Próbny egzamin gimnazjalny

kachna01

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja pisałam wczoraj i dzisiaj egzamin z operonu ;( masakra po prostu zawaliłam historie i bóg wie co jeszcze;(((
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Moja siostra wczoraj pisała, podobno banalnie łatwe. Może i przez to ze u nich w szkole można łatwo ściągać na tego typu egzaminach. Pamiętam jak ja pisałam, nauczyciel który nas pilnował sprawdzał jakieś sprawdziany a my robiliśmy co chcieliśmy, jeszcze od czasu do czasu nam coś podpowiadał. W trakcie egzaminu siedziałam przed samym nauczycielem i pisałam sms'y. Jak dla mnie to śmieszne ale niestety prawdziwe
 

szamponii

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Lublin
ja pisałam wczoraj i dzisiaj egzamin z operonu ;( masakra po prostu zawaliłam historie i bóg wie co jeszcze;(((


też pisałam z Operonu, dla mnie był banalny :] z resztą jak zobaczę wyniki to się dowiem:p
najgorszy był ten mit... nie wiem czy mi zaliczą :D tak samo jak reszcie klasy :p
Nauczyciel kazał pisać w brudnopisie jeszcze :mruga: aa i nie wiedzieliśmy, czym on się charakteryzuje :mruga:
nawet się dało ściągać i wyciągać komórki, żeby Sms-y pisać...
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Wg. mnie mit był najprostszą formą jaka mogła być. Mogło się napisać co się komu podoba - przecież to mit.
Musiały się tylko pojawić jacyś bogowie, nawet jeśli ktoś nie zna, to można było wymyślić własne nazwy.
 
Do góry