PROSTOWNICA - wróg wszytskich włosów

Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Kiedyś miałam potwornie niszczone włosy[aż mi garściami wychodziły, połamane i wyglądały jak siano ]i
I co zrobiłaś że ci już nie wychodzą? Dawno to było?

Krowusia była bym wdzięczna za odpowiedz:)
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z otchłani...
Kilka razy nie zaszkodzi, ja jak już coś to kręcę włosy :) Bo prostować to nie mam co :p Może tylko końcóweczki....
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
kinga18ink mnie pomogły odżywki, a w szczególności jedna która chwale po dziś dzień L'Oreal Elseve "włosy suche, szorstkie.....itp", i z tej samej lini używałam maski do włosów. Spróbuj.....powinno pomóc...Ja jej używam jak zobacze że mam zniszczone ale tylko wtedy bo inaczej włosy sie przyzwyczają i nie będzie takiego efektu....Życzę powodzenia!!!
PS Ja miałam wtedy włosy zniszczone od farbowania, słońca[to były cale 1.5miesiąca na słońcu ciągłym] i suszarki....
 

Ferg

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
yy.. ja mam prawie idealnie proste wlosy bez prostawania. chociazprostownice mam ;] ale wolalabym miec wlasnie takie nijakie. takie wlasnie najbardiej mi sie podobaja. ;]
 

inspiracjaaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Edinburgh
czesc ja używam prostownicy,ale za to nigdy nie suszę włosów ani nie żeluje, nie farbuję - nie męczę moich kłaków, ale zauważyłam ,że zaczęły mi intensywniej wypadać, co zrobić??Przecież nie mogę być łysa, a kiedyś chyba do tego dojdzie!!!
Proszę o radę !!!
Z góry bardzo dziękuję
Pozdrawiam :papa:
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
inspiracjaaa Niekoniecznie Ci wypadaja mogą Ci sie po prostu łamać....więc zacznij używać odżywki, prostownica bardzo niszczy włosy bez względu na to czy je farbujesz, żelujesz, suszysz czy też nie..
 

inspiracjaaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Edinburgh
krowusia dzięki, a może znasz jakąś dobrej jakości- cena nie gra roli.
Bardzo proszę o podpowiedź :)
Z góry dzięki
Pozdrawiam :papa:
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
kinga18ink mnie pomogły odżywki, a w szczególności jedna która chwale po dziś dzień L'Oreal Elseve "włosy suche, szorstkie.....itp",
I są jeszcze bardzo dobre z ZŁOTEJ LINI Panteme Pro-v [nie wiem czy dobrze pisze :/]
Ale jeśli masz bardzo zniszczone to kup sobie konieczne Maskę do włosów....
Ale jest jeszcze jedno wyjście... iść do dobrej fryzjerki po poradę i ona Ci doradzi co będzię najlepsze da Twoich włosów... :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
ja mam starsznie zniszczone włosy, przez comiesięczne baleyage [chyba źle napisałam ale cóż:D ] i różne farbowania no i prostowanie strasznie katowałam moje włosy no i zawsze je susze bo nie lubie spac z mokrymi ani chodzic z mokrumi włosami bo mi odrazu zimno :D ale już sie staram o nie zadbać..... :] i też mi strasznie wypadają ale nie dziwie się im....
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Każdemu człowiekowi i tak dziennie ileś tam włosów wypada i na ich miejsce rosną nowe.....ale nie dużo....Więkoszość włosów po prostu sie łamie przy czesaniu.......bo sa bardzo słabe!!Ja mam grube ale za to za bardzo słabe włosy [bo przez ost. kilka miesięcy przeżywaja horro mani farbowania i częstej zmiany koloru....]
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
Ja musze prostować włoski przynajmniej raz dziennie (zdarza sie 2). Troszke mnie to męczy a jeszcze bardziej moje włoski bo zauważyłam, że zaczeły mi wychodzić =/ Ale cóż.. kiedy nie prostuje mam takie busz że nieda sie wytrzymać...ehhh =/
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
No to można zawsze jakieś preparaty używać, aby "buszu" nie było :p , a nie zaraz włosy prostownica katować......
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
ufolek385 zazdroszczę włosów z całego serca!! Jak mi jeszcze powiesz że są czarne to już JE kocham!!-->włosy :D
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Eehehehe ciemno brązowe to ja również mam, ale niestety nie idealnie proste..Końcówki mi sie lekko wywijają to w jedną to w drugą stronę....Ale i tak Ci zazdroszczę:p
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
oo prostownica to rzecz która jest mi potrzebna do szczęścia jak tlen ;P bez niej to moje włosy to jedna wielka tragedia ;P
 

Piekna_Mariola

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
39
tak - prostuje - niedawno kupiłam sobie właśnie prostownicę. Włosy wygladają super. POecam kazdej dziewczynie.

A jeżeli chodzi o zniszczone włosy. Obejrzyjcie sie wkoło. Starsze panie i tak maja króciutkie włosy. Przyjdzie starość - zetniemy :)
 
Do góry