Problemy i porady rodem z Bravo

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mam nadzieje, że nie było i się spodoba :p .w szkole często nauczycielom zapodajemy tą gre :p

Pierwsza osoba pisze problem, iście ze słynnej Gazetki Bravo.
Druga osoba daje poradę oraz następny problem.i tak w kółko

Np
-Droga Gazeto! Mam na imie Madzia i mam 12 lat.Od dwóch dni chodzę z Krzysiem. Mam duży problem: otóż Krzysiu często dłubie w nosie,a potem chce mnie całować...nie wiem już co mam robić.Krzysiu powiedział, że jak nie będę mu się pozwalała całować przy kolegach to ze mną zerwie :( Bardzo go kocham i wiem, że on mnie też, bo mi to powiedział wczoraj, w naszą rocznicę chodzenia ze sobą, czyli równe 24h. Pmóżcie mi co mam robić bo ja już sama nie wiem. Nie pocałuje go, bo w nosie dłubie,ale również nie chce go stracić....
-Droga Madziu!To normalnem, że Krzysiu w tym wieku dłubie w nosie. Tobie nie pozostaje nic innego, jak zamknąć oczy,zacisnąć zęby i całować. Krzysiu to facet i każdy lubi się całować przy kolegach. Ano takie już są uroki miłości. Pozdrawiam


Mam na imię Gryzilda i mam 10 lat.Wczoraj poznałam na gygy super chłopaka. MA 18 lat i bardzo dobrze nam się rozmawiał :) Pod koniec rozmowy napisał mi, że jestem dzieckiem Neostrady....Czy to znaczy, że mój tatuś Marek nie jest moim tatą?? nie wiem już co mam robić...drugi dzień już nikc nie jem, nie wiem jak o tym powiedzieć rodzicom.... mama sie załamie :(
Poradzcie mi cos tylko szybko, bo dłuzej bez jedzenia juz nie wytrzymam!
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
łee, alekupa.

To po co tu wchodzisz ? Ani to śmieszne ani inteligentne.


Droga Gryzildo, to niestety prawda. Twój tata nie jest twoi biologicznym ojcem 9 czyt. nie on zapłodnił twoją mamę) nie mów mu tylko tego bo sie jeszcze załamie i pochlasta gumką myszką. Pozdrawiam.




Droga redakcjo,mam na imię Kunegunda mam 12 lat. Dodam, ze mam juz okres od jakiś 7 lat. Wczoraj o godzinie 14:00 dotykałam s;podni mojego chłopaka. Dzisiaj nie dostałam okresu. Czy moge być w ciazy ? Błagam odpiscie bo jestem za młoda na dziecko !! co mam zrobić ??
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Podałam propozycje.


Droga redakcjo,mam na imię Kunegunda mam 12 lat. Dodam, ze mam juz okres od jakiś 7 lat. Wczoraj o godzinie 14:00 dotykałam s;podni mojego chłopaka. Dzisiaj nie dostałam okresu. Czy moge być w ciazy ? Błagam odpiscie bo jestem za młoda na dziecko !! co mam zrobić ??
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Droga redakcjo,mam na imię Kunegunda mam 12 lat. Dodam, ze mam juz okres od jakiś 7 lat. Wczoraj o godzinie 14:00 dotykałam s;podni mojego chłopaka. Dzisiaj nie dostałam okresu. Czy moge być w ciazy ? Błagam odpiscie bo jestem za młoda na dziecko !! co mam zrobić ??

Droga Kunegundo. To może być ciąża. Musisz iść do ginekologa, ponieważ z twojego listu wynika że twój okres jest nieregularny. W najgorszym przypadku musisz zdecydować się na aborcję.

TERA JA :

Droga redakcjo, nazywam się Maciek i mam 9 lat. Kolega w szkole śmieje się ze mnie, bo w szkolnej szatni widział mojego wacusia i mówi że jest za mały. Co mogę zrobić, żeby był większy ?
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Drogi Maćku, najlepiej rozetnij go skalpelem i napchaj w niego sera ( zóltego !) wtedy będzie większy i obfitszy


Droga redakcjo, koleżanka (11 lat) powiedziała mi, że jej chłopak zmuszał ją do pocałowania. Ona boi się, ze mogła się zarazić hifem albo zajść w ciąze bo nie założyła nic na usta. co mam jej powiedzieć?
 

