przyjaźń damsko-męska

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Ja myśle że taka przyjaźń w końcu przerodzi sie w miłość ;) A poza tym myśle że w takiej przyjaźni jest wiele zazdrości jeżeli chodzi o innych znajomych. Bo dajmy na to że Jasiu przyjaźni sie z Małgosią już dobre 5 lat, jednak w życiu Małgosi poawia sie jeszcze jeden przyjaciel o imieniu Adam, i wkońcu przyjaźń między Małgosią a Adamem przeradza sie w miłość. W takim momencie napewno Jasiu byłby bardzo zazdrosny i pewnie w głowie miałby myśli typu"ja z Małgosią znam sie już 5 lat, a tu pojawił sie taki Adam i Małgosia wybrała akurat jego"Dlatego takiej prawdziwej przyjaźni między facetem a dziewczyną uważam że raczej być nie może ;)

No chyba że Małgosia jest od Jasia starsza o dużo lat, lub poprostu nie podobają sie sobie :eek:k:
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
e tam, wierzycie w jakies zabony
ja mam jednego świwetnego przyjaciela, znam go długo, nazwyam go bratem i nigdy nie byłam zazdrosna o jego narzeczoną :/a a chłopak nie jest brzydki, więc myślcie co chcecie, ale tkwienie w takim przekonaniu jest chyba głupie bo omnąć może was przez to wiele dobrego ;P
 

mmadziaa91

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mazowsze
Ja nie wierzę w taką przyjaźń... Już raz "przyjaźniłam" się z chłopakiem i to w dodatku z internetu i zakochałam się... Teraz cierpię. Tak więc u mnie taka przyjaźń jest niemożliwa...
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
przyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna nie istnieje.wierzcie... predzej czy pozniej przerodzi sie ona w cos co nazywamy miloscia. Tak to juz jest.Sama sie o tym przeonalam na wlasnej skorze...zreszta nie ja jedna.
 

klaudia1655

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
sienna
ja sama mam przyjaciela nawet dwoch i jest mi z tym dobrze. uwarzamz e przyjazn damsko meska jak najbardziej istnieje.:)
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Uważam że to fajnie mieć przyjaciela- chłopaka bo wtedy możemy się dowiedzieć wiele interesujących rzeczy o chłopakach ;) tylko trzeba uważać bo czasem taka przyjaźń może przerodzić się w coś więcej :D ale nie zawsze.......
 

KiNiU$i@

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
ja uważam że tak.
istnieje taka przyjaźń pomiędzy mężczyzną a kobietą.
jest ona wtedy kiedy oby dwoje sie rozumieją i polega na tych samych zasadach
tylko że wtedy ona istnieje naprawde kiedy ani chłopak ani dziewczyna niechcą więcej niż ta przyjaźń...
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Fajnie mieć kumpla-chłopaka,czasami chłopcy są lepsi od dziewczyn.Niektóre dziewczyny są fałszywe...
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Sosnowiec
miałam kiedyś przyjaciela mężczyznę że tak powiem 'na żywo', ale... jak się wkrótce okazało tylko ja uważałam go za przyjaciela, a on... widział we mnie seks. :/
Obecnie, tzn juz od prawie 3 lat przyjaźnie sie z pewnym chłopakiem przez internet. Wiem, paradoksalnie że z jego strony nic by mi nie groziło. :)
 
Do góry