Prezydent Bronisław "Wpadka" Komorowski

kossiarz

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to już było;

http://www.pardon.pl/artykul/13671/kolejna_gafa_komorowskiego_rzucil_sie_na_jedzenie

I wizyta na Liwie, gdzie powiedział, że jest z Litwy. Komuś sie przypomniało, że Polakom w kampanii mówił, że jest z :całej Polaki" i kawał taki już funkcjonuje w necie;

- Gdy ktoś mnie pyta, skąd jestem - odpowiadam: z Polski. A jeśli ktoś zapyta, z której konkretnie jej części? Odpowiadam: - a konkretnie to z Litwy.
 

zosienka89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
zjadło mi wyraz w poprzednim poście...
miałam na mysli w naszej - i nie tylko naszej - polityce :]
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
zjadło mi wyraz w poprzednim poście...
miałam na mysli w naszej - i nie tylko naszej - polityce :]
zosienka 89 edytuj post,funkcją edycja,gdy napiszesz coś nie tak.Też się tak kiedyś gubiłem jako nowicjusz

a co do tematu pisałaś,ze Ci nie wstyd za prezydenta
Bo w sumie wstyd to kraść,z konia spaść i w Obornikach się urodzić {żart co do miejsca urodzenia hrabiego}

nowe popisy. Z onet.pl
W czasie kampanii prezydenckiej ówczesny kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Bronisław Komorowski zapewniał w swoim pierwszym spocie telewizyjnym, że jest "konkretnie z całej Polski". Tymczasem teraz, odwiedzając Litwę, stwierdził, że z Polski już nie jest, jest za to z… Litwy. W sieci już krąży żarty na ten temat.

5 czerwca 2010 roku spot telewizyjny Komorowskiego wywołał różne reakcje. Przypomnijmy go. Trwał około minuty, więc był bardzo długi zważywszy na standardy telewizyjnych reklam. Miał charakter biograficzny. Idąc z duchem czasu wcześniej zaprezentowano go na portalach społecznościowych.

W spocie obecny prezydent mówił: - Kiedy ktoś mnie pyta, skąd jestem, odpowiadam - z Polski. A konkretnie z jakiej części jestem? Komorowscy pochodzą z Kresów, ale ja już się urodziłem na Ziemiach Odzyskanych, w Obornikach koło Wrocławia… Potem Komorowski pokazuje drzewo czereśniowe, z którego jego ojciec zerwał garść owoców i dał żonie tuż po porodzie. Dalej opowiada historię swoją i swojej rodziny, która mieszkała w różnych częściach kraju: Poznaniu, Józefowie, Warszawie, Jaworzu, Budzie Ruskiej.

Konkludując już stwierdza, nawiązując do samego początku spotu: - Kiedy zatem ktoś spyta: a konkretnie z jakiej części Polski? Odpowiadam: konkretnie z całej Polski.

Tymczasem w czasie dopiero co zakończonej wizyty na Litwie prezydent Bronisław Komorowski powiedział: "Ja jestem stąd". Nawiązał w ten sposób do swoich kresowych korzeni. W czasie spotkania z polonią z miejscowości Mejszagoła pod Wilnem dodał też, że "tutaj każdy dom do mnie szepcze i krzyczy". Prezydent Polski odwiedził Litwę z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości przez ten kraj.

Bez względu na podniosłą okazję wizyty w sieci krąży już żart nawiązujący do czerwcowego spotu kandydata Komorowskiego jak i lutowej wizyty prezydenta Komorowskiego na Litwie. A brzmi tak: - Gdy ktoś mnie pyta, skąd jestem - odpowiadam: z Polski. A jeśli ktoś zapyta, z której konkretnie jej części? Odpowiadam: - a konkretnie to z Litwy.

