Pron Dla Myślących

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Przypomnij mi na czym polega i jak wygląda ten 14lvl to może bedę pamietał jak to przeszedłem to Ci pomoge...
 

wampirzyca

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Norwegia
w tytule pisze I was First!!! i jest pozolkla kartka z wieloma cyferkam, w zrodle niczego sie nie doczytalam.
Nie mam pojecia co mam wpisac, pomoz pls. Bede Ci b. wdzieczna.
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Tak przypominam sobie... chodzi tu o pewne urządzenie, poszukaj o początkach maszyn liczących( w każdych tablicach historycznych powinno być), odpowiedzia jest nazwa jednej z takich maszyn.
 

Dex15

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
0
Punkty reakcji
0
hmmm.... gdzie mam znalesc to ulubine slowo z 12 lvl?? przeszukalem juz wszystko w googlach i nic nie znalazlem PS: fajna ta giera wciagajaca :eek:k:

a na WILQA nie zwracajcieuwagi ;) on na kazdym pronowym forum tak pisze :D :p
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Fajna gra ale troche nie kumam. Poziom drugi-ok wiem jakis stopien wojskowy..mysle ze to starszy mat ale gdzie to sie wpisuje? nie kumam, zatwierdza sie enterem czy jak?
 

Dex15

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
0
Punkty reakcji
0
a no wlasnie podpowiedziali mi ze w 12 jest cos zwiazanego z ostatnim slowem piosenki Pikiego i mozga oto i ona:p chc glupia ale moze w czyms pomoc


Pinky: Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
Mózg: To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
To Pinky jest i Mózg
To Pinky jest i Mózg
Niski to geniusz
Wysoki, no cóż
Głupiutki jest jak but
I oni śnią od lat
Jak zdobyć, jak zdobyć
cały świat, świat, świat, świat świat.


i tak wychodzi ze ostatnie slowo to "świat" probowalem po angielsku i po polsku ale nic ;/ probowalem juz:

swiat
world
swiat.
world.
swiat,
world,

i nic z tego
 

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
musisz poszukać tej piosenki w wersji oryginalnej.:p taka mała podpowiedź:)
 

czacha999

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
0
Punkty reakcji
0
SIEMKA wszystkim:p moze mi tutaj jakiś cwaniak;)) pomoc w 34lvl???? (na fotce sa jakby swiatla reflektora) ... prosze o MALA pomoc bo w sumie stoje na tym lvl juz dosc dlugo i nie mam punktu zaczepienia chcialbym w miare mozliwosci sam odgadnac haslo:)) aha i jak co to sluze pomoca w poprzednich lvl :)) dzieki z gooryCo do lvl z pinkim i mozgiem JA osobiscie doszedlem do tego studiujac polskie napisy do angielskiej wersji tej bajki:))) a co do lvlu 5 to sciagnij sobie to cackohttp://www.filedudes.com/pmaCalc-getfile-28888.html i pobaw sie tutajhttp://wordsmith.org/anagram/ POWODZENIA I CZEKAM na podpowiedz do mojego lvlu:)
 
Do góry