Punk

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Murderdoll według Ciebie niby czemu się zachowuje Czasem jak 13 latka! Jesus powiedziłam a raczej napisałam poprostu swoje zdanie! A mi wisi czy ktoś ubiera się typowo punkowo bo takiej muzy tez słucha! Ja tez sie nie ubieram jak typowa Słodka Emo dziewczynka! I tez nie napisałam Ze TRZEBA UBIERAĆ SIE PUNKOWO JAK SIE JEST PUNKIEM wazne ze w duszy ma sie punk! Z reszta byciem punkiem nie polega na tym ze ktos tylko slucha takiej muzyki i sie tak ubiera poprostu punk to pewne poglady,itp. Jesus

Czytając Twoje posty takie mniej więcej odnoszę wrażenie. Pisz sobie swoje zdanie, ja Ci nie zabraniam. Twój poprzedni post " Poprostu ludzie którzy słuchaja takiej muzy poprzez ubiór pokazują swoją osobowość! A Te niby EMO i Punki co tak najbardziej chcą się upodobnić to tak naprawdę słuchaja popu i TH i poprostu myślą że jeżeli się tak ubiorą to są fajni,modni i wogóle" a teraz raptem "A mi wisi czy ktoś ubiera się typowo punkowo bo takiej muzy tez słucha!" Zdecyduj się... I nie rozumiem jeszcze jednego... "Ja tez sie nie ubieram jak typowa Słodka Emo dziewczynka!" Przepraszam Cię bardzo, ale co, do cholery, ma muzyka punk wspólnego z wyglądem emo? :mruga:
No jasne, punk też trzeba mieć w sercu... No ale nie powiesz mi, że ktoś słucha przykładowo techna a w sercu ma punk <_<

Nie odpowiedziałaś mi na pytanie - jakich punkowych zespołów słuchasz? ? ?
 

BlackParade

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Słupsk
Poprostyu wiele osób(niestety znam takie) myślą że Punk I emo styl to to samo! No trza mieć w sercu dlatego przeważnei osoby które słuchaja punku pokazuja przez ubiór że takiej muzy słuchają:) No moim zdaniem osoba która słucha techna napewno nie mogła by byc punkiem.

A zespoły to tak(ale ja nie słucham tylko punku):
Green Day
billy talent
My Chemical Romance
Volbeat
Korn
Nirvana
Bowling For Soup
Elliot Minor
SOAD
30STM
The Beatles
The Kooks
Papa Roach
Panic!at the disco
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ok ale skoro znasz takie osoby, któe tak idiotycznie myslą, to czemu Ty piszesz to samo.... <_<

Eeeee... Powiedz mi, gdzie Ty tam widzisz punk? :mruga:
 

BlackParade

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Słupsk
Jesus ale czy gdzies napisałam ze Emo i Punk to to samo? Tak chociazby Green Day i nie napisze mi ze to nie jest Punk bo jest!
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Pomyłka-to temat o punkach^^
Co na pewno wiesz.
Ale skoro o punkach...to Ci się w pewnym stopniu wybacza...
Anarchia i te rzeczy :p


Hehe :D
Nie chciałem się za bardzo rozpisywać , bo nie miałem już sił , ale
tak właściwie można powiedzieć ,że mój post był na temat .
Hardcore , bądź co bądź , pochodzi od punka i to w bardzo dużym stopniu .


....


Green Day , hm . Z początku może byli zespołem punkowym ,ale wraz z płytką "American Idiot "
zeszmacili się doszczętnie . Teraz to najwyżej jakiś punkopodobny rock . No ,ale każdy słucha
co mu się tam podoba :)
 

Attachments

  • UpthePunxTSL.gif
    UpthePunxTSL.gif
    32,4 KB · Wyświetleń: 83

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Hehe :D
Nie chciałem się za bardzo rozpisywać , bo nie miałem już sił , ale
tak właściwie można powiedzieć ,że mój post był na temat .
Hardcore , bądź co bądź , pochodzi od punka i to w bardzo dużym stopniu .
....
Green Day , hm . Z początku może byli zespołem punkowym ,ale wraz z płytką "American Idiot "
zeszmacili się doszczętnie . Teraz to najwyżej jakiś punkopodobny rock . No ,ale każdy słucha
co mu się tam podoba :)


Jak będziesz miał czas to zamień się w encyklopedie i skrobnij coś o hardcorze ;)

BlackParade - Hmm może GD u zarania dziejów to punk był, ale fakt, fakt..już nie jest
Niby się mówi, że szufladkowanie takie zle, a jednak ... jednak trzeba umieć odpowiednio zaszufladkować ^^' chociaż w pewnym stopniu...
KoRn punkowy..uśmiałam się :p
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Ok ale skoro znasz takie osoby, któe tak idiotycznie myslą, to czemu Ty piszesz to samo.... <_<

Eeeee... Powiedz mi, gdzie Ty tam widzisz punk? :mruga:

Heh... Ja też nie zauważyłam ani jednego punkowego zespołu :p :D

Jesus ale czy gdzies napisałam ze Emo i Punk to to samo? Tak chociazby Green Day i nie napisze mi ze to nie jest Punk bo jest!

