Psychozabawa

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
heh wcześniej nie było av.
[postaram się]
być może tajemniczy,
lubiący zagadki,
nie podchodzący do różnych spraw poważnie :p,
wyrozumiały,
inteligentny :),
trzeźwo podchodzący do życia (?),
i nie wiem ..
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
hoho, kisiel9500, po raz kolejny Cię spotykam :p
a więc ...
myślę, że lubi się zabawić, lubi dobre żarty, luzak (?), outsider (?), raczej zadowolony z życia.
Kurcze, przypominasz mi kogoś :p

:) Dobrze, ale kogo Ci przypominam? (mam nadzieję że jakąś pozytynie :) )

Martusiek Ma świra jeśli chodzi o swoją wagę (?), otwarta, optymistyczna, śmieszna, zachowuje duży dystans jeśli chodzi o naukę (?), preferuje muzykę Pop ewentualnie rap (?) :D
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
:) Dobrze, ale kogo Ci przypominam? (mam nadzieję że jakąś pozytynie :) )

Martusiek Ma świra jeśli chodzi o swoją wagę (?), otwarta, optymistyczna, śmieszna, zachowuje duży dystans jeśli chodzi o naukę (?), preferuje muzykę Pop ewentualnie rap (?) :D


hehe rap i pop nieee :p ja tak preferuję rocka :p :D w miarę trafiłeś :p tylko muzyka i ta otwartość nie bardzo się zgadza :p ale to drugie to zależy hehe :p
a czemu o wadze napisałeś ? :D dziwnie Ci się skojarzyło, chociaż czasem/często [niepotrzebne skreślić] myślę ile ważę :D :p nie wiem po co.
pozytywnie mi kogoś przypominasz, ale nie wiem jeszcze, kogo :p
a avatar to mi się kojarzy z Ryśkiem Riedlem ... i dlatego tak napisałam o Tobie :)
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Nie znam żadnego Ryśka :p A facet w avie to Kid Rock <amen>

Waga mi się skojarzyła z avkiem, wygląda jakbyś nie mogła dopiąć spodni xD
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
heh w sumie to miało być specjalnie do fotki :D
niezłe masz skojarzenia :p :p

btw, człowieka nie znam niestety ... ale zaraz poznam, bo wiesz ... coś Ci powiem ... google czynią cuda :D
 

Luk.t

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Martusiek, nie czytałem poprzednich opisów, ale myślę...


...żyje pełnią życia jest świadoma tego że zabawa nie jest ważna, ale bawić się bawi i to ile wlezie, wszak raz sie żyje. Kokietuje, uwodzi, bawi się, flirtuje, jej zachowanie świadczy o jednym, "choć zabawmy się". Co nie znaczy że całe jej życie do zabawa, jest poważna, optymistka marzycielka, stopa twardo po ziemi, ale ma dystans i wie jak żyć żeby nie żałować za wiele.
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Jerdas- lubi dużo wiedzieć i widzieć :p Raczej swobodny i przebojowy... Myślę, że ciężko mu 'pojechać' bo się nie daje i jest twardy w sprawach towarzyskich...(?) :niepewny:
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Jerdas : tak nie bardzo trafiłeś co z tą zabawą :p
Katasza:
nieśmiała, boi się czegoś, kogoś (?), nieszczęśliwie zakochana (?), raczej nie optymistka, skryta w sobie, łatwo ją wystraszyć, trochę smutna ...
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Jak można nie znać Ryśka! A nawet jeśli nie znasz Dżemu, to z Klanu chociaż jezyk.gif

Co sie stao?!? Co sie stao?!? Co sie, co sie, co sie stao?!? Ryśka znam, oczywiście, ale Dżemu niestety nie :)

Nieee, znowu Martuśka nie będę opisywał :)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
ja Ciebie też nie będę :p a o sobie duuużo sięnaczytałam o. i nie opisywać mnie proszę !
dlaczego znasz Ryśka a nie znasz Dżemu ? dlaczego znasz nie tego Ryśka co trzeba ?!
:p

btw, co miało oznaczać Twoje "niee" ? :D
czyżbyś miał mnie dosyć ? :D
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
martusiek... dobrze powiedziane... Mam nadzieję, że większość tego co o mnie napisałaś zmieni się jakoś.... Bynajmniej staram się ;)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
martusiek... dobrze powiedziane... Mam nadzieję, że większość tego co o mnie napisałaś zmieni się jakoś.... Bynajmniej staram się ;)

eh ... nom staraj się:) jakby co, to jestem z Tobą :) bo sama niezłą pesymistką jestem ... ale to jak nikt nie widzi.

to kto następny ? :)
 

dzwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
Trudno doszukac sie glebi w twoim obrazku. Pierwsze co przychodzi na mysl - tusza :p Odrazu sam siebie koryguje - niemozliwe, nie moglas miec tego na mysli. Wiec moze poped seksualny, brak zahamowan, chec? Czy poprostu potrzeba fizjologiczna?
...gdzie mam racje? Wydaje mi sie, ze moje drugie skojarzenie bylo najtrafniejsze.

Mnie opisywac nie musicie.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Trudno doszukac sie glebi w twoim obrazku. Pierwsze co przychodzi na mysl - tusza :p Odrazu sam siebie koryguje - niemozliwe, nie moglas miec tego na mysli. Wiec moze poped seksualny, brak zahamowan, chec? Czy poprostu potrzeba fizjologiczna?
...gdzie mam racje? Wydaje mi sie, ze moje drugie skojarzenie bylo najtrafniejsze.

Mnie opisywac nie musicie.


:D
Ty już lepiej nic nie mów, bo przez to będziesz musiał kupić mi nową klawiaturę :p prawie herbatę wylałam :lol:

wiesz co, prawdę mówiąc nie wiem co miałam na myśli robiąc to zdjęcie :p ale seksem się jeszcze nie interesuję, jeśli o to Ci chodzi :D
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
a możemy? :niepewny:



martusiek damy rade:) :sexy: Jak coś to wal i się żal Co dwie pesymistki to nie jedna hehe :p
 

dzwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
oczywista tajemnica
brak slow - wielkie, przerazliwe uczucie
wilgotny zapach
martwe kolory, brak celu
wiezienie, udreka
zal, bol, wewnetrzny krzyk
koncert oklaskow nietoperzy
dlugie korytarze, mnostwo drzwi, zamek
krew, zapach smierci, obled
horror
 
Do góry