prostowanie włosów...

kama_0206

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Kujawsko - Pomorskie
ja tez uzywam prostownicy odkilku lat i moje wlosy sa zniszczone. szampon np. nivea (takiego uzywam) pomaga tylko troszkę, i tak musze prostowac.
 

cat1

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kiedyś używałam szamponu do prostujących włosów nivea , ale nic mi to nie dawało. Teraz używam lakieru do prostujących włosów i bardzo mi pomaga. Prostownicę czasami używam :p
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
A cóż... muszę prostować bo jak pójdę gdzieś do kogoś, albo do szkoły to aż wstyd mieć takie włosy. A włosy muszę codziennie prostować po umyciu włosów, bo zbyt szybko mi się tłuszczą. A właśnie powiedźcie mi, kiedy najlepiej umyć włosy, gdy chce się wyprostować? Bo ja robię tak : myję włosy, suszę suszarką, idę prostować.
najlepszy efekt jest jak po umyciu włosów odczeka sie 1-2 godziny i dopiero wtedy wyprostuje sie włosy. wtedy też mniej sie niszczą.


A polecilibyście odżywkę PANTENE (gładkie, proste włosy) bo mam ochotę ją sobie w sklepie kupić...
ja polecam odżywke z pantene gęste i mocne :)

ja równiez prostuję włosy. kiedys stosowałam te rózne szampony prostujące ale one nic nie dawały ;/ teraz kiedy uzywam prostownicy stosuje szampony i odżywki do włosów zniszczonych, a po umyciu włosów w końcówki wcieram trochę jedwabiu.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Kiedyś używałam szamponu do prostujących włosów nivea , ale nic mi to nie dawało. Teraz używam lakieru do prostujących włosów i bardzo mi pomaga. Prostownicę czasami używam :p
s ten lakier nie sprawia przypadkiem że włosy są takie " ulizane ' ?
 

magda_170

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraków
Zazwyczaj po takich szamponach mam u nasady przyklapnięte włosy a reszta włosów kręci się jeszcze bardziej niż zwykle... prostownica rulezXD
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
swojego czasu też używałam szamponów, odżywek, pianek itp do prostowania, ale nic to nie dawało.
teraz (praktycznie regularnie od 2 lat) prostuję je prostownicą, utrwalam żelem i jakoś się trzymają ;)

używam dobrej odżywki i wcale nie są zniszczone ;) ciągle są tak samo zdrowe, gęste i niesforne jak przedtem ;D
 
Do góry