PROBLEM NATURY ETYCZNEJ ?

P

Październik

Guest
Czy nie wydaje Wam się śmieszne, że zabrania się ludziom pić w mieście, a zezwala na parady "normalności" ( w Kolonii mój ojciec widział geja z wyciętym kółkiem na :cenzura:e ). Ponoć rząd chce chronić młodsze pokolenie przed zgorszeniem :lol:, ciekawe czy ci debile myślą że ktoś w ich dobre intencje uwierzy ??

Dla mnie zakaz picia na ławce, obok letnich barów pod parasolami, które mają koncesje na alkohol jest najbardziej beszczelnym efektem lobbingu, a co za tym idzie sposobem na wyciąganie kasy ze społeczeństwa.

Albo zakaz palenia fajek w prywatnych lokalach, to już jest poniżej pasa, jak komuś przeszkadza dym to niech nie chodzi tam gdzie się pali !!!!!!!!!! :cenzura:a żyję w klatce !!!!!!!! Zrobili sobie ZOO i cieszą pyski że zrobili międzykontynentalny gułag !!!!!!!

-----------------------

Można zrobić demonstrację !!!!!!! chętnych będzie wielu, tylko trzeba to nagłośnić.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
palenie mi zwisa, ale z tym piciem to juz zbrodnia, jak mozna ludziom zakazac takich przyjemnosci? cieply dzien, zimne piwko... az chce sie zyc... a gora nam wszystko chrzani, bo sami to sobie popijaja koniaczki, martini, a na oiwko sobie nie wyskocza z kumplami na dwor. chyba na nas wyladowuja swoja frustracje za to ze im to nie wypada
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Czy nie wydaje Wam się śmieszne, że zabrania się ludziom pić w mieście,


Debilizm do potegi. <_< Co kogo gów.no obchodzi czy pije Lecha, czy Tymbarka ??? :bag:


Ponoć rząd chce chronić młodsze pokolenie przed zgorszeniem

Jak patrze na komorowskiego i palikota, to żygać mi sie chce. <_<


Dla mnie zakaz picia na ławce, obok letnich barów pod parasolami, które mają koncesje na alkohol


Koncesje też trzeba znieść. <_<


Albo zakaz palenia fajek w prywatnych lokalach, to już jest poniżej pasa, jak komuś przeszkadza dym to niech nie chodzi tam gdzie się pali !!!!!!!!!!

Tez mnie to dobija (nie dlatego że pale :p ). :/


Zrobili sobie ZOO i cieszą pyski że zrobili międzykontynentalny gułag !!!!!!!


Ludzie chodzą stadami, stoją na czerwonym świetle, chociaż nic nie jedzie... :bag: Orwell... :/
 
P

Październik

Guest
Ja mam wy:cenzura:ane na czerwone światła, zawsze przechodzę na głównej ulicy na czerwonym. Raz jeden dziad mi zwrócił uwagę, nie wiem co mu powiedziałem, ale się zdziwił :D Mogę zapłacić mandat, ale zamanifastuję swoje nie pod porządkowanie.
 

el_comandante

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Ja mam wy:cenzura:ane na czerwone światła, zawsze przechodzę na głównej ulicy na czerwonym. Raz jeden dziad mi zwrócił uwagę, nie wiem co mu powiedziałem, ale się zdziwił :D Mogę zapłacić mandat, ale zamanifastuję swoje nie pod porządkowanie.

wow ale z Ciebie buntownik :mruga:
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
wow ale z Ciebie buntownik :mruga:
No ty bunt widzisz całkiem inaczej pewnie wolałbyś żeby Październik załatwił to jak twój idol Che i zabił kilka niewinnych istot oczywiście bezbronnych to by wtedy pokazał męstwo i pewnie ci zaimponował... Sierpem i młotem w czerwoną hołotę !!!!!!!!!!!!!
che22cw5fc.jpg
 

el_comandante

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
niewinne bezbronne istoty? oj za dużo nacjonalistycznych tekstów czytasz, albo za bardzo bierzesz je sobie do serca ;)

