Pron Dla Myślących

joe alex

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
ascii to jest kod.musisz rozszyfrować to co jest napisane w tych liczbach.Niech mi ktos powie co mam wpisać w 8 levelu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze
 

joe alex

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tam był ten wyjący wilk.Trzeba było sprawdzać autora i cos z tym kodem ale mi to nie wychodzi :/
 

wampirzyca

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Norwegia
Kto przeszedl 14 level?? Ja nie potrafie :( PPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCYYYYYYYYY
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
8 Level jest trudny musisz znaleźć autorkę tego obrazka i następnie pokombinować z cyferkami w źródle...
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
hey piszecie ( w sprawie tego 4 levelu) o tej nieskończonej liczbie ja nie mam pojęcia to to za kod ascii i tak dalej a jak czytam te wasze wskazóki to nie powiem ale do mnie trzeba jak do psa jasno mówić i nic nie kumam z tego co mówicie jak ktoś jest taki miły to prosze niech napisze mi na priwa taką podpowiedz zeby on sam to rozumiał (niech sie wcieli w osobe co jeszcze nigdy w to nie grała) :)
z góry thx

ps. jeśli ktoś będzie taki miły i poda od razu odpowiedz niech poda z kąd się to wzieło :)


Hey nie otwiera mi sie stronka z promem cos jest nie tak czy stronki już nie ma??
 

Jijana

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
jblo
prosiłam, żeby nie spoilowali, ale tylko niektórzy usuwają posty ... :/ A może Ty, VILQ pomógłbyś mi na 17-tym poziomie ? Wiem że chodzi o morskie "flagi porozumiewawcze", ale nie wiem gdzie je znaleźć ...
 

wampirzyca

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Norwegia
Ludzie 14 lvl Niech ktos pomoze. Ja jestem ciemna. Nie pottrafie tego przejsc. Ratujcie
Nie badzcie zgredy.
 
Do góry