Psychozabawa

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Trudno ocenic Cie po avku ale sprobuje :p
wydaje mi sie ze jestes szczeliwym czlwiekiem, ktory nie potrzebuje duzo do sczescia ale jest wymagajacy, nie masz wikeszych problemow, jestes sympatyczny, mily i ogolnie koolturalny :D czasem potrafisz dogryzc komus, ale bez przesady, dobry material na qmpla i fajny gosc :eek:k:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ja też się zgłaszam do opisania. Chociaż domyślam się co z tego wyniknie, jak zazwyczaj :D.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Hym... Berials twój avek w bardzo bezpośredni sposób ukazuje twoje spojrzenie na świat. Odwrócony pentagram i ta czacha - symbol sztana. :D

ponury lubi sobie robić ze wszystkiego jaja lub jest wielkim fanem TH i boskiego Toma xD :lol:

sloniu... wcześniej miałeś inny... teraz masz takie dziwne coś, ze nie wiem co to jest za bardzo xD więc cię nie zinterpretuję :D

ElizQa to taka zadowolona nastolatka, optymistka; zakochana?

:p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
ShAdiE .. hym... no nie wiem. Wesoła, miła, ale z lekka indywidualistka, choć z drugiej strony towarzyska.
I jaka milena?
 

Ja_a_Kto

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
To ja wezmę się za Severę :D

Na sygnę tez można patrzeć?
Jeśli tak, to - jesteś wesoła, lubisz się wydurniać, czasem się jednak dołujesz... Może jesteś indywidualistką.
Jeśli mam patrzeć tylko na ava - mroczna, a przynajmniej lubiąca od czasu do czasu poprzebywać w mrocznych klimatach :p (ale się szarpnęłam :D)
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
To dziwne cos to moja twarz pokryta roznymi odcieniami szarosci, jesli nic nie widzisz sprobuj to rozjasnic :p
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Idol :) Myśle, że jesteś osóbką tajemniczą i chętnie zawierasz nowe znajomości... Cieszysz się życiem i jesteś zawsze uśmiechniętą dziewczyną :) Mam rację? :p

Mojego, może lepiej nie komentujcie :D
 
Do góry