Punk

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Lubie Punk rocka słuchać a u punkach jako tako zdania nie mam bo nie znam osobiście żadnego chociaż podziwiam ich za styl ubierania się i ogólnie wygląd ;)
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
Bo punk to coś więcej niż tylko wasze wyobrażenie o kolorowym dziwaku w glanach.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Proxy byłbyś stratny na tym zakładzie:)
Mam paru znajomych punków, ale racja teraz trudno znaleźć takiego... Ale część tych których znam i którzy kiedyś byli punkami, dzisiaj chodzi w dresach i tylko czasami od niechcenia mówią mi cześć.
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Każdy jest ofiarą systemu. Popadamy w obłęd śniadania, obiadu i kolacji. Umieramy nocą, żyjemy dniem. Nikt nie pomyślał o egoistycznym zużyciu księżyca, rysowaniu szczęścia czarną kredką, bezcelowym niszczeniu ulic. Anarchiści ubierają kurtki zimą w ucieczce przez chorobą, a politycy, pracując, zabijają czas. Gdzie teraz jest Punk, którego hobby było rozbijanie butelek, który odstawił na bok kontrolę matki?
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Otóż to - czas!

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że znam tylko jednego Punka, który jak sam twierdzi - już skończył z punkowaniem. Ale przecież tego się nie da wyprzeć. Po Jego zachowaniu i toku myślenia widać od razu co ma w sercu. Irokeza ściął już dawno, ale nie zapomniał.

Znam też kilkunastu "Punków", którzy są nimi przede wszystkim (a czasem tylko i wyłącznie) na koncertach...
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ja też znam punków :) Ale nie mieszkaja niestety w moim miescie ;< U mnie nie ma punków. Bardzo cenie tych ludzi :]
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Popieram przedmówcę. Każdy uważa, że jesli ktos jest punkiem to musi tak wygladac. A najwazniejsze sa poglady i wlasnie styl zycia. Czesto jest tak, ze ktos wyglada jak punk ale takiego sposobu bycia nie ma, wiec bez sens? Takie myslenie jest bardziej stereotypowe. Punk-musi miec irokeza itd, blond- musi byc glupia itd ^^
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Amanda jak patrze na to jakie głupoty piszesz to żal mi się Ciebie robi cenisz punków za co?
Cenisz ich ,ale głupoty wypisujesz Jeśli piszesz,że same poglądy się liczą i styl życia bez ubioru to wtedy to nie jest punk tylko np anarchista,gdyż punk musi słuchać punka i chociaż troche ubiorem przypominać.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Amanda jak patrze na to jakie głupoty piszesz to żal mi się Ciebie robi cenisz punków za co?
Cenisz ich ,ale głupoty wypisujesz Jeśli piszesz,że same poglądy się liczą i styl życia bez ubioru to wtedy to nie jest punk tylko np anarchista,gdyż punk musi słuchać punka i chociaż troche ubiorem przypominać.
Bo to taka poprawna formułka punka dziś wyrosła, co każdy i zawsze może nim być. Subkultura z założenia jest zamknięta - jeśli zbyt powszechnieje, to traci jaja.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Dobrze masz rację troche moze przypominać. Jednak nie o to w tym wszystkim chodzi. Jakoś popatrz na wokalistę Dezertera jak typowy punk to nie wygląda. Mi ciebie żal, że stawiasz wygląd na 1 miejscu klasyfikujacy gdzies ludzi. Ja znam takiego co wyglada jak punk. I co z tego skoro tak wlasciwie nie wie o co w tym chodzi? Na ogól punki sa anarchistami.I sadze, ze styl bycia jest pierwszorzedny, a ubranie dopiero na koncu.

Zauważyłam, że faworyzujesz nacjonalizm. Należysz do jakiejś subkultury?
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ciekawi mnie czy ty też wyglądasz jak skin, bo nigdy takowego nie widziałam jak już to wiem, ze na woodzie sie zdarzaja.
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Na Woodstock'u wielu ze skinów, punków czy hippisów jest skinem, punkiem i hippisem tylko na tym festiwalu. Przynajmniej jeśli chodzi o ubiór.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ciekawi mnie czy ty też wyglądasz jak skin, bo nigdy takowego nie widziałam jak już to wiem, ze na woodzie sie zdarzaja.
To nie wiem na jakim ty za:cenzura:u mieszkasz...
Raczej czasem da się spotkać takich osobników no i zależy też gdzie się mieszka,a na woodzie to bardziej Oiowcy którzy są apolityczni,ale jest także odłam NS który można spotkać w sporych ilościach w niektórych miastach.
 

Tom Petty

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.

Kiedyś miałem marzenia,kiedyś lubiłem "pogo", kiedyś pyłem punkiem....
Niektóre wartości trzeba jednak odrzucić chcąc żyć dalej....
Pozdrawiam zatem tych którzy mają siłę i wolę aby życ marzeniami i :cenzura:..ć system:D

"Ty wiecznie i wciąż masz mi za złe że już nie miekszam w PunkRock City, mieszkam w całkiem innym miejscu Polski..."
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
To nie wiem na jakim ty za:cenzura:u mieszkasz...
Raczej czasem da się spotkać takich osobników no i zależy też gdzie się mieszka,a na woodzie to bardziej Oiowcy którzy są apolityczni,ale jest także odłam NS który można spotkać w sporych ilościach w niektórych miastach.
No za:cenzura:e to to raczej jest;p Jest dużo tych metali, rockmanów znajda sie takie osoby. Przeważają dresy, ale punków nie ma w ogóle.
 
Do góry