przyjaźń damsko-męska

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Czy uważacie że istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną?

Bo ja tak ;) na odrobinę innych zasadach ale istnieje i wcale nie musi zakonczyć się miłością xP

Sama przyaźnię się z facetem i jestem pewna że nigdy nic więcej z tego nie będzie... Trochę wkurzają mnie ludzie którzy twierdzą że skoro razem chodzimy na imprezy, na miasto, dużo czasu spędzamy razem to jestesmy parą -.-
Ale wiadomo ludzie kochają plotkowac i tego nie unikniemy xP

W przyjaźni ważne jest zaufanie, lojalność, zrozumienie, gotowość do poświęceń etc ale płeć?

Co o tym myślicie?

P.S. jeśli był taki temat to przepraszam, ale przegrzebałam forum i nie znalazłam :)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Coś mi się zdaję że taki temat był ale nie jestem pewna :p
Ja mam przyjaciela i powiem szczerze że lepiej dogaduje sie z nim niż z moimi koleżankami, także uważam że przyjaźń damsko - męska istenieje :)
 

..::żabka::..

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gorlice
Moim zdaniem przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna jak najabrdziej moze byc bo sama mialam przyjaciela :)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Dzięki i sorry za powtórkę... jednak nie umiem szukać xP

Tirqunia troche nie o to mi chodziło xP tam jest o tym jak jedna strona się zakocha xP

a mi chodziło raczej o przyjaźń obustronną beż miłości...
 
G

germanistka89

Guest
A mi sie ydaje ze taka przyjzc predzej czy pozniej przerodzi sie w milosc, oczywiscie nie zawsze, ale sadze ze w 85% tak :]
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Większość takich przyjaźni kończy się związkiem, miłością, albo zerwaniem wszelkich kontaktów, poprzez zbyt wielki wkład jednej ze stron. Niekiedy jednak zdaża się, że taka przyjaźń przetrwa. Dlatego życzę Ci, żeby Twoja przyjaźń z tym facetem była piękna i oparta na zrozumieniu, zaufaniu i tym, co najlepsze :)
Pozdrawiam :)
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Owszem, istnieje, ale wcale nie łatwo znaleźc takiego prawdziwego przyjaciela, który nie myśli o niczym więcej niż przyjaźń. Ja osobiście nie mam i nie miałam przyjaciela, choc kiedyś mi się wydawało, że mam, ale pomyliłam się..i to mocno. Choc nie ukrywam, że chciałabym miec faceta przyjaciela, bo fajnie się z nimi dogaduje.
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
//oj takich tematów juz było :]

Przyjaźń damsko-meska ?.. wg mnie jak najbardziej istnieje..tyle że wymaga od obu stron jasnej stuacji, wzajemnego zaufania i szacunku dla odmienności charakteru drugiej osoby ( wiadomo jak różni się świat postrzegany oczyma kobiety a przez faceta - i to czyni przyjaźń między nimi taka ciekawą i wartościową, dzięki której można lepiej poznać "świat" płci przeciwnej - a przez to nabierając o tym wiedzy, stajemy się bardziej wyrozumiali, otwarci na zachowania, reakcje płci przeciwnej).

//jeśli zakręciłem..to sorry..źle znoszę wysokie temperatury :D (gorąco dziś)
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Mi sie wydaje, ze niekoniecznie taka przyjaźń musi w miłość przerodzić sie, ale w mały romansik to na pewno. Tak jest, było i będzie. Przynajmniej w moim przypadku.
 

justynaaaa

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mi sie wydaje że istnieje. Sama mam przyjaciela który aktualnie jest w Stanach. Niestety i strasznie za nim tęsknie. Ale gadamy na GG i przez skype... Także ja wierzę, ale mój chłopak niebardzo. Chociaż to też jego przyjaciel jest o niego strasznie zazdrosny ;]
 

miska1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
No ja mam przyjaciela,
i przyznam, że czasami jest lepszy niż przyjaciółka.
pomoże, doradzi, i zapewne nie jest zazdrosny :D

Ja tez tak mam ze wszyscy uważają że my jesteśmy parą,
że się kochamy i wogule,
ale my na ta nie zwracamy uwagi
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Pytanie jest 'czy istnieje', odpowiadam TAK, bo jestem w takiej sytuacji. Nie wyobrazam sobie, zeby ta przyjazn przerodzila sie w cos wiecej - nie ma takiej mozliwosci.
 

Niunia 933

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Pytanie jest 'czy istnieje', odpowiadam TAK, bo jestem w takiej sytuacji. Nie wyobrazam sobie, zeby ta przyjazn przerodzila sie w cos wiecej - nie ma takiej mozliwosci.
No to muszę ci powiedzieć że się mylisz :) Ja z moim chłopakiem też się przyjaźniliśmy na początku a teraz.... :p
 

Myosotis

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Rybnik
Istnieje, bo sama tego doświadczam i wiem, że nigdy nic z tego nie będzie. Tak, tak... nigdy nie mów nigdy, ale tym razem jestem przekonana.

Mnie też denerwuje, że otoczenie zrzuca nam etykietkę " para ". Oni nie rozumieją, że można się przyjaźnić z chłopakiem, tylko przyjaźnić...
Z każdym dniem przekonuję się jeszcze bardziej, jak cudowną mam obok siebie osobę. Lojalną, zdolną do dużych (naprawdę dużych! ) poświęceń. Dziękuję!
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Wiem na własnym przykładzie, że istnieje. Chłopak ten jest dla mnie przyjacielem, bo mnie nie interesuje, ani ja jego.
Taka znajomośc to rzecz bezcenna. Bo chłopak doradzi ci w sprawach z punktu widzenia faceta, a kobieta z punktu widzenia dziewczyny.

To co z tego, jeżeli otoczenia szyfladkuje was jako para. To jest ważne, że wy wiecie, że to nie tego rodzaju uczucie, i że się świetnie rozumiecie.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Eh..
Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa.
Oczywiście... Związki muszą się opierać również na przyjaźni, bo co to byłby za "związek"?
Oparty tylko na seksie? Nie... I dlatego w związkach potrzebna jest przyjaźń.

Każdy chce mieć przyjaciela.
Kto powiedział, że kobieta musi mieć przyjaciółkę?
Kto powiedział, że mężczyzna musi mieć przyjaciela?
Kobieta może mieć przyjaciela. Mężczyzna może mieć przyjaciółkę.

:p
 
Do góry