Izdeb

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łuków
To nie dobrze, jeśli chłopak należy do metali, to całowanie jest szczególnie niebezpieczne. Redakcja proponuje twojej koleżance wstąpienie do zakonu sióstr Szarytek w Toruniu

Droga Redakdzio
Je$tem Jareki mam 56 lat. MaM nie TyPoWy PrObLeM- jestem prawiczkiem. Boję się kontaktu seksualnego! Z tego powodu nie mam dziewczyny, bo gdy przychodzi co do czego i ona chce mnie rozprawiczyć ja uciekam do mamusi i kotka.
Chciałbym zaznaczyć również, że mój brat bliźniak Lech jest na wysokim stanowisku państwowym i wstydzę się, że on wypapla wszystkim mój sekret
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
lol...drogi Jarku skoro jestes prawiczkiem proponuje wziasc sie w garśc, złapac kota pod pache,przyjuc do łozka i rznac ile wlezie:) To Przyjemne wchodziu jak w masło :p Stracisz prawictwo i bedzie po problemie i jak dobrze pojdzie bedziesz mial male kociaki:D




Droga redakcjo...... mam na imie michas i mam 60 lat. Mam problem bo skórka mi nie chce schodzic z mojego siusiaka xD Czy to normalne?? zawzs emialem taki problem ale juz 59 lat temu myslaem ze mi to przejdzie z wiekiem:) Dlugo jeszcze mam czekac? a jak nie to pomozcie bo moja zona jest od 30 lat niezaspokojona:)
 

Coco123

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtont.
Najlepiej weźcie długą kąpiel i nich ona sprubuję ściągną skórę wargami.....


Droga redakcjo.
Mam na imię Kasia i mam 11 lat.
Niedawno zapytałam się rodziców, czy mogę jechac z moją najlepszą koleżanką Pysią w góry.
Niestety nie zgodzili się.
Jestem sfrustrowana w końcu mam przecież prawie 18 lat.
Co mam zrobić, żeby mi upozwolili?
 

Izdeb

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łuków
No wiesz, prawie robi wielką różnicę. Ale możesz zastosować fortel- powiedz, że jeśli nie pojedziesz, to zmienisz wiarę i preferencje sexualne, wtedy na pewno się zgodzą!

Koffana Redakcyjo
Jestem Adolf, pochodzę z Austrii, a mieszkam w Niemczech (z pewnych przyczyn nazwiska nie ujawnie). Mam już prawie 2,5 roku. Mój pradziadek- też Adolf jest moim idolem. Chciałbym być taki jak on. We wszystkim mu dorównuję oprócz jednego. Mianowicie mój wacek nie marszczy się tak perwersyjnie jak jego. To jest duży kompleks, bo jak już będę panem świata i tyle dziewczyn będzie chciało ze mną (cenzura), to wszystko się wyda. A w tedy popełnię samobójstwo ze słowami piosenki mojego ukochanego Tokio Hotel
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ciesz się, że nie jest tak owłosiony jak twojego brata stryjecznego ze strony ciotecznej babki, którego znam osobiście. aha, teraz na topie jest US5, więc lepiej zmień preferencje muzyczne, bo twój wyniesiony do świętości pradziadek kopnie z przejęcia w kalendarz

droga redakcjo,
mam na imie czesio, mam durzo lat i hodzem do szkoły... tylko, rze koledzy mnie pżezywajom i muwiom, rze mi widac musk... i tó pojawja sie pytanje- co to jest musk?
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Kochany Czesiu!
Nie martw się przezwiskami kolegów. Nie ma nic wstydliwego w tym, że widać Twój musk. Musk zwykle jest zasłonięty, i dlatego koledzy się nabijają.
Pamiętaj, że inność rodzi złość tak jak to jest w ich przypadku. Proponuje, żebyś nakopał im mocno w ch...(no wiesz gdzie). A jeżeli to nie pomoże to obwiąż sobie głowe bandażem posmarowanym keczupem i powiedz, że to rana wojenna. Będą zazdrościć i wielbić cię tak jak wokaliste tokio-gniotów. On chodzi z gołym tyłkiem bo ponoć ruchał go sam Bush. Pozdtawiam w imieniu redakcji.



