Problemy i porady rodem z Bravo

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
stopy bolą Cię gdyż doznałeś wstrząsu psychicznego i tak Twój system nerwowy odreagiwywuje

Hej! Pomóżcie, dajcie mi radę. Co mam zrobić takiej dziewczynie, która zakochała się w Radziu, ale on jest mój.
Co mam jej zrobić, aby była brzydulą.. i głupią dziewczyną?

Bravoradzi, abyś oblała ją kwasem siarkowym i posypała agrestową galaretką. :D
Od Radzia się odczepi po wieki. :p

Wspaniała redakcjo, mam naprawde wielgachny problem. Zauwarzyłam, ze jak pomaluję oczy kredką to ona nie chce zejsc (nawet jak szoruję pumeksem) powiedz mi, co mam zrobić. czekam na odpowiedz.
~Gryzelda
 

Mamba xD

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
twoja wyobraźnia.
BRAVO: 0Niestety musisz odciąć sobie to miejsce na twarzy gdzie ci sie nie chce kredka domyć! Jeżeli tego nie zrobisz dostaniesz raka szyjki macicy! Więc uważaj na siebie!


Droga redakcjo! Mam 7 lat i mam wielki problem jestem w 18 miesiącu ciązy i jeszcze nie urodziłam! bardzo mnie boli brzuch i w ogole...
Niektorzy ludzie mówili ze jak urodze to moje dziecko bedzie niedorobionym wczesniakiem!
dlatego zastosowalam kuracje przeciw zmarszczkowa i przez nia nie moglam sikac
a jak nie moglam sikac to nie moglam tez pic i z tego powodu nie moge urodzic!
pomozcie!

Leopoldzia Kineks.
 

Amica

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Miasto
z Kątowni. toć
Droga redakcjo! Mam 7 lat i mam wielki problem jestem w 18 miesiącu ciązy i jeszcze nie urodziłam! bardzo mnie boli brzuch i w ogole...
Niektorzy ludzie mówili ze jak urodze to moje dziecko bedzie niedorobionym wczesniakiem!
dlatego zastosowalam kuracje przeciw zmarszczkowa i przez nia nie moglam sikac
a jak nie moglam sikac to nie moglam tez pic i z tego powodu nie moge urodzic!
pomozcie!

Leopoldzia Kineks.


Droga Leopoldziu
Z tego co wynika jesteś słoniem więc zgłoś się do pobliskiego weterynarza a on Ci powie co masz zrobić
pozdrawiamy redkacja Bravo




\/
Drogie Brawo mam 16 lat i od roku kocham sie z moim chlopakiem.
Strasznie boje sie wybrac do ginekologa co chyba jest wskazane gdyż mie i mojego patrnera bardzo swędzą nasze narzady rozrodcze ktore sa strsznie czzerwone i spuchniete
Pomozcie mi! ja nie chce umrzeć!

:cenzura:ni*a Karolcia ;]
 

Euzebiusz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Freie Stadt Danzig
Drogie Brawo mam 16 lat i od roku kocham sie z moim chlopakiem.
Strasznie boje sie wybrac do ginekologa co chyba jest wskazane gdyż mie i mojego patrnera bardzo swędzą nasze narzady rozrodcze ktore sa strsznie czzerwone i spuchniete
Pomozcie mi! ja nie chce umrzeć!

:cenzura:ni*a Karolcia ;]


Nic Wam już nie pomoże! Musicie zgłosić się do chirurga, żeby Wam amputował! Nie ważne co, jak sobie czegoś nie amputujecie to dostaniecie zaburzeń móżgowo-ruchowych i będziecie do końca zycia tańczyć hula hop na dachu wiezowca wcinajac orzeszki ziemne.
Pozdrawiamy Redakcja Bravo.



Drogie Bravo. Mam na imie Robert i ostatnio jak calowałem się ze swoją dziewczyna to zaczeła mnie swędzieć pupa. Czy to znaczy że jestem gejem? Prosze pomóżcie bo jestem bardzo zaniepokojony!
 

Crimson

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
Robercie,
Tak to nie wątpliwie świadczy o Twoim nie pohamowanym popędzie homoseksualnym. Aby go zaspokoić musisz latać po dworze na golasa, drapać gołym tyłkiem po drzewie oraz raz na jakiś czas przytrzasnąć sobie freda drzwiami. To naprawdę pomaga, a co najważniejsze jest bardzo przyjemne. Robercie, dodatkowo zastanów się czy podczas całowania się z dziewczyną nie swędzi Cię ręka, po to by znaczyło, że jesteś lesbijką. A tego byś chyba nie zdzierżył. ;>

Kochane Bravo,
Jestem Małgosia, mam 13 lat i ogromny problem. Wszystkie moje koleżanki miały już za sobą swoje pierwsze razy. Zawsze w grupie opowiadają sobie o swoich nowych przeżyciach seksualnych, jak im było dobrze i ile orgazmów osiągnęły. Natomiast ja jeszcze nie miałam partnera. Owszem parę razy moje paluszki wyręczył pies, raz ogóras, a raz wujek Franek, ale tak z chłopakiem to jeszcze nie byłam... :( Czy powinnam znaleźć sobie starszego partnera? Ile powinnien mieć lat 25/30? Bardzo mi zależy, aby nie zostać w tyle za koleżankami...

