Przepowiednie III WŚ

Asertywny

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Między innymi z tego tematy przychodzi mi pewna myśl.

Nie wiem skąd masz, ale mogłeś podać przynajmniej źródło.
Pamiętam, że na którymś forum owe dziwy miały miejsce.
Było to niby przepowiedzenie III wojny światowej, która
się nie spełniła.
To nie zależy od ludzi, którzy przepowiadają przyszłość.
Jedni mówią że ją przepowiadają drudzy mówią, ale
tego nie robią.

Z tego jeden samoczynny związek :)
 

Waaning

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Biała Podlaska
Ja tam nie obeznaję się w wróżbitach, ale... ten konflikt Korei. Jak już wybuchnie wojna (są praktycznie z dnia na dzień kolejne prowokacje), to Północną poprą Chiny (komuniści trzymają się razem) , a za Południową weźmie się do pomocy inne mocarstwo, najpewniej USA. I wojna gotowa. Coś w tym jest...
 

Asertywny

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Waaning ...

Przypomniało mi się od twojego nicka - sugeruję, albo domyślam się. Bo pamiętałem ja ta babcia
miała na imię, Wang chyba.

Przepowiadanie przyszłości.. nie wyszło jej zbyt dobrze.
 

amd_xp

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
18
Punkty reakcji
1
http://koniecswiata.info/przepowiednie-nostradamusa/
Sami widzicie ze te wszystkie przepowiednie każdy może interpretować jak chce i jak mu wygodnie.A tak z drugiej strony to lepiej będzie gdy ludzkość nigdy wcześniej się nie dowie co nas czeka i kiedy nastąpi koniec.Zbyt wielu doszłoby do wniosku ze nie maja nic już do stracenia i wtedy by się działo.
 

zetsu1

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Sranie w banie z tymi przepowiedniami. Wierzycie w coś co wybełkotali upaleniu opium czy haszem jacyś kolesie ze średniowiecza. Ja w swoim 22 letnim życiu przeżyłem co najmniej 3 końce świata. A co do tego konfliktu obu Korei (to tak dla nie poinformowanych) pozostają oni w stanie wojny od blisko 50 lat. Tak wiec to ze maja ze sobą kolejna potyczke o żadna nowość.
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Dziwię się że w to wierzycie. Może i nostradamus miał sny które się sprawdziły ale w przepowiedniach NIE PODAWAŁ ŻADNYCH DAT !

Wiec wszystko jasne. Wojny są od jakiegoś czasu dla niektórych codziennością, ludzie biją się z błahych powodów. Koniec świata trwa już od kąd człowiek postawił swoją parszywą nogę na ziemi. Nie wiem co wymyślą ale i tak nic to nie da. Elektryczne samochody też nie są dobrym rozwiązaniem dla klimatu ponieważ niektóre kraje nie mają PRzyjaznych dla środowiska elektrowni. Żeby zasilić tyle samochodów w polsce, nasze elektrownie wyprodukują tyle świństwa że sami się zaczadzimy. Ludzie zginą przez swoje własne dzieło
 

kozuchos

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
a pozatym 11 listopada juz dawno minal ja nie wierze w te wszystkie kalendarze majow nostradmusy i inne bzdety co ma byc to bedzie i tyle
 

zetsu1

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Z tego ci mi wiadomo to koniec świata miał być w roku 1999 potem w 2000. Po zamachu na world trade center, zaraz wróżono III wojnę światową, a po wybraniu papieża - niemca kolejną już nie wiem jaką katastrofę. Teraz mówimy o kalendarzu majów, a potem znów coś media wymyślą.
Jednego jestem pewien, ludzie kochają się bać oraz odliczać do jakiegoś przełomowego wydarzenia.
 

vulcano

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Miasto
znienacka
III wojna światowa - ludzie wykończą się nawzajem psychicznie :sexy: (wymyślając przeróżne tragedie)
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
90% przepowiedni dotyczących III wojny światowej jakie znałem nie spełniły się.
Wiele ludzi chciało by aby taka wojna już nastąpiła stąd tak wielkie zainteresowanie tematem i podciąganie wszelkich przesłanek pod to wydarzenie, które raczej nie nastąpi.

