przyszłość:P

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Zabawne, ale to nie o to chodzi. Chodzi o coraz większą dominację kobiet w wielu sferach życia. To one będą nam wkrótce przewodzić. Z resztą mężczyźni walnie się do tego przyzwyczajają. Kobiety są coraz zdoniejsze, mają coraz więcej praw, a wręcz przywilejów. Mężczyźni coraz bardziej zaczynają kożystać z tego co kiedyś tylko robiły kobiety i na odwrót. Do tego odpowiedni rozwój nauki i w końcu ostatnim władcą męskim będzie papież jezyk.gif

U to może 90% armii będą tworzyły kobiety? I to one będą walczyły na frontach? Co jak co, ale w to nie uwierzę. Większy procent naszej historii tworzyli przede wszystkim mężczyźni... Nie zaprzeczam, że kobiety mają coraz więcej do powiedzenia, ale taki scenariusz jak opisany wyżej jest nie możliwy. Może kobiety są niby doskonalsze od mężczyzn? Bez jaj....................
 

mountain_dew1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kobiety zdobywają coraz więcej praw tylko i wyłącznie z powodu ogólnego rozwoju.. kiedys kobieta nie znaczyla nic, nic nie mogła. myśle że niedlugo pozycja kobiety zrówna sie z pozycją mężczyzny i na tym koniec.
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Hmm... Wg mnie, to napewno czeka nas śmierć xP Heh. A tak na poważnie, to ludzie wyginą, bo się pozabijają... Po co komu wojny? Jesli jednak nie zdążą, to w ziemię walnie jakiś meteoryt czy cuś i BUM i nie ma ziemii... Ostatecznie przez dziury ozonowe, a wlasciwie to brak osłony ozonowej w przyszłości spowoduje, że ziemia się spali... Taki los... Ale może życie rozwinie się na innej planecie? A teraz spróbujcie sobie to wyobrazić: kiedyś umrzecie... Jak to będzie jak was nie będzie? Co będzie z wami? Jakoś nie umiem sobie wyobrazić, że teraz funkcjonuję, żyję, a później jakimś cudem zniknę... Heheh. Dziwaczne prawdaa? (dla ścisłości nie wierzę w Boga)
 
Z

Zerek

Guest
Ostatecznie przez dziury ozonowe, a wlasciwie to brak osłony ozonowej w przyszłości spowoduje, że ziemia się spali...

Co do dziury ozonowej to wątpię przy tak szybkim rozwoju technologicznym będziemy w stanie stworzyć sztuczną powłokę ochronną za jakieś 50 do 200 lat
bardziej prawdopodobna jest wojna nuklearna i sztuczna inteligencja nad którą ludzie stracą kontrolę
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
o dzure ozonowa nie ma sie raczej po co martwic. slyszalem ze juz zaczeto jej przeciwdzialac i naukowcy stwierdzili, ze juz sie zmniejsza.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
bardziej prawdopodobna jest wojna nuklearna i sztuczna inteligencja nad którą ludzie stracą kontrolę
Ja obstawiam:
*wojna nuklearna
*przybędą kosmici i zrobią porządek :p
*coś w nas uderzy
*jakaś lipna dla nas zmiana klimatu lub coś ogólnie z przyrodą co zmniejszy wyraźnie ludzkość (podwyższy się poziom wód?)
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Ja obstawiam:
*wojna nuklearna
*przybędą kosmici i zrobią porządek jezyk.gif
*coś w nas uderzy
*jakaś lipna dla nas zmiana klimatu lub coś ogólnie z przyrodą co zmniejszy wyraźnie ludzkość (podwyższy się poziom wód?)
Za naszego życia to możliwe są tylko a i c.
Ja czarno widzę przyszłość niestety. Myślę, że rozwinie się eugenika ( jestem pewien, że już nad tym pracują), człowiek będzie spędzał przy komputerze całe dnie, zanik wszelkiego rodzaju czasopism, książek, płyt, itp itd ( wszystko to zastpi internetowa baza danych).
Obawiam się jeszcze zmechanizowania wszystkiego, co jest równoznaczne z bezrobociem.
Może powstać ( miejmy nadzieje, że nie) sztuczna inteligencja (wojna ? )
Nie daj Bóg, jeszcze jakiś poważny błąd w systemach za kilka lat gdy to już wszystko zostanie odebrane spod opieki człowieka (katastrofa, zniszczyć to póki jeszcze można :D )
Sądzę, że wybuchnie III wojna światowa ( czyli jakby to powiedział Vonnegut "III próba samobójcza zachodniej cywilizacji"). Jest we mnie coś z luddysty. Nie patrze przychylnym okiem na taki błyskawiczny rozwój techniki.
Znów zacytuje Vonneguta, jako podsumowanie (nie pamiętam jak to dokładnie było) :
" Dostaliśmy ciastko, zamiast jeść je powoli i delektować się nim, od razu połkneliśmy całe"

