Punk

małyOi!69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
ale to nie lata 90 tylko terazniejszosc i myslisz ze w moim miescie liczba "skinheadów" spadła ?
o nie jest jeszcze wiecej tych nazistowskich s...wy....synow ale jak sam widzisz nas jest coraz wiecej tez
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Jacobbs a nacjonalista czy ns to nie patriota? :niepewny: Czemu według was na tym filmiku moim 40 osobowa grupa degeneratów z antify uciekła przed ok 7-10 osobową grupą patriotów? I czemu najpierw ich zaatakowali podczas pokojowej, nikomu nie wadzącej demonstracji?

Antifa to dla mnie najwieksze dno jakie może istnieć w społeczeństwie. Porównałbym ich do hien i to takich mało inteligętnych.
 

małyOi!69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
NSy no patrioci jak cholera wielcy smarują swastyke gdzie sie da. Ale pomijają juz fakt ze ludzie noszący ten sam symbol niszczyli i grabili ziemie naszej ojczyzny.Ładnie rozumiesz patriotyzm w taki sposób.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
NSy no patrioci jak cholera wielcy smarują swastyke gdzie sie da. Ale pomijają juz fakt ze ludzie noszący ten sam symbol niszczyli i grabili ziemie naszej ojczyzny.Ładnie rozumiesz patriotyzm w taki sposób.

o jezu...tysieczny przypadek totalnego skretynienia i ignorancji historycznej. Wiesz co oznacza slowo NARODOWY socjalizm? To ze może być też polski, tak jak faszyzm nie jest tylko wloski. Troche tych odmian faszyzmu i nazizmu bylo

Albania - Albańska Partia Nazistowska
Belgia - Legion Narodowy, Flamandzki Związek Narodowo-Solidarystyczny, Niemiecko-Flamandzki Związek Pracy, Przyjaciele Wielkiej Rzeszy Niemieckiej
Chile - Narodowosocjalistyczny Ruch Chile
Czechosłowacja, Czechy - Narodowa Wspólnota Faszystowska, Vlajka, Narodowo-Socjalistyczna Partia Czeskich Robotnikow i Chlopow,
Dania - Narodowo Socjalistyczna Dunska Partia Robotnicza
Holandia - Czarny Front, Narodowo Socjalistyczny Ruch Holenderski, Narodowo Socjalistyczna Holenderska Partia Pracy, Flamandzki Związek Narodowo-Socjalistyczny, Związek Narodowej Odbudowy
Francja - Francuska Partia Ludowa, Liga Francuska, Bretonski Narodowo-Socjalistyczny Ruch Robotniczy, Rewolucyjny Ruch Społeczny, Zgromadzenie Narodowo-Ludowe
Japonia - Społeczność Wschodu
Jugosławia - Jugoslawianski Ruch Narodowy Zbor
Łotwa - Krzyże Błyskawicy
Litwa - Związek Żelazny Wilk
Norwegia - Narodowa Jedność
Polska - Związek Faszystów, Rycerze Orła Białego, Rycerze Monarchizmu (?), Polskie Pogotowie Powstańcze, Stronnictwo Faszystów Czarna Falanga, Unia Nacjonalistyczna - Honor i Ojczyzna
Rumunia - Narodowa Rumuńska Fascia, Narodowy Włosko-Rumuński Ruch Kulturowy i Ekonomiczny , Narodowy Ruch Faszystowski, Żelazna Gwardia
Rosja (wł. Mandżuko) - Rosyjska Partia Faszystowska

A to nie wszystkie bo jeszcze np. Chorwacja - Ustasze
 

małyOi!69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
a po co to wypisujesz ? Chodziło mi o to ze tak zwani "skinheadzi" pożal sie boże nie szanują własnego kraju znajdz mi w tym kraju choć jednego narodowego socjaliste który jest przeciwko smarowaniu swastyk na blokach albo jak to było w moim mieście na meczecie. Znajdziesz takiego ? raczej nie
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
a po co to wypisujesz ? Chodziło mi o to ze tak zwani "skinheadzi" pożal sie boże nie szanują własnego kraju znajdz mi w tym kraju choć jednego narodowego socjaliste który jest przeciwko smarowaniu swastyk na blokach albo jak to było w moim mieście na meczecie. Znajdziesz takiego ? raczej nie

Widze ze w ogóle nie zrozumiałeś mojego powyższego postu. Nie pozostaje mi nic innego jak znów cię do niego odesłać.