(Kle


Hrabia na salonach

http://www.youtube.com/watch?v=XgGGVcWJK6c
 

zosienka89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hehe, po pierwsze dzięki... zamponiałam, że istnieje coś takiego jak edytuj :]

a co do tematu, z tym parasolem to wtopa organizacyjna, Komorowski winny nie jest :) co innego akcja numer 2... no ale i tak wolę jego niż takiego Bush na przykład :eek:k:
poza tym, pobędzie sobie chłop prezydentem, to się nauczy podstaw zachowania na salonach :)
 

zosienka89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Cierpliwości - to taki sposób na drugą kadencję :lol: teraz fajtłapa, a jakieś 1,5 przed końcem błyśnie, żeby pokazać że tak naprawde to on się dopiero rozkręca :]
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Co wy chcecie ,od byłego nauczyciela w seminarium
mruga.gif
 

V90

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Nie głosowałem na niego, w drugiej turze oddałem nieważny głos. Jednakże nie przeszkadza mi tak bardzo, wpadki ma bardzo nieciekawe, ale w Polsce jest to nieodłączny element prezydentury :) Rację mają także Ci, którzy piszą, że media pluły jadem na prezydenta Kaczyńskiego, a Komorowski choć obrywa, to jednak obrywa mniej. Wystarczy zaznaczyć, że przed śmiercią Kaczyńskiego media nie potrafiły odnaleźć ładnych zdjęć pary prezydenckiej, zazwyczaj stawiali takie, na których owa para miało bardzo śmieszne, wręcz głupie miny. Po śmierci nagle okazało się, że takich ładnych zdjęć Kaczyńskiego i jego małżonki media mają mnóstwo...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Co wy chcecie ,od byłego nauczyciela w seminarium
mruga.gif
szpaku bzdurnie monotematyczny jesteś stalin (tak tak był w seminarium :D ) hitler i lenin byli ateistami jak i masa innych upośledzonych polityków ... co ma do rzeczy wyznanie czy praktyki religijne do prezydentury ?? albo jest się dobrym prezydentem wodzem politykiem albo nie ... a bronek do "najlepszych" nie należy biorąc pod uwagę prezencje wypowiedzi jak i zdolności :
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Polecam te filmiki przeciwnikom monarchii, którzy obawiają się, że tron mogłaby odziedziczyć osoba mało rozgarnięta. Zresztą nie dotyczy to tylko prezydenta Komorowskiego.
 
S

serwor

Guest
Gafy rzecz ludzka, bledy rzecz ludzka. Ale czy Prezydent kraju, ktory pelni chyba najbardziej medialna i reprezenatywna funkcje, nie powinen byc czlowikem szczgolnym jezeli chodzi o poziom intelektu, wypowiedzi, zachowania ?

Czy moze Prezydnetem moze byc ktos taki kto jest takim idiota jakim byl np. Jorge W. Bush ?

Co do dzienikarstwa racja, to juz wiadomo od dawna, ze szukaja oni sensacji, krotko mowiac urzazaja igrzyska dla tlumu aby miec "ogladalnosc".

Zajmowanie sie powazanymi sprawami to juz gorzej.. trzeba sie wysilic. Uroki dvpokracji.

No bez przesady nie tylko Bush robil za idiote w USA ,Regan tez praktycznie byl tylko figurantem,wynajetym aktorem,on przez polowe swojej kadencji nie wiedzial co sie dzieje bo oprocz wrodzonej bystrosci doszla choroba o ktorej narod nie wiedzial,za Regana rzadzili inni,ci z drugiego szeregu,reprezentanci narodu wybranego.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zastanawiam się jak będzie się z tego tłumaczył ?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
A jak można się w ogóle wytłumaczyć z błędu na tak podstawowym poziomie jak pisownia słowa "ból"? Ma powiedzieć "Drodzy Rodacy, przepraszam, jest mi wstyd, wracam do podstawówki" ? Raczej albo jego rzecznik wyda głupawe oświadczenie, albo zabiją temat milczeniem w głównych mediach.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Gafa faktycznie z najwyższej półki, ale może on ma dysortografię. Jeśli tak to mu wybaczam :p (zaraz mnie ktoś pewnie zbluzga, że ja naszemu panu prezydentowi cokolwiek wybaczam :D) Natomiast jeśli nie ma tej przypadłości no to siara na maxa :bag: :bag: :bag:
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Nie wyobrażam sobie takich błędów. Rozumiem gdzieś zapomnieć ogonka na przykład, mi się to na przykład zdarza, zawsze wydawało mi się że ortografię trudno zapomnieć, jak jazdę na rowerze...a jak już jest się taką osobą to w szczególności. Ale "BULU"? Toż to przegięcie maksymalne jest, pod żadnym pozorem tego nie próbujcie usprawiedliwiać :)
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Trochę wstydu sobie narobił... Mógł przecież zadzwonić do Donka i zapytać, skoro nie był pewien. :)
 
Do góry