Może i jestem pesymistą, miejmy nadzieje :]
 

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wreszcie rzad USA przyzna się że są kosmici bo oni o tym wiedzą od dawna,
będziemy mieli latające samochody, jak to przewidział nostradamus

W najgorszym wypadku teroryści dorwą bombe atomową i ją odpalą, i będzie wielkie bum :D

Co do zmechanizowania wszystkiego jest to bardzo możliwe bo cały czas wszystko automatyzujemy, tylko że będzie problem który jest już w tej chwili mianowicie człowiek będzie nie potrzebny i będzie bezrobocie.
Chyba że wprowadzą coś w rodzaju przydziału , czyli ludzie nic nie będą robili roboty za nas wszystko i będziemy dostawali kartki na żarcie takie tam.
 

kordian2702

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Priorytet jest tylko jeden: zdążyć odkryć obce cywilizacje zanim oni nas pierwsi znajdą we wszechświecie.

Jestem przekonany że istoty z kosmosu jeszcze nas nie znaleźli bo nie ma żadnych widocznych oznak na ten temat.
Gdyby już wiedzieli o naszym istnieniu i by byli wstanie do nas pojechać w niedługim czasie to dawno by to uczynili.
Wiedząc ze są inteligentniejsi od nas na pewno by swojej obecności nie ukrywali przed ludzkością. Ponieważ jak się łatwo domyśleć dysponowali by o wiele lepszą bronią od naszej i sprawniejszym mózgiem który by przewidywał nasze zachowania.

Aminokwasy zdeterminowały istnienie życia na ziemi więc gdzieś w innej galaktyce jest również życie podobne do naszego albo i bardziej prymitywne.
Możemy się zastanawiać jak wyglądają i jaki poziom rozwoju intelektualnego prezentują.

Kto przekroczy magiczną prędkość światła ten będzie władał kosmosem...

Można dojść do wniosku która cywilizacja w kosmosie będzie pierwsza? Jeśli nie zniszczy nas asteroida lub inne ciało niebieskie lub jeśli nie osiągniemy poziomu samodestrukcji to mozolnie uda nam się zbudować wehikuł szybkości przestrzennej.
 

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Myśle że komety meteoryty już nam nie grożą, wyobraźmy sobie że leci w naszym kierunku kometa, na pewno zostanie wykryta dużo wcześniej nim doleci do ziemi dzięki temu jesteśmy w stanie wysłać w jej kierunku kilka bomb atomowych które ją rozwalą i co najwyżej będziemy mieli deszcz meteorytów które się spalą w atmosferze :eek:k:
 

Samin Feathalion

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczecin
Jak genialna maszyna by nie była jak na razie wszystko co potrafi jest zaprogramowaną wiedzą ludzi.
najprostsze AI są na poziomie ciężkiego przygłupa. Humanoidalne roboty potrafiące się poruszać samodzielnie są stosunkowo niedawnym sukcesem robotyków. Większego zagrożenia wypatruje z hybryd mechaniczno-biologicznych niż od samych maszyn. Nawet prosty syntetyczny mózg (jak np. u pszczoły) wymaga połączenia setek jednostek logicznych. Zobaczymy jak to się rozwinie z komputerami kwantowymi.
Życie musi istnieć gdzieś jeszcze, nie jest powiedziane że musi być to życie takie jak my to postrzegamy. Mało prawdopodobne żeby byli tacy jak my, nie muszą być nawet humanoidalni. A poza tym nie musi być to życie o naszym poziomie inteligencji, może być to wysoce zaawansowana rasa na poziomie kolonizacji kosmosu a mogą to być jakieś robaki grzebiące w ziemi. Jednak istotną sprawą jest to że według teoretyków i opracowanego wzoru życie może okazać się i tak bardzo rzadkim we wszechświecie. Poza tym dopiero w 2004 dotarliśmy do granic swojego układu planetarnego, dokonała tego sonda Voyager której misję przemianowano na Voyager Interstellar mission.