Gdyby w Polsce przed woją rządzili faszysci lub narodowi-socjalisci ( w to akurat wątpie ze względu na antychrzescijanski charakter nazizmu) to do wojny by nie doszło. Hitler szanował sojuszników, nawet Słowian (Chorwacja)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Widze ze w ogóle nie zrozumiałeś mojego powyższego postu. Nie pozostaje mi nic innego jak znów cię do niego odesłać.

Gdyby w Polsce przed woją rządzili faszysci lub narodowi-socjalisci ( w to akurat wątpie ze względu na antychrzescijanski charakter nazizmu) to do wojny by nie doszło. Hitler szanował sojuszników, nawet Słowian (Chorwacja)
Gdybyśmy byli sojusznikiem hitlera to bylibyśmy zwykłym ścierwem, i szczałbym na wszystko co białoczerwone. a wojna i tak by była, bo jako jego sojusznicy idioto musielibyśmy walczyć przeciw aliantom, załatwiliy i nas, komuchy i tak by wydupczyli polske, jedyne co by sie zmieniło to to że niebezpodstawnie moglibyśmy uchodzić za to wojenne ścierwo ( z czym i tak nas nie raz mylą.)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Gdybyśmy byli sojusznikiem hitlera to bylibyśmy zwykłym ścierwem, i szczałbym na wszystko co białoczerwone. a wojna i tak by była, bo jako jego sojusznicy idioto musielibyśmy walczyć przeciw aliantom, załatwiliy i nas, komuchy i tak by wydupczyli polske, jedyne co by sie zmieniło to to że niebezpodstawnie moglibyśmy uchodzić za to wojenne ścierwo ( z czym i tak nas nie raz mylą.)

Typowe zachowanie małolata, którego wiedza historyczna ogranicza się do szkolnych podręczników LOL, bla bla bla i jeszcze niepotrzebne wyzwiska w moją stronę. Jakby się potoczyły losy to nie wiadomo, natomiast wiadomo to ze dłuuugo przed ostatecznym ultimatum dla Polski, Hitler traktował nas jako partnerów i potęcjalnych sojuszników. Nawet w holocauscie nie musielibyśmy brać udziału, Węgry, największy sojusznik Hitlera (300 tyś. żołnierzy walczących ramię w ramię z Wehrmachtem) odmówiły wydania swoich Zydów. Poczytaj troche prawdziwej histrorii to może ci coś zacznie świtać w tej główce - http://wiadomosci.wp.pl/kat,12471,wid,8484...ml?ticaid=15363

A swoim brakiem patriotyzmu nie masz co się chwalić bo to robi wrażenie tylko na tobie podobnych małolatach. Ja bym się raczej wstydził.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
No małyOi!69 gratulacje , widze Bialystok nie proznoje. Ale Torun tez nie siedzi bezczynnie
http://www.youtube.com/watch?v=TUlPTpx2YL4

No tak wreszcie możecie wychodzić na ulice bo skinheadów juz prawie...nie ma. :D

Tylko przeciw czemu w wy protestujecie? Chcecie naprawde zeby Polska zamieniła się w Afro-Azję? Po co? Jaki w tym jest sens?

Ataków rasistowskich w Polsce jest teraz tyle co nic, murzyni na dyskotekach czują sie jak 50 cenci podrywając nachalnie kazdą pannę, Wietnamce i Chinole wynajmują mieszkania w 20 naraz, pedaly mogą sobie robić co chcą, mają wlasne kluby, są tredny, nie mają klopotów z pracą, z mediami...wiec?

Moim zdaniem jesteście bandą znudzonych krzykaczy, która tak naprawde sama nie wie przeciwko czemu jest i za czym.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
http://www.youtube.com/watch?v=tXPxvDEZmRY...feature=related
Tutaj nuworld masz jak punki siedzą cicho w latach 90.

I powiedz w czym Ci to przeszkadza? Że sobie czarny panne poderwie? Krzywda Ci się wielka stanie? Że 20 Azjatów mieszka w jednym mieszkaniu. I co? Jaki w tym Twój interes? Tak bardzo Ci to przeszkadza? Może pozwiesz ich do sądu, że sobie mieszkają? Przecież są gorsi. Pedały robią co chcą. No i niech se robią. A co? Mają siedzieć w klatkach? Najlepiej w zoo, żeby babcie mogły prowadzić tam swoich wnuczków i mówić "znajdź sobie Jasiu dziewczynę, bo tak skończysz i Cię babacia z domu wyrzuci", prawda? Orientacja to prywatna sprawa kazdego człowieka. Każdy ma prawo kochać tego kogo tylko zechce i nie powinno się robić problemów z takich błahych spraw. "Gdybyś był choć w połowie człowiekiem jak ludzie którymi gardzisz ten świat byłby lepszym miejscem".
 

