prostowanie włosów...

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
hej.
powiedźcie mi czemu nie działa to i nie prostują mi się włosy, chociaż używam NIBY szamponu do PROSTOWANIA-wiecie są takie ;).
tak postanowiłam, że takim będę prostować, bo kurde ja ciągle muszę prostować te włosy, a szkoda mi ich strasznie, bo się strasznie niszczą... ale co zrobić? może kiedyś obetnę i odrosną :haha: :D.
A Wy stosujecie prostownice, jakieś takie szampony? pomaga Wam to xD ?
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Z mojego doświadczenia wiem, że po szmponach prostujących włosy nie są proste, a przyklapnięte.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Jeśli masz włosy cienkie i miękkie to prędzej ci wyjdą niż się wyprostują. Co do chemicznych preparatów... cóż... one działają głównie na włosy, które są już proste i same do tej prostości dążą. Ja robiłam sobie loki na fioletowe Timotei do prostowania.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Jestem chłopakiem, ale swojego czasu nosiłem dłuższe włosy. Ja mam bardzo kręcone włosy, i mi to nie przeszkadza. Ale od dłuzszego czasu jestem krótko sciety :)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Jestem chłopakiem, ale swojego czasu nosiłem dłuższe włosy. Ja mam bardzo kręcone włosy, i mi to nie przeszkadza. Ale od dłuzszego czasu jestem krótko sciety :)

Cóż, ale ja lubię włosy długie i wyprostowane, nie jakieś skręcone itp. ;)

Z mojego doświadczenia wiem, że po szmponach prostujących włosy nie są proste, a przyklapnięte.

No właśnie też to zauważyłam <_< wydałam w ciula szmalu, a tu żadnego efektu, a nawet gorzej <_< .[size=-1] [/size]

A cóż... muszę prostować bo jak pójdę gdzieś do kogoś, albo do szkoły to aż wstyd mieć takie włosy. A włosy muszę codziennie prostować po umyciu włosów, bo zbyt szybko mi się tłuszczą. A właśnie powiedźcie mi, kiedy najlepiej umyć włosy, gdy chce się wyprostować? Bo ja robię tak : myję włosy, suszę suszarką, idę prostować.
 

Czesiul

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja po umyciu nakładam piankę do włosów a później jak wysuszę to prostuje prostownicą. Przynajmniej w moim wypadku to działa i mam proste.
mdr.gif
Możesz spróbować jeżeli jeszcze nie próbowałeś.
oczko.gif
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Ja osobiscie nie używam prostownicy, ale moje siostry robią chyba tak samo jak napisał/a Czesiul więc chyba cos w tym jest ;p

Cóż, ale ja lubię włosy długie i wyprostowane, nie jakieś skręcone itp.
Każdy lubi co innego ;)
 

mirabella2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
172
Punkty reakcji
2
Miasto
tam gdzie kończy się niebo:)
wg mnie te preparaty szampony na prostowanie włosów nic nie dają...
może powinnaś sobie kupić taki preparat dove, który chroni włosy przed zniszczeniem po prostownicy np
nowe na rynku,ale warto spróbować i sprawdzić
pozdrawiam
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
jak już ktoś napisał, preparat chroniący włosy przed wysoką temperaturą i na prostownicy też warto przykręcić
(bo ja ostatnio kupiłam sobie jakiś specyfik, ale pani mi powiedziała, że tak naprawdę skuteczne są do 180 C)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
ilonka_4 ja tak właśnie używam 180 C. I macie rację muszę sobie jakąś odżywkę do włosów kupić ;]. Ale mi szkoda tych moich włosów, ale co zrobić ;].
 

Czesiul

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Stosuj jakieś preparaty przed prostowaniem i nakładaj odżywki to uchronisz włosy przed zniszczeniem. To jest chyba najlepsze wyjście. :) :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Z avonu któryś z szamponów do prostowania włosów był dobry
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
szampony i odżywki do prostowania są beznadziene. Wogóle nie działają :/ włosy po nich nie są proste tylko przyklapnięte. Wiem bo sama ich używałam. Prostować włosy muszę długo bo nie chcą mi się tak szybko wyprostować są dość zniszczone ale odką używam nowych kosmetyków dove jest z nimi odrobinę lepiej.
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
Prostować włosy muszę długo bo nie chcą mi się tak szybko wyprostować
a na instrukcji dołączonej do mojej prostownicy było napisane że aby uchronić włosy przed silnym zniszczeniem należy max 2 razy przejechać prostownicą (nie zatrzymywać) po jednym paśmie włosów ;)

jeśli włosy są zniszczone albo przesuszone to na pewno będzie je trudniej wyprostować. może więc warto ściąć końcówki..

również nieodpowiednie cięcie nie daje zadowalających rezultatów podczas prostowania - mam tu na myśli cienkie włosy, mocno wycieniowane (jeśli najdłuższa partia włosów jest mizerna, to nie prostuje się tak łatwo)
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o prostowanie włosów to jednak lepiej zainwestować w dobre kosmetyki raczej z górnej półki. Polecam spray do prostowania z Welli z lini profesjonalnej, ułatwia prostowanie i chroni. Włosy są nie do poznania. :D no i dobra prostownica. (trzeba uważać na marketowy badziew)

W trakcie suszenia włosów powinnaś wyciągać je na okrągłej szczotce. Zwłaszcza jeśli masz kręcone i przesuszone. :)
 

Ros.

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Eh...kupiłam kiedyś szampon do prostowania włosów i o dziwo zakręciły mi się po umyciu bardziej niż kiedy używałam zwykłego...;) Ostatnio przestałam suszyć włosy suszarką i nie puszą mi się AŻ tak jak zwykle to bywało, może też powinnaś spróbować zerwania kontaktów z suszarką? ;)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
A polecilibyście odżywkę PANTENE (gładkie, proste włosy) bo mam ochotę ją sobie w sklepie kupić...
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
powiem Ci tak. jesli stosujesz prostownicę, albo masz taki zamiar to nie prostuj włosów często.
kiedyś prostowałam włosy na prostownicy, i miałam całe spalone i rozdwojone końcówki.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Prostownicy używałam dzień w dzień przez jakieś 3 lata.Efekt był taki, że włosy na końcówkach(jakieś 5 cm włosów) były suche i szorstkie, trzeba było je ściąć. Teraz używam prostownicy tylko czasami i pokochałam swoje loki:D
 
Do góry