Wasza na Zawsze,
Małagosia
 

Z@gubiony

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
98
Punkty reakcji
0
Droga Małgosiu!
Proponuje ci, spraw sobie wibrator do betonu firmy "Wacker" zaspokoi cię raz, a pożądnie będzesz miala doznania gwarantowane, zaden chlopak ci tak dobrze nie zrobi.

Drogie Brawo!
Mam na imie Robert! Moj problem polega na tym że gdy idę przez szkołe (mam 12 lat) moj siusiak stoi i to widac, i nie wiem co z tym zrobic. Moj siusiok sczegolnie staje na lekcji Religii z Księdzem Proboszczem. Moj kolega Wiesiek mówi że jestem gejem bo mi stoi :( czy to prawda? POMÓŻCIE PROSZE!!)
Wasz wierny Robert
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
To wina księdza proboszcza ! On zaczarował twój siusiok... musisz wbic mu w oko oSikowy kołek i pierdnąc 2 razy... na pewno pomoże

Paulina 14 lat. Od niedawna mój brzuch dziwnie wygląda - jest jakby opuchnięty. Zastanawiam się czy nie jestem w ciąży... jeszcze nigdy się z nikim nie kochałam, ale koleżanki powiedziały mi, że wcale nie trzeba tego robic, żeby zajsc w ciąże. One mówią że jak dziewczyna wyciera sie w intymnym miejscu tym samym ręcznikiem którym wcześniej wycierał się chłopak (a na ręczniku jest sperma) to może zajsc w ciążę. Ostatnio przez pomyłkę wycierałam się ręcznikiem chłopaka mojej siostry. Boję się ! (Autentyk) BRAVO nr. 19: 20.09 - 3.10 2007
 

Crimson

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
Paulinko, zdecydowanie doradzam Ci włożenie głowy pomiędzy futrynę, a drzwi i poproszenie kolegę by nimi porządnie zapie.przył. w Twój pusty łepek. Jeżeli jeszcze się z nikim nie kochałaś, to nie możesz być w ciąży, ponieważ powinnaś posiadać błonę dziewiczą. Jest to to taka "ochrona" dla Twojego jajeczka... Posiadasz ją o ile nie wepchnęłaś sobie palców za głęboko w... wiemy co. I generalnie polecam zaklejenie otworu taśmą samoprzylepną dwustronną - pomaga.



Bravo!
Mam ogromny problem!!!!!!!!!!!!! Kocham chłopaka starszego ode mnie o 10 lat, ale on nie zwraca na mnie uwagi. Poznałam go wczoraj w drodze do przedszkola - stał w autobusie i przyglądał mi się. Uśmiechnęłam się do niego, a on odwzajemnił uśmiech. Próbowałam zagadać, ale tylko dziwnie się na mnie spojrzał.... Czuję, że to miłość mojego życia i nie przeżyję bez niego. Powiedzcie mi jak go zdobyć - bo jak mi się to nie uda, to potnę się żyletką... ;(((

Wasza stała czytelniczka,
Barabara
 

Hinata

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
droga Barbaro, żeby zdobyć jego serce musisz zaśpiewać mu piękną serenadę pod oknem, proponowałabym coś z serialu dla młodzieży " misiowe śpiewanki" jeżeli to nie pomoże to polecamy zastrzyk z strychniny, w końcu nie chcesz zabrudzić żyletki nieprawdaż ?


droga redakcjo ! mam na imię Ania, mam 17 lat i kocham pewnego chłopaka, po rozmowie z nim dowiedziałam się że on też mnie kocha lecz nie może rzucić swojej obecnej dziewczyny, i tu pojawia się mój problem, jak powiedzieć tej lafiryndzie żeby raz na zawsze się od niego odczepiła bo jak nie to nogi jej powyrywam z miejsca w którym są one przytwierdzone a na dodatek ukradnę jej wycieraczkę z przed drzwi , dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ukradnij tą wycieraczkę, urwij nogi z dupy a potem daj ogłoszenie, że zbierasz na protezę dla upośledzonej flirciary. powino pomoc.



Nudne to się robi :/
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Żeczywiście. Nudne. Dlatego przeleżało pół roku. Ale ty jesteś na swój sposób yntelygentna, i odkopałaś temat by powiedzieć że jest nudny. Cóż za ironia xD
 
Do góry