małyOi!69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
z homoseksualistami to tez mam inne zdanie bo niby ze oczywiscie niech sobie będą ale zebym nie musiał ich oglądac na ulicy jak sie ślimaczą . Poprostu ich nie lubie ale tolerancja nie polega na tym zeby kogos kochac i uwielbiać ,ale zeby ludzi o innym wyznaniu kolorze skóry czy upodobaniach seksualnych akceptować w społeczeństwie.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
http://www.youtube.com/watch?v=tXPxvDEZmRY...feature=related
Tutaj nuworld masz jak punki siedzą cicho w latach 90.

Czlowieku co ty mi starasz sie udowodnic filmikiem z youtube. Ja w latach 90 tych byłem w samym sercu wielu wydarzeń i chyba wiem lepiej jak było. Punkowcy jako siła nie istnieli, może tylko na koncertach gdzie zebrali się w setke i poczuli się odważni. Chyba jesteś zbyt młody albo masz słabą pamięć zeby nie pamiętać wielkich zadym jakie robili skini w tamtych latach. Wtedy wiekszośc skinheadów to nie byly takie ideologiczne, wykształcone, harcerzyki jak dziś tylko prawdziwi huligani, którzy odsiadywali wyroki za pobicia i morderstwa. Wielu z nich bylo zwyklymi opryszkami z ciemnych ulic czy pierwszymi prawdziwymi hooliganami piklarskimi, którzy stali się skinami tylko dlatego ze wszyscy ich znajomi byli a o ideologii czy polityce wiedzieli malo. Dziś narodowcy czy skinheadzi są zazwyczaj lepiej wyszstalconymi, ideologicznymi działaczami, rzadko kiedy uzywającymi przemocy . Punkowcy niestety nic sie nie zmienili, nadal są degeneratami bez zadnych prawdziwych wartosci w sobie.

I powiedz w czym Ci to przeszkadza? Że sobie czarny panne poderwie? Krzywda Ci się wielka stanie? Że 20 Azjatów mieszka w jednym mieszkaniu. I co? Jaki w tym Twój interes? Tak bardzo Ci to przeszkadza? Może pozwiesz ich do sądu, że sobie mieszkają? Przecież są gorsi. Pedały robią co chcą. No i niech se robią. A co? Mają siedzieć w klatkach? Najlepiej w zoo, żeby babcie mogły prowadzić tam swoich wnuczków i mówić "znajdź sobie Jasiu dziewczynę, bo tak skończysz i Cię babacia z domu wyrzuci", prawda? Orientacja to prywatna sprawa kazdego człowieka. Każdy ma prawo kochać tego kogo tylko zechce i nie powinno się robić problemów z takich błahych spraw. "Gdybyś był choć w połowie człowiekiem jak ludzie którymi gardzisz ten świat byłby lepszym miejscem".

Ale tu nie ma czego tlumaczyć, tlumaczylem to wiele razy. Po prostu nie chce żyć w Afro-Azji pełnej prymitywnych ludzi bez zadnej cywilizacji i kultury w sobie.
Pedałów to juz w ogóle nie rozumiem, mają wszystko co by mogli mieć a protestują jakby żyli w III Rzeszy. Tak samo antyfaszysci - mają co chcieli a nadal drą mordę. :(

Wiesz co, ja bylem zbuntowanym nastolatkiem wlasnie w latach 90 tych. Byly to czasy gdzie naprawde coś takiego jak tolerancja nie istniala a do tego było pełno naszych, polskich patologii jak napady i kradzierze, mafia itp. A chora poprawność polityczna dopiero się kształowala. To byly lata dzikiego zachodu jesli chodzi o młodzierz. Najwiekszą subkulturą byli skinheadzi, całkowicie bezkarni. Kazdy młody huligan był jednoczesnie skinem, kazdy kibol. Prakrycznie co tydzien widzialem albo murzyna ze śmietnikiem na głowie, pobitego punka, albo kolejne wiadomości o jakimś ataku lysych a nauczyciele na wycieczkach po obozach koncentracyjnych opowiadali kawały o Zydach. Wtedy bardziej trzymałem stronę tych poprawnych politycznie ale głównie dlatego ze bylem mlody, głupi, a tamtejsi skini byli grozni własciwie dla wszystkich - bo duzo bylo tam ludzi z przypadku, którzy chcieli się pobić po prostu albo kogoś okraść. Nie było policji tyle, nie było monitoringu, ulice były naprawde niebezpieczne. Szczerze to nie mialem nigdy z nimi problemów osobiscie ale same ich zachowanie odpychalo od sympatii. Wtedy łatwo było uwierzyć młodemu , naiwnemu czlowiekowi w te bzdury ze kazdy inni wszyscy równi , niszcz razism bla bla bla . Dziś to ja juz nie wiem kto w cos takiego wierzy, chyba po prostu ludzie mało inteligetni, albo z wypranymi przez media mózgami.

