PROMOCJE, PRZECENY, KODY PROMOCYJNE, RABATOWE itp.

Franklina

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uwaga! JOHN FRANK STUDIO – nowa marka na rynku ogłasza niepowtarzalną PROMOCJĘ :)

Polub nas na Facebook-u, a robiąc zakupy na hasło: JFS uzyskasz 10% rabatu. Do dzieła :)
 

Attachments

  • pomarańcz na barku.JPG
    pomarańcz na barku.JPG
    554,5 KB · Wyświetleń: 2

matigori

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Darmowa dostawa w dstreet
może ktoś skorzysta.
 

Attachments

  • 1404295041.jpg
    1404295041.jpg
    607,7 KB · Wyświetleń: 0

element25

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
na ebanita.pl mają teraz promocje na koszule. warto, bo jakosciowo sa super :)
 

Attachments

  • banita.jpg
    banita.jpg
    143 KB · Wyświetleń: 0

ewoman

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie! Dla zainteresowanych mam kod rabatowy 100 zł na zakupy od kwoty 300 zł w sklepie internetowym z markową odzieżą Villa Italia.

KOD RABATOWY: HVB1M2DW

Adres sklepu: vigdm.com
 

ewoman

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zapraszam do skorzystania z mikołajkowej megapromocji w sklepie internetowym z markową odzieżą Villa Italia - od 1 do 14 grudnia wszystkie koszule, paski i garnitury oraz odzież damska ZA PÓŁ CENY! I to nie są żarty, znajdź idealny prezent dla siebie i swoich bliskich :)

czas trwania: 1-14 grudnia
kod: E53QOO7Z
 

Attachments

  • banner_swiateczny_1224x700.jpg
    banner_swiateczny_1224x700.jpg
    260,4 KB · Wyświetleń: 0
I

Infiner

Guest
Ok w takim razie ja również dorzucę coś od siebie. Tutaj są kody rabatowe do sklepu Wilsoor:
http://okazje.co/kod-rabatowy-willsoor-online-shop

Można tam znaleźć obecnie przeceny rzędu 50%. Warto również zajrzeć sobie do zakładki outlet bo można tam znaleźć całkiem fajne ciuchy w promocjach do minus 70% taniej ( a jeśli chodzi o modę męską to tak szybko rzeczy nie wychodzą z obiegu jak pewnie wiecie).
Generalnie sama klasyka się tam znajdzie. Koszule, krawaty czy też eleganckie sweterki.
 

santorinistyle

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fanpagu na facebooku,

te i wiele innych atrakcyjnych ofert tylko u nas

Rewelacyjne ceny

Dzisiejszego wieczoru kolejne nowe oferty

Sprawdź nas już teraz


Markowe Ciuszki Santorini with love to fashion
 

Attachments

  • collage.jpg
    collage.jpg
    373,4 KB · Wyświetleń: 0

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
Jak promocje to może i to się przyda? geekee.pl/outlet
Wyprzedaż gadżetów. Wiem, że zawsze troszkę szkoda wydawać na jakieś nowinki, etui, czy słuchawki. Tutaj -40%. Zawsze to coś :D
 

Magdalenka33

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krynica-Zdrój
Jeśli ktoś poszukuje fajnych cienkich portfeli to w sklepie internetowym slimwalletpl po wpisaniu kodu MÓJ RABAT podczas zakupów uzyskamy 10% rabatu.
 
O

OmbreClothing

Guest
Jeżeli zależy Wam na super promocjach zachęcam do odwiedzenia sklepu Ombre.pl htp://bit.ly/1DUdwuQ
W ten weekend 13% zniżki NA CAŁY ASORTYMENT SKLEPU.
Marka uszczęśliwia wszystkich zawiedzionych piątkiem 13-go! ;)
 
W

wiemlepiej

Guest
Aktualnie marka Osovski ma kilka promocji w sklepie internetowym
http://www.osovski.pl/

Koszule przecenione o połowę albo nawet o 70%. Z 300 zł na 100 zł. Dodatkowo przy zapisaniu się do newslettera otrzymuje się tam 10% zniżki na zamówienie.

Swoją drogą to jakość bardzo dobra, od jakiegoś czasu zaopatruję się tam w ubrania i jestem zadowolony. Dobry materiał, porządne wykonanie .Znacznie lepsze niż w popularnych sieciówkach.

Pozdrawiam.
 

brodacz

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
Jak ktoś potrzebuje kupić tani garnitur z okolicy Tychów, to w piątek i sobotę mają wyprzedaż w salonie Evity- zainteresowanych odsyłam po szczegóły na stronie /evita.com.pl/
 
S

szyszana

Guest
Merg ma cały czas zakładkę promocje - tam szukajcie. W zasadzie w dowolnym momencie można ustrzelić ciekawe okazje w normalnych cenach.
Zresztą, ogólnie kupowanie w sieci wychodzi najkorzystniej...
 

kachna27

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Na hratsky.com jest teraz sale do -40% fajna bielizna. Mój chłopak nosi od kilku miesięcy i jest zadowolony i ja też :)
 

Maciek_

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej, są rabaty - 50% w J. Fryderyku. Jestem zadowolony po zakupie marynarki z podpinką, także polecam :p jfryderyk.pl
 

Simon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja znalazłem taki sklep benevento, tam jest teraz 30% rabatu na pierwsze zakupy , a spodnie robią na miarę i można indywidualnie dobrać detale polecam :)
 
Do góry