problem z byłym

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Byłam na policji mają sie tym zająć. I nie jaram się tym, że mi grozi bo to, że się zabije z tym policja sobie nic nie zrobi, a sms z grozbami, że mnie zabije wysyla mi od wczoraj więc poszłam z tym dziś na policje. Martwi mnie tylko co będzie jeśli policja nie pomoże teraz widze to dokładnie, że on coś ma nie tak z psychiką chybai boje się, że swoje grozby wprowadzi w czyn oczywiscie mówiłam o tym policjantowi powiedział, że zrobi to co się da tylko, że wiadomo, że policja nie zawsze działa.
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Kochanie, chcesz nam wmówić, że policjant powiedział,że "zrobi co się da"? ;]
Nie wiem ile masz lat, albo nie pisałaś, albo pominęłam, ale jeśli jesteś niepełnoletnia to powinnaś iść na policję z rodzicem najlepiej. Jeśli jesteś, policjant by Cię tak beznadziejnie nie zbył.
Wg mnie temat albo jest idiotyczną prowokacją, albo koloryzujesz i ściemniasz, bo nie jest aż tak strasznie, moim zdaniem na żadnej policji nie byłaś, wnioskuję z tego co piszesz. Jak to policja ma Ci nie pomoc mając wgląd do Twojego telefonu, bo mam nadzieje,że te smsy pokazałaś? Policja nie zawsze działa...owszem, ale akurat w sytuacjach jaką opisujesz, oni sobie radzą bardzo dobrze.
 
C

Czart

Guest
i on co ważne nie pił bo kierował

śmiać ze mnie typu ty nic nie potrafisz bo nie jesteś po studiach tak jak ja

I ku mojemu zdziwieniu przyszli do moich rodziców jego rodzice, że jak mnie wychowuja, że go uderzylam

:wow:

Gość ma ok. 23, 25 lat, i jego rodzice skarżą się Twoim :hahaha:, że uderzyłaś go (że uderzyła go dziewczyna)? Myślałem, że mnie już nic nie zdziwi. Albo Ty ściemniasz, albo jego rodzice są tak samo popierdoleni jak synuś.


"Wg mnie temat albo jest idiotyczną prowokacją, albo koloryzujesz i ściemniasz"

Też mi tu coś śmierdzi. Z drugiej strony - czytałem Twój temat "fajna dziewczyna pozna fajnego faceta:)" i wcale nie dziwi mnie, że właśnie Tobie się to przydarzyło.

"Mam takie dni czasami, że powatpiewam w to, że ktoś mnie pokoxha, że kiedy wrócę do domu będę miała do kogo tak po ludzku się przytulić bez słowa w objecia których będę czuła się jak w niebie kochana i bezpieczna nic wiecej nie chce"


A tym sprawisz, że na jednym obłąkanym skończyć się nie musi.



stalking


http://karne.pl/stalking.html

"że policja nie zawsze działa"

Policja ma obowiązek działać. A jeśli ta go nie spełnia, udaj się na inny komisariat.
 
Y

Yelonek

Guest
Na policję lepiej uważaj, bo jeśli masz nielegalne oprogramowanie, to ciebie wsadzą za kratki, a chłopaczek będzie co najwyżej przychodził w odwiedziny.
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Oprogramowanie mam legalne a chłopak nareszcie dał mi spokoju troche i nie pisze z czego bardzo sie ciesze. Jestem pełnoletnia, wiec z rodzicami nie musiałam iść na komisariat. Temat uwaźam za zamkniety.
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Jak wyczuliśmy ściemę, to nagle wszystko się poukładało i autorka z nadzieją patrzy w przyszłosc. Truudnee spraawy.
 
Do góry