Dziś jest zupełnie inaczej, do ruchów narodowych idą ludzie którzy mają wiedzę, ideały, wykształcenie i chcą coś naprawde zmienić. Jest ich 100 razy mniej. Kure...stwo i rozje...nie moralne jest juz tak powszechne ze pedał to brzmi trendy, a idolem nastolatków jest 50 groszy. Wiec naprawde nie rozumiem z czym wy chcecie walczyć i czemu chcecie robic z Polski śmietnik na modłe zachodu. Multikulti nie jest rzeczą dobrą , chyba nie jestescie az tak glupi zeby w to wierzyć? I tu nie chodzi o to ze jakis czarny prymityw podrywa co piątek kazdą biała kobietę nawet pomimo stanowczego "nie" tylko o totalny burdel który sie robi. Co prawda jeszcze długo drugą Holadnią nie zostaniemy ale własnie wy chcecie do tego doprowadzić. Czemu nie mamy być krajem Polaków? Czemu taki Beenhakker musiał sie przeprowadzić z wlasnego kraju do Belgii bo powiedział ze Holandia przestała być Holandią, ze jest tak duzo roznych grup etnicznych zwalczających się miedzy sobą, tak duzo przemocy, przestępstw i totalnego pomieszania i zanikania świadomości narodowej.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Typowe zachowanie małolata, którego wiedza historyczna ogranicza się do szkolnych podręczników LOL, bla bla bla i jeszcze niepotrzebne wyzwiska w moją stronę. Jakby się potoczyły losy to nie wiadomo, natomiast wiadomo to ze dłuuugo przed ostatecznym ultimatum dla Polski, Hitler traktował nas jako partnerów i potęcjalnych sojuszników. Nawet w holocauscie nie musielibyśmy brać udziału, Węgry, największy sojusznik Hitlera (300 tyś. żołnierzy walczących ramię w ramię z Wehrmachtem) odmówiły wydania swoich Zydów. Poczytaj troche prawdziwej histrorii to może ci coś zacznie świtać w tej główce - http://wiadomosci.wp.pl/kat,12471,wid,8484...ml?ticaid=15363

A swoim brakiem patriotyzmu nie masz co się chwalić bo to robi wrażenie tylko na tobie podobnych małolatach. Ja bym się raczej wstydził.
wstydzic? ze swoje zycie cenie wyzej niz ludzi takich jak Wy? ja uwazam ze czlowiek nie powinien sie wstydzic egoizmu. gratuluje wiedzy z jakze wspanialego portalu jak wp. na onecie tez siedzisz. ja swoja wiedze wyciagam nie tylko z podrecznikow, ale takze z rozmow z ludzmi, takze tymi co wojne przezyli.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
wstydzic? ze swoje zycie cenie wyzej niz ludzi takich jak Wy? ja uwazam ze czlowiek nie powinien sie wstydzic egoizmu. gratuluje wiedzy z jakze wspanialego portalu jak wp. na onecie tez siedzisz. ja swoja wiedze wyciagam nie tylko z podrecznikow, ale takze z rozmow z ludzmi, takze tymi co wojne przezyli.

No to nie dziw sie normalni ludzie na ulicy traktują cie jak scierwo skoro glosisz takie poglądy
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To, że ty nuworld traktujesz go jak ścierwo, nie znaczy, że wszyscy tak robią. Jeśli ty jesteś z tych normalnych to ja chcę być jak największym ścierwem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Aż sie przypomina rozmowa z kim innym... zreszta wśrod dobrych znajomych, zwyklych ludzi, katolikow tez, malo kto jest gotow umierac za taki kraj :) wreszcie ludzie rozumieja ze to nie my zyjemy zeby kraj utrzymac, ale kraj istnieje dla ludzi.
 
Do góry