Po co wysyłać armię skoro można wykończyć państwo za pomocą wpływu pieniędzy i gospodarki.
 

Jerzy Ciesielski

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
45
Punkty reakcji
2
Zgadzam sie z przedmowca. W krajach rzwnietych i tych goniacych te kraje wojna jaka znamy z kart historii - z uzyciem rakiet, samolotow i innej broni - poprostu sie nie oplaca. Dzis nie wygrywa sie na polu bitwy ale przez zakrecenie kurka z gazem, poprzez znalezeinie rozwiazania ktore pozwoli na dostarczenie szybciej, taniej i lepiej t-shirtow, butow, czy ipodow z jednego kraju do drugiego, czy poprzez wykonanie ruchu ktory pozwoli na deprecjacje waluty i wzrost eksportu.
Czy myslicie ze przecietny Niemiec, Francuz czy Amerykanin bylby zadowolony z wojny, ktora wymusilaby zmiany w ich codziennym zyciu? W zyciu ktore obecnie oparte o wygody o jakich mogli marzyc nasi dziadkowie mialoby byc zastapione przez wieloletni okres wyrzeczen, zacisaknia pasa i wzrostu bezrobocia.
Jedyne wojny na jakie pozwala sobie zachod i kraje go goniace (Eurpoa Srodkowa, Chiny, Brazylia) to wojny na obcym terytorium z dala od kraju - w Iraku, na Falklandach czy Afganistanie.
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Nie pamiętam dokładnie, ale nie wiem czy to nie Cheiro pisał, że początek IIIWŚ rozpocznie się w 1969. Wtedy rozpoczęła się walka o atom któregoś z państw na Bliskim Wschodzie(sorry, ale nie jestem asem w historii konfliktu na tamtym obszarze), która została zapisana w przepowiedni.
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
aż sie boję czy na wszystkie te końce świata zdążę :)
 

krzyq

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
1
Zawsze wszystkie przepowiednie, jasnowidztwa, i inne cuda miałem za wymyślone bzdury, ale teraz jak oglądam wiadomości, to zaczyna mnie powoli przerażać.
Diabli tam wiedzą, może jednak coś w tym jest.
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Zawsze wszystkie przepowiednie, jasnowidztwa, i inne cuda miałem za wymyślone bzdury, ale teraz jak oglądam wiadomości, to zaczyna mnie powoli przerażać.
Diabli tam wiedzą, może jednak coś w tym jest.
Mam z głowy. Nie oglądam TV.
 
M

MacaN

Guest
widzę, że dawno nikt nie pisał tu, a temat ciekawy :) pragnę zaznaczyć, że wszystkie przepowiednie dot. III wś. są łaskawe dla Polski :) więc tutaj nie mamy się chyba czego obawiać... jeśli wierzyć w te rzeczy to III wś. zacznie sie w ciągu najbliższych kilku- kilkunastu lat. ale ja myślę, że tutaj nie trzeba przepowiedni. stosunki między różnymi krajami są coraz bardziej napięte i w dodatku trwa wyścig zbrojeń. Einstein wiedział co mówi, że IV wojna będzie na kije i na kamienie. mamy taka technologię, że głowa boli i aż strach MYŚLEĆ o jej wykorzystaniu ( największa bomba wodorowa miała 50 megaton bodajże.. ) została odpalona w powietrzu a wyspy na oceanie w promieniu kilkunastu kilometrów wyparowały. wyobrażacie sobie 3,4 takie bomby w europie, usa rosji i chinach? koniec cywilizacji, cofamy się do średniowiecza.

jeszcze tylko odniosę się do słów autora tematu.. to co o nostradamusie napisałeś to bzdura. nostradamus nie dawał jasnych przepowiedni pisał czterowiersze.
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
tego jest zbyt dużo, aby w jednym poście to napisać... :)
jest za dużo, aby któras z nich mogła byc typowana na 100% przepowiednię... :)
jest zbyt duzo, aby się któraś mogła spełnić :)
 
Do góry