A faszystowskie teksty zostaw sobie na demonstracje z okazji śmierci Rudolfa Hessa, albo Romana Dmowskiego.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
niewinne bezbronne istoty? oj za dużo nacjonalistycznych tekstów czytasz, albo za bardzo bierzesz je sobie do serca ;)

A faszystowskie teksty zostaw sobie na demonstracje z okazji śmierci Rudolfa Hessa, albo Romana Dmowskiego.
Dmowski chociaż nie strzelał do dzieci które nie popierały jego ideologii. Idź i wychwalaj swojego "bohatera" który przed śmiercią błagał o litość i twierdził że żywy bardziej się przyda.
 

el_comandante

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Jesteś niebezpieczny, zbyt łatwo ulegasz propagandzie, każde :cenzura: można Ci wmówić, popracuj nad sobą...
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Ciebie to śmieszy ale prawda w oczy kuje i boli. Może nie dostrzegasz tego że komunizm jeszcze nic nie dal światu oprócz trupów i cierpienia. Jeżeli tobie to pasuje to istnieją jeszcze kolebki czerwonej zarazy granice są otwarte ale nie szerz tego gó**wna w kraju który już raz przez to przeszedł i pamiątką po tym są same starty moralne jak i materialne.
 
P

Październik

Guest
W sumie jak popatrzeć na to co napisałem z tymi światłami, nie ukrywam wygląda beznadziejnie :) Często działam pod wpływem impulsu nie myśląc o tym co piszę bądź mówię, dlatego reakcja była prawidłowa.

Co do konfliktu, mam nadzieję że kiedyś wam zabronią nosić ten plugawy pysk na koszulkach. Swastyka została napiętnowana choć Hitler ją sobie "pożyczył", natomiast sierp i młot i inne symbole komunizmu nie, zero konsekwencji. No cóż taki przywilej ma zwycięzca, Niemcy przegrali a komunizm dalej trwa. Nie mogę zrozumieć jak Polak może nosić ten syf, czerwone małpy więcej szkód narobiły niż 10 plag w Egipcie.
 

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
Nie mam nic przeciwko piciu alkoholu, ale z paleniem papierosów jest inaczej.
Właśnie szkoda, że w prywatnych lokalach nie można palić. Szkoda, że TYLKO w prywatnych.
Powinien być ogólny zakaz palenia w miejscach publicznych. Chcesz sie zabijać to twoja sprawa, ale nie narażaj na to innych.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Kajetan90 popieram Twój protest. Co do tematu to powiem szczerze, że niekiedy tego typu zakazy mają duże znaczenie.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Może nie dostrzegasz tego że komunizm jeszcze nic nie dal światu oprócz trupów i cierpienia.
No co ty...
Komunizm zabil tylko kilkanascie milionow ludzi, dajmy mu moze jeszcze jedna szanse :p
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Właśnie szkoda, że w prywatnych lokalach nie można palić. Szkoda, że TYLKO w prywatnych.
Powinien być ogólny zakaz palenia w miejscach publicznych. Chcesz sie zabijać to twoja sprawa, ale nie narażaj na to innych.
Niektórzy lubią być "trzymani za mordę",ja wolę wybór.
Kajetan90 popieram Twój protest
Padłem :D
 

dziwaczekiwaczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Hmm...Poczytajcie moją historie która dla jednych może wydać się wzruszająca , straszna , śmieszna albo naiwna . Ale mnie to bolało...http://tnij.org/mojahistoria
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Czy nie wydaje Wam się śmieszne, że zabrania się ludziom pić w mieście, a zezwala na parady "normalności" ( w Kolonii mój ojciec widział geja z wyciętym kółkiem na :cenzura:e ).
Ale w Kolonii akurat chyba wolno pić na mieście, coś się w tej materii zmieniło w Niemczech przez ostatnie półtora roku..? Ja tam sobie lubiłam popijać piwko jeżdżąc po mieście i nigdy mi tam nikt złego słowa nie powiedział.

Ogólnie to zgadzam się z resztą - pewnie, że taki zakaz to debilizm.

A całą Waszą powyższą - jakże emocjonującą ( snort...) - dyskusję o Che podsumuję tak: palił chłopak dobre cygara ^^

Howgh
 
Do góry