Droga Redakcjo!
Mam na imię Martyna. Od 5 roku życia pozwalałam chłopcom wkładać mi ręce, i nie tylko do majtek, bo jest to bardzo miłe i zabawne. Jednak teraz gdy mam już 9 lat oni mówią, że kłują ich moje włosy. (chłopcy mają 17-19 lat więc może tylko im się zdaje). Już od właśnie 5 roku życia nie ściągałam majtek i nie wiem co się tam dzieje. Bardzo się boje tam zajrzeć ale nie chce rezygnować z tego jak wkładają. Błagam o pomoc!
 

gusia_993

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Żagań
ODPOWIEDŹ:

Droga Martyno!
Skoro masz już 9 lat powinnaś znać już swoje ciało więc nie bój się ściągnąć swoich majtek. Mażesz trochę przerazić się swojego buszu, lecz nie popadaj w kompleksy tylko użyj kosy spalinowej Shtill a jeśli boisz sie sama tego zrobić to poproś któregoś z kolegów. Ściągając majtki musisz uważać na różne robactwo, które mogło sie tam przez cztery lata zalęgnąć.
Martyno wierzymy w Twoje siły.


PROBLEM:

Cześć! Nazywam się Marek, mam 8 lat.
Ostatnio przeglądając się w lustrze zobaczyłem pod moim nosem krótkie czarne włoski. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś infekcja, którą mogłem się zarazić podczas całowania się z moim chomikiem. Boje się, że zauważą to rodzice i się wściekną. Proszę pomóżcie, czy są na to jakieś kremy lub tabletki i jaki jest ewentualny koszt zakupu środków odkażających
 

Alusska14

queen.of.nothing
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
539
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
ODPOWIEDŹ:
Drogi Marku!
Naprawdę nie ma powodu do niepokoju. To dość dziwne żeby w wieku 8 lat zaczął Ci rosnąć wąsik, więc wykluczam ten wariant. Przygotuj w domu napar z tymianku i popij mlekiem. Jeżeli włoski nie znikną po 5 godzinach musisz niestety udać się do dermatologa. On na pewno Ci doradzi.
Na przyszłość pamiętaj: Nie całuj się z chomikiem, bo będziesz śmierdzieć.
PS: Jeżeli byłby to jednak wąsik, to pożycz od taty jednorazową maszynkę do golenia i przejedź ją w tym miejscu.
Za wyrządzone szkody na skórze nie odpowiadam. Powodzenia!

PYTANIE:
Droga redakcjo!
Jestem Jessica. Mam 18 lat. Niedawno z pupy zaczął mi lecieć taki płyn. Ciągle brudzi mi majtki. Jak jest świeży to jest taki jakby galaretowaty, a po czasie robi się taki zaschnięty. Nie wiem co mam robić. Ostatnio z pupy leciało mi też razem z tym płynem troszeczkę krwi. Boję się, że to już okres! Nie chcę go dostać tak szybko!
Proszę poradźcie. Jestem załamana.
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Droga jessico !


To normalne że możesz dostać okres ! Powinnaś się nawet cieszyć ztego że go masz ! Nie załamuj się ... A pupe wycieraj co jakiś czas... JAk masz papier a jak nie to możesz gazetą !


DROGA REDAKCJO !@


moj kochany koteczek o imieniu PIPEN poszed se i se nie wrócił ! Gdzie on sobie mógł pojsc !
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Najprawdopodobniej został porwany! jak najprędzej musisz to zgłosic na polcje! Nie zwlekaj jeśli chcesz go jeszcze zobaczyć! xD

***

Nie mam pomyszła to takie badziewie piszem xD



Mam na imie Zdzislawa i mam 9 lat, ostatnio całowałam sie z chłopakiem i boje sie ze jestem w ciązy bo strasznie mam duzy brzych tak jak by coś tam było! Pomóżcie PROSZEE! jestem zdesperowanaaa! jeszcze dotego czesto pierdzeeee..! :help:
 
Do góry