RAC

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Piszcie co sądzicie o tym rodzaju muzyki, jakie są Wasze ulubione kawałki, zespoły, może znacie jakieś ciekawostki dotyczące jakichś kapel.

Ja najbardziej lubię K88 :D A z piosenek to : Skinheads, Głos (oba Konkwisty) i Dzwon (Honor)
 
N

Nazer

Guest
Ogólnie muzyka jak muzyka, jedni śpiewają o miłości, inni o wyższości rasy białej nad innymi.. :]
Słuchałem kiedyś trochę Skrewdrivera, Before the Night Falls to ciekawy utwór.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ja słucham obecnie tylko RAC, Oi, NSBM i czsami Dream Evil (ciekawe dlaczego ?). Z polskich Honor, Głos Prawdy i K 88 to dla mnie czołówka. Z innych Kolovrat, :eek:k: T.N.F., Banda Moskwy :eek:k: HorSS, Sturmwehr :eek:k: (za to zablokowali mi konto na Allegro),Nordfront (zaj-ebioza) Antisystem, Final War, Mistreat, Hel. Mam zresztą tego sporo.
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Gammadion-utwór "Biały Niewolnik",i"RAHOWA" pozycja obąwiozkowa dla łysego

Wolfordr-płyta Antydemokracja dosyć ciekawa musze przyznać chociarz utwór,chociarz niedokońca sie z chłopakami zgadzam co do poglondów na niektóre sprawy ale posłuchać z chęcią posłucham

Antysemitex mieszane uczucia

BATTLEFIELD-:cenzura:ista kapela i ten piękny kobiecy głos na vocalu :eek:k:

Ekspansja-:cenzura:ista kapela przed pójściem spać zawsze musze ich posłuchać

Honor kapela razem z Konkwistą miały ważny wpływ na moją dalszą drogę i kształtowanie sie charakteru

Legion- :eek:k:

Banda Moskwy-jedyni w swoim rodzaju utwory"RAC","Valkyrie","Russian Soldier","Moscow","Salut to my cantry","Patrior" są do nie do pobicia czy ktoś nagrał coś równie pięknego ;)

Salut płytke "Jutro będzie nasze" słucham z przyjemnościa

RAHOWA-Cult of holy war album ten polecam szczególnie

Odwet 88
Zadruga
Slavland bliskie mej idei kapele,u mnie pozycja na pierwszym miejscu

Einher-"Na krzyż" za anty jude chrześcijaństwo :eek:k:

jeszcze posłucham "Godzina Zero","Warhead","Polske","Kolovrat" wiecej grzechów nie pamiętam ;)
Sława!
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
HorSS z Rosji słyszałeś ? Najlepszy ich kawałek to Rosija dla ruskich z intro w formie wywiadu z kaukaskim kołkiem, którego napadli rosyjscy skins.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Outremer widzę że jesteś dość zorientowany w Rosyjskiej scenie poszukuje kawałku,tu ptoblem bo nie znam wykonawcy,który poświecony jest chłopaką którzy zgineli w walce o czystą Rosję.Coś jak Agressiva "Pieśń-Dar-Kwiat"
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Mnie się tylko z tematyką w tej chwili kojarzy ballada Fiodora Wołkowa - Horonyat skina i płyta poświęcona właśnie takiemu poległemu skinowi T.N.F. - In the Name of the Fallen Heroes. Obie pozycje mam.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
RAC nie jest zły, ale w moim przypadku tylko o tematyce against comunism, a nie jakieś waffen ss white legions czy rudolf hess ostatni płomień zgasł :p

No ale kawałki typu Honor - "Znak orła" pierwsza klasa.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
"Awantura to nie z tej półki a Honor jak najbardziej. " - dlaczego awantura nie jest z tej półki .?? Moim znaniem piosenka "czerwone sk****ny" jest patriotyczna, tak samo jak niektóre piosenki honoru. Więc chyba ten zespół nieróżni się za wiele od honoru, sądząc po tej piosence.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Fightern All Bandits czy Lumpex 75 też mają kawałki patriotyczne, ale też nie należą do RAC. To coś więcej niż jeden czy dwa kawałki to cała filozofia.
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Czy "Ofensywa" wydała jakiś album oprócz "Robotnicza Krew".

outremer posiadasz jakieś kawałki z wczesnych lat 90 np Białostocka "Oiczyzna","Biali chłopcy" z Wodzisławia,"Buty Doktora Martensa",
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nie słyszałem. A z "Robotniczej Krwi", to podobał mi się kawałek o bijatyce. Ma ktoś może coś Weisse Wolfe albo Spirit of 88 ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
O tym nie słyszałem.

Nie ma nic ze starych kawałków. Kiedyś miałem 2 kawałki Ojczyzny i kilka kawałków Nowego Ładu, ale wirusy mnie zaatakowały
i po muzie. Ze starych to mam składak Die Besten Soldaten z K88.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Na ogół słucham metalu, ale czasem np. lubię posłuchać Honoru, mają ciekawy kawałek "Biały Duch Pokolenia", a NSBM słucham dosyć często (Burzum, Graveland, Thunderbolt i inne).
 
Do góry