RAC

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jakiś taki dziwny dzień ma, to i dziwne rzczy będę pisał. Nie ma bałwochwalczego stosunku do Skrewdriver, mimo, że ich lubię. Ale jakoś tak bardziej mi to odpowiada w coverach, np. Kolovrat, Saga, Mistreat, K 88 czy nawet White Devils.
A i nie znoszę Ekspansji. Tak mi ta kapela nie pasuje !!!!!!!
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
No to rzeczywiście miałeś ciężki dzień :D

Jak już jesteśmy na takim etapie to powiem, że mi najbardziej leży ostatnio Odwet 88 i Sztorm 68 czasem nawet Slavland poleci a u mnie w pokoju wisi obrazek z Komunii i Krzyż z Bierzmowania :/
A z tego co mi nie pasu je to BTM :/ Za nic nie mogę się przekonać do nich ..
 

SPQR

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
To wszystko kwestia gustu. Był kiedyś taki spór Honor czy Konkwista, zwłaszcza jakie obie kapele od przyjaźni przeszły do otwartej wojny. Zna ktoś przyczynę ?
 

SPQR

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
To by się zgadzało, ale myślałem, że poszło jeszcze o coś. Czyli jak mówi kolega Outremer - kasa über alles .
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jest tu jakiś wielbiciel niemieckiej RAC, a konkretnie Sturmwehr, albo Nordfront ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
na priv wysłałem Ci linki do Weisse Wolfe to oni mieli spiecie z Odwet 88?
Co prawda Defender gdzieś zaginął, więc mu nie odpowiem. Ale mnie to męczyło i chciałem sprawdzić. Odwet 88 miał coś do Landsera.
Sława Białej Europie
czas powiedzieć zdrajcy stop
nigdy więcej białych wojen
wszyscy zdrajcy kula w łeb.
To o Landserze.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Po mału to chyba staje się mój dział.
Wkrótce premiera płyty Muzyczny Hołd dla NSZ
Powstał nowy klip promujący projekt Twardzi jak Stal-Muzyczny Hołd dla NSZ. Wkrótce premiera tej płyty.

Klip jest ilustracją do utworu “Wilki” w wykonaniu tria Molik & Piętak & Własnowolski z tekstem Zbigniewa Herberta. Można go obejrzeć tu:

www.youtube.com/watch

Molik & Piętak & Własnowolski to jedna z 12 grup biorących udział w projekcie Twardzi jak Stal-Muzyczny Hołd dla NSZ. Jego autorzy zapowiadają, że w niedługim czasie płyta będzie dostępna w sprzedaży. Nie chcą jednak podawać konkretnej daty. W projekcie uczestniczą też min. Irydion, Bastion, Nawia, Lord Kula i Dawid Hallmann.
Za nacjonalista.org
 

rifraf8

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej! Też szukam tego utworu, ale pamiętam że tamtem był wolniejszy ale także po polsku. Znacie może wykonawcę albo tytuł? Bo nie jestem pewiem czy tak brzmi.
 

rifraf8

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
A może ktoś podać linka do ciekawych utworów? Najlepiej po polsku.
 
Do góry