Ja tam osobiście nie mogę się doczekać powszechnego zastosowania takich bajerów jak Egzoszkielet i Cyber soczewki kontaktowe oraz telefon komórkowy Noki wykorzystujący nanoelektronikę.
 

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
co to jest Egzoszkielet i nanoelektronikę ???


Ziemskie życie jest zbudowane na bazie węgla, inne życie na innych planetach nie koniecznie musi bazować węglu może być całkiem inne.

Jest też teoria ze my jesteśmy kosmitami, mianowicie życie na ziemi moze mieć początki z bakterii z innej planety, bakterie mogły przybyć na ziemię w meteorycie. Jest udowodnione naukowo że bakterie są w stnie przetrwać podróż między planetrną w asteroidzie.
 

zepp

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Stolica Podkarpacia
co z nami ?
nie wiem czy słyszeliście ja tez się nie dawno dowiedziałem znaczy taki jeden ziom mnie oświecił że ponoć w 2012 mamy zdążyć z euro :D nie spoko ponoć w 2012 słońce ma wyemitować w naszą stronę wiatr słoneczny czy promyk który zmieni orbitę ziemi <_< . Albo zimowa kurtka albo kąpielówki :p Dalej NASA twierdzi czy odkryli sam już nie wiem że jakaś asteroida myka ku ziemi i że jak walnie to będzie tylko duże bum i po frytkach, datują to na 2039 czy jakoś tak.Do tego dochodzi FAKT że klimat się zmienia a jak ktoś twierdzi ze to brednie niech się przyjrzy uważnie. Przykład już podaje >burza z piorunami w zimie dokładnie w styczniu raczej rzadkość> dalej Polska leży w klimacie umiarkowanym co znaczy że wszystkiego ma być po trochu albo mamy mieć wszystkie 4 pory roku> kiedy była zima porządna w Polsce? no i burze w ostatnich latach było mniej więcej do 30 burz w całej Polsce podczas gdy do tej pory na samym Podkarpaciu było ponad 20. Można jeszcze dorzucić trąby powietrzne,ponoć zdarzały się ale nie nie w takiej skali jak do tej pory było chyba z 8.Wiec ocieplenie jest faktem, ale podobno ocieplenie ma zwiastować kolejne zlodowacenie :mruga: .Tego nie wiem ponoć .Jeżeli to nas nie zabije to człowiek w swej mądrości na pewno coś takiego wymyśli, jakąś małą bombkę i pójdziemy wszyscy na ryby.
A na zakończenie w 2002 astronomowie szukali jakiś asteroid komet meteorytów które miały kurs kolizyjny z ziemią.W maju wyczaili jakąś asteroidę tylko oddalającą się od ziemi. Okazało się, że leciała od strony słońca dlatego jej nie widzieli, a przeleciała o mały włos miedzy ziemią a księżycem.Gdyby w nas walnęła to nawet byśmy nie wiedzieli.
 

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
zepp głowa do góry :D należy wierzyć że będzie dobrze i nie zginiemy wszyscy :bag:
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
U to może 90% armii będą tworzyły kobiety? I to one będą walczyły na frontach? Co jak co, ale w to nie uwierzę. Większy procent naszej historii tworzyli przede wszystkim mężczyźni... Nie zaprzeczam, że kobiety mają coraz więcej do powiedzenia, ale taki scenariusz jak opisany wyżej jest nie możliwy. Może kobiety są niby doskonalsze od mężczyzn? Bez jaj....................
Ja bym nie chciał by kobiety masowo w armii były. Udowodnione jest, że są o wiele okrutniejsze niż mężczyźni. Był nawet taki oddział niemiecki podczas IWŚ i wykazał się niebywałym okrucieństwiem.
 

thc-thc

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kobiety to potwory bezlitosne , dać takiej broń podczas okresu :bag: masakra co by się działo hehe
 

zepp

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Stolica Podkarpacia
:D :D :D thc-thc dobre to było :lol: Ale jeszcze lepszy przykład to baba od polskiego siadaj umiesz 2 :p a jak by jeszcze miała okres to nie wiem co by sie działo :p
 
Do góry