mocno, gdy w waszych myślach pojawi się obraz "byłej". Dlaczego? Bo gdy będziecie wspominać swoją byłą, to dziewczyna, z którą się właśnie spotykacie pomyśli, że jesteście z tamtą wciąż emocjonalnie związani. A takie facet do niczego się nie nadaje. Lepiej już, gdy dziewczyna, z którą macie randkę domyśla się waszej przeszłości sama.

9. Cała ta rozmowa, starania, produkowanie się ma prowadzić do uzyskania przyzwolenia na drugie spotkanie. To zaś gwarantuje drogę do dużych przyjemności... Więc zapomnijcie o chronicznej nieśmiałości, lęku, obawach i zaproponujcie dziewczynie drugie spotkanie gdy nadarzy się okazja. Mowa jej ciała powie wam najlepiej, że okazja właśnie się nadarza. Rada - bądźcie śmiali, pewni siebie i myślcie nieco perspektywicznie.

10. Ale ze śmiałością nie przesadzajcie i nie mówcie na pierwszej randce sakramentalnego "kocham cię". To już zresztą nie tyle przejaw przesadnej śmiałości, co zaufanie świdomości, iż główka pracuje. Oczywiście nie ta, która powinna ..."
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
ale sie naczytalem...
moze jednak do czegos sie przyda...
 

Gosiaczek16

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ale jeżeli się kogoś lubi, albo nawet coś więcej to samo milczenie też może być przyjemnościa tak jak randka :)
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Nie czytałam tego postu :/ tylko sam tytuł :D ale jedno wam powiem, ze na pierwszej randce nie całujcie się... :) to nawet nie wypada ;)
 
P

Pagre

Guest
Sie ma
Najlepiej jeszcze w połowie rozmowy wtrąćcie jakiś dowcip i historie śmieszną z twojego życia zawsze dziewczyna się uśmiechnie i powie ze jesteś dowcipny bo nam faceta :wstyd: to pozostaje tylko romantyzm i poczucie humoru :hyhy:
A i nie zapomnijcie żeby byliście sobą
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Jak pasujecie do siebie to rozmowa sama Wam jakos przyjdzie.Hogzej jak trafi sie na jakiegos czuba albo takio,ktoy nic nie mówi... :znudzony:
 
A

Anonymous

Guest
Podryw.. :>

hmm.. na pierwszej randce?No nie wiem, ale napewno nie zaczynaj od"ladna mamy dzisiaj pogode.."na to nie poleci, temat rozmowy powinien sam pasc,albo ona zacznie o czyms rozmawiac a ty tylko bedziesz sluchal:)
 
L

Laurana

Guest
Wiesz duzo zależy od dziewczyny. Jaka jest luźna czy panna? Ogolniej trudniej się gada z panienką :/ A z lużną to chyba o wszystkim :) Moim zdaniem najważniejsze jest pytanie - czym sie interesujesz? no bo od tego można wszystko zacząć.
 
B

barale

Guest
Wszystkie dziewczyny z regóły, wolą mówić jak słuchać, ty musisz poprostu trafić w temata, a później tylko słuchać i udawać, że Cię to interesuje ;)
Pozdrawiam i życzę miłych praktyk!
 
G

Gość?

Guest
:>

a co jeśli dziewczynę krępuje mój wygląd (strasznie się jej podobam), denerwuje sie, jest spięta itd, a ja odczuwam dokladnie to samo mimo ze tego po mnie nie widać (twarz pokerzysty ;)). Jak wtedy rozładować atmosfere?

ps. przepraszam za łatwo odczuwalne braggadocio, ale zdarzają mi się takie akcje. ;)

ps2. z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

pozdrawiam,
"Gość" :)
 
G

Gość?

Guest
czy wy odpisujecie tylko na posty zarejestrowanych uzytkownikow? :|
 
D

diablo95

Guest
eee tammm ja tam jak juz sie tematy konczyly to sie bralem za calowanie mala prowokacja jakies teksciwo i wchodzilismy w trans całowania i bylo milo i wtedy wiedzialem ze jest juz moja sprobuj a nie pozałujesz mowie wam fajnie tylko zalezey od panienki
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Ale musze przyznac ze poniekad rady sa trafne ;)
 

artyD

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiem to tak:
-Jeżeli dziewczyna zaduzyla sie w Tobie<wyszla z propozycja wspolnej randki> to po kilku dialogach mozesz przejsc do calowania i wtedy to juz bedzie z gorki bo wiesz juz jak wypelnic to niemila "cisze"
-Ale jezeli to ty sie zaduzyles w jakiejs milej niewiascie to na randce proponuje sie jednak troche popprodukowac(czytaj porozmawiac troche dluzej niz pare dialogow o pogodzie:):):)) a do calowania to przejsc nie wczesniej jak pod drzwiami dziwczyne(znaczy jak bedziesz ja odprowadzal):):)
 
Do góry