Problem z ... chyba erekcją

Janusz89

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Mam bardzo nie przyjemny problem, otóż mam 20 lat, jak miałem dziewczynę z 5 lat temu to wszytko było ok jednak teraz od tygodnia mam nową dziewczynę (po 5 letniej przerwie) i mam taki problem że za każdym razem jak się spotykamy, to podczas całowania przytulania itp. wypływają mi z prącia nie duże ilości nie wiem czego chyba spermy. W każdym razie po godzinie jak tak jesteśmy razem to już troszkę tego w majtkach jest, raz zrobiła się plama przez spodnie więc nic przyjemnego. Nie mogę tego kontrolować bo jak czuję że coś wypływa jak próbuje zacisnąć mięśnie to tylko przyśpiesza wypływ, penis jest lekko pobudzony ale nie w zwodzie. Później jak się rozstaniemy to mam obolałe jądra. Może to być spowodowane tym że tak dawno nie miałem kontaktu z dziewczyną albo ze ostatnio jestem przemęczony??? Miał ktoś taki problem?

P.S
http://zapytaj.echirurgia.pl/pyt2463.htm
właśnie to jest opis mojego problemu, jednak według tego co odpisał lekarz to wydaje mi się ze u mnie trochę za dużo tego wypływa, chyba że faktycznie kwestia przyzwyczajenia się do sytuacji, może samo ustąpi.
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
To nie sperma, to płyn ejakulacyjny, wydziela się jak jestes podniecony. A to, ze bola Cie jądra byc moze świadczy o tym, ze zalega Ci już wjądrach nadmiar nasienia.
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A to, ze bola Cie jądra byc moze świadczy o tym, ze zalega Ci już wjądrach nadmiar nasienia.

No to chyba wiesz co masz robic xD
Pewnie minie i zycze Ci tego , bo pewnie nikt takiego czegoś nie chialby miec :)
Wiem jak jest wazne zrowie swojego przyjaciela bo ja tez mam z nim dosc problemow :)
 

Janusz89

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
faktycznie miałem sporo nasienia :) jutro się spotykamy zobaczę czy coś się zmieniło.
 
T

TheNightmare6969

Guest
Tak jak wspomniała CałaOna to płyn ejakulacyjny. Chłopie powiem Ci tak,to nie jest nic strasznego i nie powinieneś się tym martwić (fakt powoduje to pewien dyskomfort) ale jest to dowód na to jak bardzo podnieca Cię Twoja partnerka. Jesteś tak podjarany, że wydziela się ta substancja :) Jeżeli Cię to pocieszy mi też to się to często a nawet bardzo często przydarza ;) Podczas uprawiania sexu, że tak brzydko powiem 'bez gumki' prawdopodobieństwo ze twoja partnera zajdzie w ciąże przez te substancje jest bardzo niewielkie ;) ale jak to się mówi, strzeżonego pan bóg strzeże. Dlatego gumeczka i jedziesz :D haha

EDIT:

bo teraz zobaczyłem
faktycznie miałem sporo nasienia

To nic nie da, nawet jak się z masturbujesz przed spotkaniem, w którym dojdzie do momentu namiętnych pocałunków i pieszczot ten płyn dalej będzie się wydzielał.
 

florentinaaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
to raczej trudno nazwać problemem z erekcją, takowy zazwyczaj konczy się taką sytuacją http://pokazywarka.pl/nkez1v/ . musisz z partnerką uprawiać jak najwięcej seksu to może nie będziesz się już tak podniecał przy zwykłych pocałunkach i pieszczotach
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
A to że płyn ten się wydziela w trakcie snu i to czujemy jest normalne ? ;d
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Kontrolowanie erekcji wymaga doświadczenia. Musisz dokładnie obserwować swój organim i nauczysz się go kontrolowac. Twoje dolegliwości nie są objawem żadnej choroby.
 
Do góry