Próbny egzamin gimnazjalny

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
heh wyobrażam sobie, on to sobie zapomniał a u mnie w klasie to tyle też mieli ale oni to nie zapomnieli o niczym, tylko takie geniuszki :D
 

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
dzięki :)

ale takiego dobrego wyniku na pewno bym nie miała, gdybym nie widziała wcześniej tego testu... :p każda z was chyba rozwiązywała jakieś tam przykładowe testy - a ja właśnie trafiłam na ten, co miałam później na próbnym :)

tak czy inaczej, z humana na pewno będzie gorzej :D

ja tam nic nie rozwiązywałam. i tego nie mogę "przeboleć":D

PeeS. Gratulejszyn:*
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
eee.. to u nas było jeszcze lepiej. :D
chłopak z mojej klasy, najpierw zamalował kwadraciki, a potem wszystko wziął w kółka :lol:
czyli miał.. 0 punktów.
bo otwartych zadań nie robił..
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
nie no, czy Ci ludzie nie myślą? ^_^

ja mam nadzieje że ten kumpel na prawdziwym teście weźmie się za siebie i nic nie zapomni. w końcu do jednej szkoły się wybieramy :D
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
motylek99 mocnego masz kolegę.
Ode mnie na teście przepisywał taki jeden kolo, cały czas mu facet zwracał uwagę, mi również za wystawienia kartki <heh>. A potem się dziwić, że miał taki dobry wynik zarówno z matmy, jak z polaka. (z polaka z testowych miałam wszystkiego dobrze).
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Ja egzamin pisałam rok temu i powiem szczerze, że jak ktoś potrafi myśleć, a nie zakuwa na blachę, to nie ma się czym martwić. Powtórzyć co ważniejsze wzory, przejrzeć słownik ortograficzny i już, a jak nawet się zapomnii wzorów, to na przykład z fizyki można je "stworzyć" na podstawie jednostki. Wiem co mówię, sama tak robię smile.gif. Próbny egzamin pisałam mocno zestersowana i miałam 49 pkt. Mało? Jak się pisze w takim stresie, to całkiem niezły wynik. Właściwy napisałam na luzie i ... i 89 punktów. Do "wymarzonej" szkoły dostałam się bez problemów, punkty miałam tylko z ocen i egzaminu. Nawet 1 nie był z czegoś innego. Egzaminy nie są trudne, on są dla ludzi, którzy myślą, nie kują...

Racja. Tylko, że czasami nie wystarczy być inteligentnym, wiedzy też trochę się przydaje. Ja miałem 82 pkt. (jak już wyżej pisałem) i te 18 pkt, które straciłem to właśnie z braku wiedzy. Na przykład z chemii, nie umiem kompletnie nic.

A co do wzorów, to też racja. Sam mam paru takich w klasie, co do wszystkiego potrzebne są im wzory, a bez nich nic nie policzą. Nawet zadania typu: samochód przejechał w dwie godziny 8 km., jaka była jego średnia prędkość?
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Heh nom w sumie myślenie to podstawa przecież ^_^
W sumie ja egzamin z matmy też miałam jak na tacy, bo nam wcześniej babka od gegry pokazywała jakieś sprzed kilku lat, i gdybym sobie nie przypomniała paru zadań to bym miała mniej pkt ...
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
o a ja niedawno pisałam xD i jak zwykle umysl ścisły napisał gorzej matme niz polski ;p
z pierwszego próbnego 81 z tego 79 ;p
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Agata14vip, to i tak dobrze :p a nawet bardzo dobrze :)
Greys kelly, będzie dobrze, przecież musi być dobrze ;) nie martw się.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
oj ;) . ja zawsze denerwuje się przed , a potem jak już dostaję kartkę do ręki, to luz zupełny :) . nie stresuj się. będzie dobrze. (:)
Agatka- gratuluję ;)
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
No dobra, chyba muszę się przyznać, że z humanistycznego miałem dużo więcej niestety niż z matematycznego. Z humanistycznego miałem 47, a z matematycznego 35. Ale to wszystko przez chemie i biologię! Nie myślcie, że jestem humanistą!
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
martusiek podtrzymujesz mnie na duchu, dzięki.

Przecież po to tu jesteśmy, żeby się wspierać, com ? :) Zresztą lubię, jak ktoś się cieszy, a nie smuci :) Polecam się na przyszłość jakby co :)

Capellini, ale my nic nie myślimy ! Nie posądzaj nas o nic ! Po szkole się już raczej nie myśli ... :D
 
Do góry