OMG... Green Day i punk... Fe tfu i co jeszcze... Muza jako tako pare piosenek da się posłuchać ale broń mnie mamo nie zaliczaj tego do punku... :mruga:
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
No inni mnei już wyręczyli :p Ale napisze jeszcze raz - Green Day to jedynie pop rock, eweeeentualniee punk rock. Ale tez bardziej komercyjny, dla mas.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
racja. green day to pop-rock , albo ewentualnie punk rock , ale czasem lubie tego posłuchać. a co myślicie o simple plan ?
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
tak, wiem , ale po prostu chciałam znac wasza opinie :). osobiście uważam, ze niezbyt różni sie od green daya.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Pozwólcie że zabiorę głos i tu. Znam wielu panków i nie rozumiem po co się zachowują tak jak się zachowują...czy to że nosisz długie, opadające na oczy włosy i łańcuchy przy spodniach jest wygodne? Czy to, że jeździsz kąpać się w błocie jest takie super? Noszenie takich ciężkich butów jest fajne? Naprawdę jest Ci z tym wszystkim dobrze? Zadałem to pytanie wielu ludziom tego typu i zwracam się z nim i do was. Część pytanych odpowiedziała, że robi to bo nie lubi na siebie zwracać uwagi<jak dla mnie odpowiedz jest z lekka omijająca odpowiedz>, cześć powiedziała, że lubi się identyfikować z wokalistami ulubionych zespołów z kolei inni rzucili tylko "nie twoja sprawa"...jak jest z wami?
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Pozwólcie że zabiorę głos i tu. Znam wielu panków i nie rozumiem po co się zachowują tak jak się zachowują...czy to że nosisz długie, opadające na oczy włosy i łańcuchy przy spodniach jest wygodne? Czy to, że jeździsz kąpać się w błocie jest takie super? Noszenie takich ciężkich butów jest fajne? Naprawdę jest Ci z tym wszystkim dobrze? Zadałem to pytanie wielu ludziom tego typu i zwracam się z nim i do was. Część pytanych odpowiedziała, że robi to bo nie lubi na siebie zwracać uwagi<jak dla mnie odpowiedz jest z lekka omijająca odpowiedz>, cześć powiedziała, że lubi się identyfikować z wokalistami ulubionych zespołów z kolei inni rzucili tylko "nie twoja sprawa"...jak jest z wami?

Tak więc co do mnie :D Włosy opadały mi na oczy to je obcięłam i teraz mam krzywą grzywke :D Nie noszę łańcuchów przy spodniach :p I jeszcze specjalnie się nie kąpałam w błocie, jedynie przez moje kalectwo jak się potkłam i wleciałam :p I jak ktoś mnie popchnął :p Co do ciężkich butów to glany są jak najbardziej ok :) Są wygodne, trwały, bardzo dobre na zime i koncerty :D Choć ja tam preferuje zwykłe tramposze :D
ja tam się nie identyfikuje z wokalistami innych zespołów... Nawet mi to przez myśl nie przeszło :p Ubieram się w to co lubie, a nie po to by kogoś naśladować... :/
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Trampki są wporzo :D sam je nosiłem kiedyś bo były lekkie i w miarę wygodne ale nie, żebym po mieście paradował w takim obuwiu.. :p
 

Martuś1991

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie...
Nie no, trampki są świetne, ale nie rozpisuję się o nich, bo to nie ten temat ;)
Ja tam specjalnie maniakalnym punkiem raczej nie jestem, chociaż taką mam opinię wśród ludzi... Nie noszę łańcuchów przy spodniach, bo to ciężkie takie i grzechocze przy każdym ruchu... Włosy mam krótkie, chociaż miałam kiedyś ambicję zrobić sobie irokeza (już mi przeszło :p) ... Ubieram się tak, jak mi jest wygodnie! Najważniejsze, żebym się w tym dobrze czuła... A że są to czarne ciuchy i glany, to już inna sprawa...
I nie umiem ocenić ogólnie punków, bo w końcu chodzi o to, jakim ktoś jest człowiekiem a nie do jakiej subkultury należy! A może nie?
 
Do góry