Przyszły lekarz z 3 z chemii na koniec gimnazjum

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Właśnie się zastanawiałem nad większą nauką fizyki - dlaczego sądzisz, że uczelnie z niej mogą zrezygnować?
Już zrezygnowały, tylko w Warszawie chcą fizykę :) Ale pewnie do czasu kiedy będziesz zdawał maturę, to i tam ja wycofaja.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Żeby kandydatów na studia nie potracić. Student = kasa, a kandydaci raczej pójdą tam, gdzie łatwiej się dostać.
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Czyli jednak pozostaje do nauki biologia i ta głupia chemia.
Może jeszcze okaże się, że w IIIkl będę miał rozszerzenia z 66-letnim dinozaurem chemicznym ... ura bura szef podwóra ... żesz jasny św. Martin przenajświętszy, trzeba było się uczyć w gimnazjum więcej chemii niż tej dziadowskiej fizyki ...
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
southaryn, nie przesadzaj, jesteś dopiero w 1 klasie (najlepszy okres w życiu to liceum... raczej) ciesz się życiem, nie myśl o studiach bo znając życie i samą siebie będziesz zmieniał kilkakrotnie zdanie, co do studiów - ja tak mam chce na medycyne ciągle mnie do niej korci,ale wciąż waham się, a to raczej z tego, ze sobie nie poradzę. a co do chemii fizyki to chyba wiesz o tym, że MOŻNA zdawać fizykę zamiast chemii :) może nie na wszystkich ale chyba nawet w Lublinie, co interesuje się tą uczelnią tak jest. ale jak mówię ciesz się urokami LO :D
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
southaryn, nie przesadzaj, jesteś dopiero w 1 klasie (najlepszy okres w życiu to liceum... raczej) ciesz się życiem, nie myśl o studiach bo znając życie i samą siebie będziesz zmieniał kilkakrotnie zdanie, co do studiów - ja tak mam chce na medycyne ciągle mnie do niej korci,ale wciąż waham się, a to raczej z tego, ze sobie nie poradzę. a co do chemii fizyki to chyba wiesz o tym, że MOŻNA zdawać fizykę zamiast chemii :) może nie na wszystkich ale chyba nawet w Lublinie, co interesuje się tą uczelnią tak jest. ale jak mówię ciesz się urokami LO :D
Heh, ja jak nie mam określonego planu na przyszłość dla siebie, to "źle się czuje" :)
Jak byłem w II kl gimnazjum to już planowałem sobie do jakiej szkoły pójdę, ile będę miał punktów z egzaminu gimnazjalnego, ile z ocen itp. ;p
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
hehe, tak sama mówię a ja to samo mam jak Ty... :D to co że zmieniają mi się plany co minutę i powracają do punktu wyjścia, no ale cóż
 
Do góry