PROMOCJE, PRZECENY, KODY PROMOCYJNE, RABATOWE itp.

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ja nauczony na błędach już nigdy nie kupuję nic w pierwszej cenie.

Od 21 na stronie River Island przecena 50%

Od jutro wyprzedaż w sklepach Inditexu a już dziś od północy w sklepach online.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Dobrze wiedzieć ;D Ja czekam na House bo wypatrzyłem sobie tam fajne dresy do chodzenia ;D
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
jak się ma trochę szczęścia to można trafić na prawdziwe okazje, grunt to się orientować w aktualnych cenach. ja wypatrzyłam ostatnio fajną akcję foto-tipu :) mają w sklepie choinkę z rabatami do zrywania dla klientów :D chwytliwy, ciekawy pomysł.
 

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
sorry ze tak podpinam ale mam pytanie w sprawie Ebay.com kupowal ktos z was tam? jak to jest z wysylka?itd?bo np.air maxy sa o niebo lepsze niz na allegro i w doadtku w przeliczeniu taniej wychodzi.
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Na schaffashoes.pl chyba już ostatki wyprzedaży, ale można co nieco wybrać.
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
w sklepie jeansdom jest promocja, w której za zakup spodni Levi's 501 lub 751 dostaje się koszulkę Levi's za 1 zł :)
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2
A ja dziś zauważyłem dwie fajne promocje, rabaty dla mnie. Okazało się że dzięki temu, że mam konto w WBK to mam 10% rabatu na próchnika
http://rabaty.bzwbk.pl/rabaty-banku-zachodniego-wbk-produkt.html?idproduct=3575
Czasem warto sprawdzić co wasz bank daje bo ja nawet nie wiedziałem że aż tyle rabatów różnych mi przysługuje;)

Druga jeszcze lepsza jeden z najlepszych dla mnie sklepów otworzył swój internetowy i na początku daje -30%zniżki wszystkie koszule(bez wyprzedaży) do końca kwietnia!
hektor

Szykują się zakupy :klaszcz:
 

xrychwax

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jak na razie nie ogarniam żadnych nowych kodów rabatowych i promocji ale jeśli będę coś wiedział od razu będę pisał tu:

założyłem go kilka dni temu i mam zamiar wrzucać jakieś ciekawostki i nowe pomysły na stylizacje, więc podsumuje jednym słowem ZAPRASZAM. Radzę obserwować :D
Pozdro xR
 

Elektroinstal

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
43
Punkty reakcji
9
Wiek
51
Miasto
Szczecin
w Deichmanie jest promocja na buty 20% - gazetki z kuponem rabatowym leżą przy kasie i jak się poda gazetkę przy kasowaniu to naliczą rabat, a jak nie podasz to policzą w normalnej cenie
 

ada111

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
wszystko w cenach promocyjnych znajdziecie na mypromo.pl. Chyba dopiero ruszają, ale zapowiada się ciekawie - rabaty nawet do 70-80%
 

del_piterro

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam sklep kaleather.pl Do końca roku jest 10% rabatu na wszystko. Męskie, skórzane torby i muchy, naprawdę fajne, zwłaszcza te ostatnie :)
 
Do góry